Молодіжна збірна України: з греками розійшлися миром


Команда Павла Яковенка завершила першу зустріч у Греції проти місцевих однолітків з рахунком 0:0

Молодіжна збірна України: з греками розійшлися миром


Молодіжна збірна команда України, очолювана Павлом Яковенком, завершила першу зустріч у Греції проти місцевих однолітків з рахунком 0:0. Раніше планувалося, що українці проведуть матч проти олімпійської збірної господарів нинішніх Ігор. Однак ця команда під керівництвом нового тренера готується до стартів за індивідуальною програмою, тож нашим юнакам протистояли гравці 1983-84 р.н., з яких буде укомплектовано “молодіжку” для участі у змаганнях нинішнього сезону.

За словами тренера команди Геннадія Литовченка, в першому таймі ми дещо віддали ініціативу суперникові, однак у другому виглядали гостріше і мали більше можливостей для взяття воріт. “На підсумку матчу певною мірою позначилося те, що ми вперше у цьому сезоні грали на природному покритті, адже температура (+10 градусів) дозволяла це робити. Перед від'їздом ми тренувалися у манежі на базі "Динамо", що у Кончі-Заспі, а напередодні матчу провели легке тренування на грецькому газоні”, - зазначив Геннадій Литовченко.

До речі, ця зустріч викликала неабияку зацікавленість серед уболівальників, адже зустріч транслювалася у прямому ефірі на місцевому телебаченні.

Україна: 1.Богуш (к), 3.Іщенко, 4.Ханас, 14.Чеберячко, 17.Ярмаш, 15.Іванський, 18.Оберемко, 8.Алієв (6.Рожок,46), 11.Несин (9.Ситник,46), 16.Воробей, 10.Мілевський.

Запасні: 23.Ширяєв, 5.Прошин, 7.Голайдо, 13.Пучков.

Анатолій Янголь, прес-служба ФФУ

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус