"Волынь" подписывает эстонского защитника


Контракт с Таави Рахном предусматривает аренду до конца сезона с возможностью последующего продления

"Волынь" подписывает эстонского защитника


За офіційними даними, вчора "Волинь" та талінська "Флора" таки вдарили по-руках і домовились про перехід естонського захисника Тааві Ряхна до лав луцької клубу, iнформує fc.volyn.net

За досягнутою угодою, "Волинь" візьме легіонера з Прибалтики в оренду до завершення сезону, за що має викласти із своєї кишені 25000 "зелених" (або 133000 одиниць національної валюти). У випадку, якщо лучани захочуть підписати з Тааві повноцінний контракт, то їм доведеться заплатити настирливим естонцям ще 175000 доларів.

Естонський футболіст, який приїхав до тренувального табору "Волині" після Кубку Співдружності (де, доречі, забив один гол... у власні ворота), приглянувся Віталію Кварцяному перш за все своїми габаритами (зріст - 192 см. та вага - 89 кг.). І після проведеного разом з командою тренувального збору в Туреччині, Ряхн відпраляється з "Волинню" на наступний збір до Севастополя, вже у ранзі повноцінного гравця клубу.

Таким чином, Тааві Ряхн стане першим естонським легіонером в чемпіонатах незалежної України. Слід зазначити, що колись, давним-давно, в Україні вже грали два футболісти з Естонії. В 1969 році за Івано-франківський "Спартак" виступали Андрес Гайкович та Тійт Луйк. Обидва вони провели в складі свого клубу три сезони. А на скільки затримається у Луцьку Ряхн, покажуть найближчі півроку та підсумкове місце "Волині".


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус