Олег Блохин: "Последнего защитника сыграет... Баль"


Главный тренер сборной Украины накануне матча с Ливией остался практически без защитников

Олег Блохин: "Последнего защитника сыграет... Баль"


- На збір національної команди тренерський штаб викликав 22 футболісти, і ми сподівалися, що на усіх зможемо розраховувати, але не все так як планувалося. Зокрема, травмованими на зюір приїхали півзахисники львівських Карпат Сергій Мізін та київського Динамо – Олег Гусєв. Також через травму не зможе на допомогти у Лівії Юрій Дмитрулін. А буквально перед самою прес-конференцією ми дізналися, що не зможемо взяти до Тріполі ще двох футболістів. У закордонних паспортах Богдана Шершуна та Денис Онищенка є ізраїльські візи. І тепер лівійське посольство відмовляється надавати цим футболістам право на в`їзд до країни. Тренерський штаб сьогодні привітав з днем народження Андрія Михайловича Баля, і ми вирішили що він готуватиметься зіграти на позиції останнього захисника у Лівії (сміється). Тепер серйозно… Ми вирішили не залучати до цього матчу збірної Андрія Шевченка та Олега Лужного. Андрій на моє прохання прилетів до табору збірної, і зараз знаходиться у Києві. Але у нього зараз дуже напружений календар матчів за клуб, тому ми вирішили не використвовувати його у матчі за збірну. Лужний – інша ситуація – він зараз не грає за свій клуб. Тим більше, що у нього з"явивлися проблеми нефутбольного характтеру, і ми вирішили дати йому час на вирішення цих проблем, але розраховуємо на нього у майбутньому. Крім цього на зборах нема гравців "Дніпра". Я був на тренувальному зборі дніпропетровців у Туреччині, де переглядав потенційних кандидатів у збірну, і залишився задоволеним їхніми діями. Але на прохання керівництва клубу, ми вирішили не брати їх у Лівію. Дніпропетровці готуються до Кубку УЕФА, і ми розуміємо, що зараз їм краще бути у таборі команди, для того аби у найкращих кондиціях підійти до матчів з "Марселем". Та, незважаючи на усі ці неггаразди, до Лівії ми їдемо перемагати. Як почнеш рік так він і далі йтиме. Тому на порбіна перемога. І настрій футболістів, які приїхали у табір команеди налаштовує на позитивні прогнози. От такі новини напередодні вильоту.

- Троє футболістів Чорноморця, які викликані у табір збірно – це протекція Семена Альтамана?

- Семен Йосипович - помічник головного тренера збірної, і звичайно, я прислухаюсь до його пропозицій. Але, якщо ви пам`ятаєте, то і Симоненка, і Косиріна, і Балабанова, я викликав на збір ще перед грою з македонцями. Тоді ми не дали їм у повній мірі зарекомендувати себе. Зараз, за відсутності Шевченка, ми розглядаємо пару нападників – Балабанов – Косирін, як зв`язку, яку ми переглянемо у Лівії.

- Багато говорилося про залучення під прапори збірної аргентинця Клімовіча…

- На мою думку зараз це нереально! У Клімовіча – подвійне громадянство – Іспанії та Аргентини. Для того, аби виступати за збірну України йому необхідно приймати українське громадянство. Зараз, навіть ви журналісти пишете, що про український футбол Клімовіч нічого не знає, і не у курсі того, що його хочуть запросити грати за українську збірну. Тому зара це питання не актуальне… Тому у нинішньому варіанті збірної так званих “натуралізе” я не бачу. У продовження розмови про новачків збірної. Ми не викликали деяких ветеранів команди Попова, Зубова. Але це не означає, що ми за ними не слідкуємо – усі вони на “олівці” у тренерського штабу. Крім цього багато хто радить у збірну Ящука. Наразі ми його ще не бачили у ділі, але я мав розмову з ним кілька днів тому і він зараз відмовився виступати за збірну, мотивуючи це тим що зараз, наголошую, саме зараз, його кондиції не відповідають рівню збірної – це його позиція. Але у подальшому ми безперечно розраховуємо на нападника "Андрелехта". А от інший легіонер вже не є кандидатом до збірної. Я телефонував півзахиснику "Зентіа" – Олександру Співаку, аби запросити його у табір збірної, і Співак відмовився. Наша розмова тривала кілька секунд. Я не маю про що говорити з футболістом, який відмовляється їхати у національну збірну.

- Ваш попередник наголошував, що викликає у збірну Сергія Реброва, не через його ігрові кондиції, а а би морально підтримати футболіста…

- Не треба говорити про те що було. Тоді був одни тренер, зараз інший головний тренер збірної. Я викликаю Реброва на збір тому що вважаю, що у теперішньому стані він може допомогти нашій команді. У іншому випадку його б тут не було. Сергій дуже кваліфікований футболіст.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Олег (Москва)
В стране столько хороших футболистов.Хочется чтобы новый тренер вывел сборную на Чемпионат Мира. Давно уже этого не было.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
Олег (Москва)
В стране столько хороших футболистов.Хочется чтобы новый тренер вывел сборную на Чемпионат Мира. Давно уже этого не было.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус