Петр Слободян: "На второй сбор поедут не все"


Главный тренер киевской "Оболони" подводит итоги первого зарубежного тренировочного сбора

Петр Слободян: "На второй сбор поедут не все"


Сьогодні, завершивши перший закордонний збір у турецької Анталье, столична “Оболонь” повернулася додому. Протягом тижня “пивовари” будуть тренуватися вдома, а потім знову полетять на береги Середземного моря, iнформує офiцiйний сайт клубу. Підвести проміжні підсумки підготовки команди ми попросили головного тренера киян Петра Слободяна.

- Петро Петрович, чи задоволені ви роботою, котру провела команда в Анталії?

- Найголовніше те, що ми готувалися в нормальних умовах і на хороших полях, яких сьогодні в Україні і вдень з вогнем не відшукаєш. Правда, спочатку погода в Анталії трішки підвела, і два стартових контрольних матчі нам довелось проводити під проливним дощем та важкому від води полі. Але потім виглянуло сонечко, і ми тренувалися та грали на гарних газонах. Оскільки основу фізичної готовності футболістів ми заклали ще в Києві, то тут головна увага приділялася тактичній підготовці і покращенню колективних елементів гри. Насамперед у цьому плані дуже важливо було переглянути й оцінити в нормальних умовах гру молодих футболістів та новачків команди.

- Вас улаштував їхній рівень?

- Хлопці дуже старалися і залишили гарне враження. Звичайно, є деякі моменти в грі того ж, наприклад, Олександра Гребеножко, коли він не знаходив взаєморозуміння з партнерами на полі. Це пов'язано з тим, що в командах, де він виступав донині (“Волинь”, “Терек”), йому доводилося грати в трохи інший футбол. Ми намагаємося йому пояснювати, що конкретно від нього вимагається, але щоб цілком розкрити потенціал, цьому нападаючому потрібен час. Що стосується молодих наших хлопців Коробкіна, Слободяна, Коваленко, Іванова, то при належному ставленні до роботи вони можуть вирости в гарних футболістів. Упевнений, для кожного з них настане свій час, треба тільки працювати і ще раз працювати. Згадайте, по скільки років чекали своєї миті деякі футболісти в київському “Динамо”…

- Вдалося обійтися без втрат?

- На жаль, ні. На деякий час з тренувального процесу випадали через травми Олійник, Нівінський, Мазуренко, Сергеєв, Самойлов. Але, слава Богу, зараз хлопці вилікувалися і працюють у загальній групі.

- Ігор Продан відновився повністю після операції?

- Він тренується в повному обсязі з основною групою. Правда, у тренувальних спарингах ми його намагалися трішки поберегти. Сподіваюся, що він зуміє набрати свою оптимальну форму і допомогти команді в другому колі.

- Якісь нові тактичні схеми випробували на цих зборах?

- Я не вважаю потрібним ламати те, що дає непоганий результат. Тому грали ми за звичною для “Оболоні” схемою 4-4-2, але намагалися в кожній грі перевірити взаємодію нових ланок команди. Адже ми не ставили метою награти основу на чемпіонат. Важливіше було дати хлопцям відчути один одного в умовах наближених до “бойових”.

- Не турбувало тренерський штаб те, що кілька разів доводилося змінювати спаринг-партнерів?

- Це звичайні організаційні проблеми. Безперечно, хотілося, щоб їх було чим менше і суперники були посильніші, але на жаль…Постараємося надалі уникати подібних нагараздів. Утім, результат контрольних поєдинків не такий вже й важливий. Головне, щоб у чемпіонаті команда перемагала і набирала залікові очки.

- Чи всіх футболістів, котрі їздили на перший збір ви візьмете з собою через тиждень?

- Список буде трохи скорочений. Поки що не можу назвати точну кількість гравців, що відправляться 18 лютого в Анталію. З цим визначимося протягом кількох днів. На другому зборі ми будемо вже награвати “основу” і приділимо увагу технічній готовності футболістів.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус