"Волынь" меняет Венгрию на Крым


Луцкий клуб переносит очередной сбор из-за нехватки спарринг-партнеров

"Волынь" меняет Венгрию на Крым


Луцька "Волинь" вирішила змінити свої плани і перенести запланований збір з Угорщини до Криму, інформує fc.volyn.net. Причиною такої трансформації стали певні проблеми з організацією спарингів із сильними суперниками. Адже українські клуби першої ліги, що проводили збори у цій країні змушені були задовольнятися у якості спаринг-партнерів виключно місцевими напівпрофесійними клубами нижчих ліг та аматорськими командами. Отож, 25 лютого "Волинь" вирушає знайомим маршрутом до Севастополя, де зупиниться у не менш знаомому для себе готелі "Крим". Триватиме останній, уже четвертий за ліком у нинішнє міжсезоння збір, до 10 березня. Після чого команда відбуде до Луцька, звідки й вирушить на перший матч другого кола у Київ.

У складі команди до Криму вирушає понад 30 гравців. В тому числі й ветеран "Волині", досвідчений півзахисник Володимир Гащин, якого Віталій Кварцяний повернув до складу з тренувального табору МФК "Миколаїв", де той перебував на оглядинах. На думку керманича лучан, рішення виставити Володимира на трансфер було помилковим, адже цей гравець в Луцьку свого останнього слова ще не сказав.

Також в Криму до команди мають приєднатися двоє проанонсованих раніше Віталієм Кварцяним сербських майстрів шкіряного м'яча. Мова йдеться про гравців клубу ОФК Бєлград - Ігора Радовіча та Алєксандара Трішовіча, яких коуч "Волині" примітив під час свого літнього рандеву до Сербії та Чорногорії. Отже, можна бути на 100 відсотків впевненим, що "Кварц" не бере "кота у мішку", а зазначені футболісти зможуть принести реальну користь нашій команді. Обидва гравці доволі успішно виступають в "основі" свого клубу, який займає почесне п'яте місце в сербському чемпіонаті і є частим учасником єврокубкових баталій.

За словами Віталія Кварцяного, головною задачею останнього збору є остаточне визначення складу команди на друге коло та награвання зв'язків між гравцями, які вже точно попадають в заявку клубу. З іншого боку, головний тренер зазначив, що "Волинь" в даному плані поступається тим суперникам, які вже довгий час готуються до сезону одним складом. Основні сподівання коуча полягають у тому, що високий функціональний рівень наших гравців допоможе їм швидко засвоїти вимоги тренерів. Також доброю новиною є те, що майже всі кадрові питання щодо комплектації команди практично вирішені, хоча можливі й певні зміни (надіємось у кращу сторону).

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус