"Оболонь" определилась с соперниками


Стали известны спаррринг-партнеры "пивоваров" на сборах в Турции

"Оболонь" определилась с соперниками


Традиційно для підготовчого періоду були зіграні два матчі двома складами, що дозволяло тренерам переглянути всіх потенційних кандидатів. І якщо у грі номінальних других складів успіх святкували молодші за рангом (2:1), то згодом “основа” “Оболоні” без особливих проблем довела свою перевагу над суперником (2:0).

В першій зустрічі склад “Оболоні” був таким: Товт, Назарук, Олійник, Жулавський, Іванов, Козеренко (Штирко), Литовчак, Шевчук (Маринчук), Драголюк, Слободян, Коробкін. Варто відзначити повернення в столицю Романа Олійника, котрий їздив на перегляд в калінінградську “Балтику”, але в підсумку вирішив повернутися додому і продовжити кар`єру в “Оболоні”.

Оскільки термін дії контракту у нього минув, керівництво клубу поки що розглядає можливість підписання нового. Дії гостей в цій грі виглядали більш злагоджено і вони вдало використали помилки в обороні киян. М`яч престижу в “Оболоні” провів з пенальті на останній хвилині Михайло Слободян, котрий святкував в цей день своє 20-річчя.

Основний склад “Оболоні”: Романенко (Сухина), Конюшенко, Сергеєв, Кутас, Нівінський, Кобзар, Мазуренко (Трет`як), Міщенко (Іващенко), Самойлов, Терещенко, Гребеножко. Гра проходила за повної переваги підопічних Петра Слободяна, і рахунок міг би бути значно більшим. Дублем відзначився потенційний новобранець Віталій Самойлов.

Тим часом, покинув команду орендований в київському “Динамо” Володимир Черніков. Він поїхав на оглядини в один з російських клубів першої ліги.

Стали відомі також деякі суперники “Оболоні” під час першого збору в Анталії. Команда вилітає з Києва 26 січня і розташується в готельному комплексі “Серена”, як і в минулому році. 31 січня “Оболонь” зіграє двома складами з австрійським “Маттерсбургом” та хорватським “Хайдуком”, 10 лютого - з російським “Торпедо” та угорським МТК. Ще заплановані дві гри на 5 лютого, але суперники пока уточнюються.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус