Мирон Маркевич: повернення у рідні пенати


Своїми враженнями про другий тренувальний збір у Туреччині ділиться головний тренер команди Мирон Маркевич

Мирон Маркевич: повернення у рідні пенати


З 12 по 29 січня тренери та гравці львівських „Карпат” перебували на другому тренувальному зборі у Туреччині. Своїми враженнями про цю поїздку ділиться головний тренер команди Мирон Маркевич.

- Загалом збори пройшли на досить пристойному рівні, говорить Мирон Богданович. Для команди були створені хороші умови і я радий, як тренувалися мої підлеглі.

- Команда провела шість товариських матчів, де суперниками були російські клубі. Ваш коментар цим поєдинкам?

- Ми мали дійсно хороших спаринг суперників. Навіть рідко таке трапляється за час одного збору. Хотів би відзначити команди „Крила рад” та „Торпедо-Лужники”. Що стосується результатів, то наші гравці грали непогано, видно було хто є хто. І відповідно потрохи робимо для себе висновки на друге коло.

- А що за конфлікт виник у матчі з махачкалинським „Анжі”?

- Була доволі жорстка боротьба. Гравці не хотіли поступатися і це нормально. І в одному з моментів у „гарячих” хлопців з Махачкали здали нерви і почалася сутичка. Тому матч у другому таймі було вирішено припинити, щоб не дійшло до травм.

- Декілька слів про новачків?

- Скажімо Назарова чи Лучкевича важко назвати новачками. Свого часу вони пройшли школу „Карпат”, тому їхні можливості нам відомі. Назаров непогано виглядав у товариських матчах, а ось Лучкевич трохи прихворів і не прймав участі у всіх поєдинках. Що стосується Распопова та Бровченка, то я би не проти їх бачити в команді.

- Ви не згадали про нападника Піцура?

- Йому ще важко конкурувати за місце в команді, тому від його послуг наразі відмовимося. Але це не означає, що він пропаде з нашого поля зору. Мої помічники і надалі слідкуватимуть за його грою.

- На першому тренувальному зборі у Трускавці перебував досвідчений Олексій Осипов...

- Він залишив нашу команду і подався до „Терека” з Грозного.

- Які подальші плани вашої команди?

- 2 лютого вирушаємо знову до Туреччини. Знову ж таки плануємо провести декілька товариських матчів із сильними європейськими клубами. Правда склад буде не повним, адже до української „молодіжки” запрошено наших оборонців Іванського та Іщенка.

- Через півроку у багатьох гравців закінчуються контракти з клубом. Чи ведуться переговори з цими гравцями про підписання нових контрактів?

- Звичайно. Ми не хочемо розтаватися з талановитою молоддю і більш досвідченими гравцями. Керівництво клубу веде переговори і я сподіваюся, що все буде гаразд.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус