"Волынь" меняет Венгрию на Крым. 24-02-2004 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Луцкий клуб переносит очередной сбор из-за нехватки спарринг-партнеров
Общие новости
24.02.2004
вторник
00:38
"Волынь" меняет Венгрию на Крым
Рейтинг публикации
Луцкий клуб переносит очередной сбор из-за нехватки спарринг-партнеров

Луцька "Волинь" вирішила змінити свої плани і перенести запланований збір з Угорщини до Криму, інформує fc.volyn.net. Причиною такої трансформації стали певні проблеми з організацією спарингів із сильними суперниками. Адже українські клуби першої ліги, що проводили збори у цій країні змушені були задовольнятися у якості спаринг-партнерів виключно місцевими напівпрофесійними клубами нижчих ліг та аматорськими командами. Отож, 25 лютого "Волинь" вирушає знайомим маршрутом до Севастополя, де зупиниться у не менш знаомому для себе готелі "Крим". Триватиме останній, уже четвертий за ліком у нинішнє міжсезоння збір, до 10 березня. Після чого команда відбуде до Луцька, звідки й вирушить на перший матч другого кола у Київ.

У складі команди до Криму вирушає понад 30 гравців. В тому числі й ветеран "Волині", досвідчений півзахисник Володимир Гащин, якого Віталій Кварцяний повернув до складу з тренувального табору МФК "Миколаїв", де той перебував на оглядинах. На думку керманича лучан, рішення виставити Володимира на трансфер було помилковим, адже цей гравець в Луцьку свого останнього слова ще не сказав.

Також в Криму до команди мають приєднатися двоє проанонсованих раніше Віталієм Кварцяним сербських майстрів шкіряного м'яча. Мова йдеться про гравців клубу ОФК Бєлград - Ігора Радовіча та Алєксандара Трішовіча, яких коуч "Волині" примітив під час свого літнього рандеву до Сербії та Чорногорії. Отже, можна бути на 100 відсотків впевненим, що "Кварц" не бере "кота у мішку", а зазначені футболісти зможуть принести реальну користь нашій команді. Обидва гравці доволі успішно виступають в "основі" свого клубу, який займає почесне п'яте місце в сербському чемпіонаті і є частим учасником єврокубкових баталій.

За словами Віталія Кварцяного, головною задачею останнього збору є остаточне визначення складу команди на друге коло та награвання зв'язків між гравцями, які вже точно попадають в заявку клубу. З іншого боку, головний тренер зазначив, що "Волинь" в даному плані поступається тим суперникам, які вже довгий час готуються до сезону одним складом. Основні сподівання коуча полягають у тому, що високий функціональний рівень наших гравців допоможе їм швидко засвоїти вимоги тренерів. Також доброю новиною є те, що майже всі кадрові питання щодо комплектації команди практично вирішені, хоча можливі й певні зміни (надіємось у кращу сторону).

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]