Григорий Суркис еще надеется выиграть борьбу за Милевского


Все точки над "і" в этом деле должны быть расставлены в ближайшее время

Григорий Суркис еще надеется выиграть борьбу за Милевского


У вівторок популярне білоруське видання "Прессбол" посилаючись на неофіційні, але надійні джерела, що заслуговують на довіру, повідомило, що гравцю київського"Динамо" Артему Мілевському остаточно заборонили виступати за українську команду. Однак, таку інформацію на даний момент можна вважати ще передчасною. Принаймні, президент ФФУ Григорій Суркіс зазначив, що дійсно комітет зі статусу і трансферів гравців ФІФА засідав у четвер 19-го лютого, але крапок та знаків оклику у справі Мілевського не було поставлено.

"Дійсно 19-го лютого проходила засідання комітету зі статусу і трансферів гравців ФІФА. Але на ньому були висловлені різні думки. Більш того вони були такими: як допустити його до участі у матчах за збірну України та і не дати такої можливості. Якщо слідувати "всліпу" правилам, то дійсно, на момент перших ігор за молодіжну збірну Білорусі він не мав подвійного громадянства, яке дає можливість потім змінити свій статус і грати за іншу національну команду.

Ви знаєте, давайте почекаємо найближчі днів 3-5, а можливо два тижні і це питання буде вирішене. Я з оптимізмом відношуся до цієї ситуації, яка склалася навколо цього гравця. Є в нас визначені аргументи, які дають мені можливість залишатися в оптимістичному настрої", -- зазначив Григорій Суркіс.

Нагадаємо, що боротьба за перспективного форварда київського "Динамо" Артема Мілевського, який зіграв два матчі за білоруську команду, але виявляє настирливе бажання грати за Україну розпочалася ще в минулому році. Однак, згідно з рішення ФІФА Мілевський поки немає права грати за Україну в офіційних матчах.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус