Киевляне провели очередной контрольный матч на сборах в Турции
17.02.2004
вторник
14:20
"Арсенал" разгромил австрийцев

Вчора в турецькому містечку Сіде команда „Арсенал-Київ” завдала поразки ФК „Граткорн” із Австрії. Як інформує офіційний сайт клубу, матч закінчився з рахунком 6:1 на користь киян.

Автором першого голу став Наконечний, який після розіграшу кутового із-за меж штрафного майданчика добряче приклався до м’яча. Другий гол судилося забити новачку Боначевічу, який реалізував вихід сам-на-сам. Потроїв рахунок Окодува після блискучої чотириходівки за участю Нагорняка, Боначевіча, а також Олексія Іванова, який зробив останній пас. До речі, у першому таймі відіграв граючий тренер, тридцяти семирічний Харковщенко.

У другому таймі Сачко показав індивідуальну майстерність і зробив рахунок 4:0. Далі суперник спромігся провести гол у відповідь. П’ятий гол „арсенальців” провів Кардаш, вистреливши у площину воріт з лінії штрафного майданчика. І ефектну крапку поставив Нагорняк.

Арсенал-Київ - "Граткорн" (Австрія) 6:1
Голи у "Арсенала":
Наконечний, Боначевіч, Окодува, Сачко, Кардаш, Нагорняк

Через травми у матчі не були задіяні - Чаладзе, Сілагадзе, Омелянчук, Скоба і Першин.

18 лютого на 15:30 запланована зустріч з клубом корейського вищого дивізіону. Вже точно відомо, що у цьому матчі не братиме участі Еммі Окодува, який вилетів у розташування олімпійської збірної Нігерії, що незабаром зіграє з командою Сенегалу.