Предвыездная репетиция "Карпат"


"Карпаты" сыграли "двусторонку" в 12-градусный мороз

Предвыездная репетиция "Карпат"


У передсвятковий, різдвяний день, на львівському засніженому стадіоні “Юність” проведено футбольний поєдинок між гравцями команди “Карпати”, які були умовно поділені на “зелених” і “жовтих”. Матч визвав великий інтерес, зокрема серед місцевих тренерів і фахівців, але для Мирона Маркевича це був переглядовий поєдинок, в якому головний тренер хотів перевірити потенційних кандидатів до команди. У свою чергу мороз – 12 градусів і бажання футболістів показати себе тренерам з кращого боку змушували постійно рухатися і бути завжди першим біля червоного м’яча, який доволі гарно дивився на білому снігу. Гра виявилася цікавою і багатою на небезпечні моменти з боку обох команд, адже ніхто не хотів оступатися. Проте усі чотири воротарі, яких задіяли тренери були кращими від атакуючих гравців. Єдиний м’яч влетів у ворота Юрія Паньківа після прицільного удару Августіна Кіріце, але звинувачувати воротаря у пропущеному голі ніхто не збирався, бо Юрко зробив усе можливе щоб відвести загрозу, але було ...слизько.

Слід відзначити, що футболісти обох команд до фінального свистка, арбітра ФІФА Андрія Шандора, який напередодні відсвяткував своє тридцятивосьмиріччя з дня народження, показали високу фізичну готовність. Отож, підготовка в Трускавці пішла їм на користь.

У матчі взяли участь гравці ближче незнані вболівальникам. І нічого дивного у цьому немає – триває формування команди.

Футболісти основного складу тренувалися в залі під керівництвом тренера Юрія Дячука-Ставицького і також мали можливість показатися з кращого боку.

Одним словом, в команді триває солідна робота над створенням сильного колективу ...

“Карпати” (зелені) - “Карпати” (жовті) 0:1 (0:1)

Гол: Кіріце 39

06 січня 2004 року. Львів. Стадіон “Юність”.

Суддя в полі – Андрій Шандор (Львів).

“Карпати” (зелені): Паньків (Венчак, 46), Федорів (Туревич, 46), Петрівський (Возьнякевич, 46), Донець (к.), Ільків, Бляхарський (Поліванов, 46), Романюк (Кікоть, 46), Сергеєв Мігалевський, 46), Грешта (Сучков, 46), Аньямке, (Тітарчук, 46), Чабан (Хоменко, 46). Тренер – Степан Юрчишин.

“Карпати” (жовті): Налєпа (Тлумак, 46), Распопов, Іщенко, Бровченко (Платон, 46), Панкратов, Шмаков, Веприк, Кіріце, Савчак, Фещук, Піцур.

Тренер - Мирон Маркевич

Олександр Паук

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус