Фаны "Карпат" пишут письмо первым людям футбола. 02-03-2004 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Болельщики хотят пользвоаться пиртоехническими средствами во время матчей
Общие новости
02.03.2004
вторник
08:33
Фаны "Карпат" пишут письмо первым людям футбола
Рейтинг публикации
Болельщики хотят пользвоаться пиртоехническими средствами во время матчей

Відкритий лист Фан-клубу ФК „Карпати” Львів

Президенту УЄФА п.Ленарту Йоханссону

Президенту ФФУ п.Григорію Суркісу

Президенту ПФЛ п.Равілю Сафіуліну

Шановні панове!

З часу проголошення незалежності України приємно спостерігати, що український футбол завдяки цілеспрямованій політиці його керівництва постійно прогресує і тим самим сприяє інтегруванню нашої держави в європейську спільноту взагалі та в футбольну зокрема.

Завдяки такій політиці українські клуби мають змогу систематично змагатись з провідними європейськими командами і цим самим набиратись як ігрового досвіду, так і досвіду щодо функціонування самих футбольних клубів та розвитку футбольної інфраструктури.

Однією з важливих складових такої європейської футбольної інфраструктури є і культура уболівання за свої команди, зокрема, під час відвідування матчів на стадіонах. Слід зазначити, що і в цьому напрямку в українському футболі вже є позитивні результати. Так вітчизняні спортивні арени все більше досягають рівня кращих європейських зразків.

Уболівальники провідних європейських футбольних чемпіонатів для підтримки своїх улюблених команд використовують різноманітну атрибутику та засоби: шалики, прапори, барабани, труби, піротехніку. При цьому використання даних засобів є цілком легальним та їх продаж приносить футбольним клубам неабиякий прибуток, що також сприяє розвитку футболу в цілому.

Звертаємось до Вас з проханням переглянути та внести зміни в пункти 4.4 та 4.2 (в частині використання піротехнічних матеріалів) „Правил поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів”, прийнятих Президією ФФУ від 24 жовтня 2002 року і тим самим дозволити використання піротехнічних засобів уболівальниками під час відвідування матчів на стадіонах, зокрема, фаєрів, які не перешкоджатимуть проведенню матчів, а також безпеці глядачів та учасників. Такі піротехнічні засоби використовуються виключно на трибунах стадіону і сьогодні широко застосовуються під час матчів провідних європейських команд.

Таке коригування „Правил поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів” суттєво зменшить кількість конфліктів та непорозумінь з службами, які забезпечують дотримання правопорядку на стадіонах під час проведення матчів та надасть футбольному дійству яскравішого забарвлення.

Зважаючи на те, що проблема використання піротехнічних засобів уболівальниками на стадіонах під час матчів є проблемою не лише фанів команди „Карпати”, звертаємось також до фан-клубів інших українських команд з проханням також висловити свою думку щодо даного питання.

Сподіваємось на позитивне вирішення піднятої нами проблеми.

З повагою,

Президія Фан-клубу ФК „Карпати” Львів

29.02.2004 р.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]