Дыминский готов поделиться "Карпатами"


"Карпаты" из частной команды собираются сделать народной...

Дыминский готов поделиться "Карпатами"


Ідея створити народну команду у Львові на базі нинішніх “Карпат” у їхніх теперішніх власників виникла ще кілька років тому. Однак залучити майнові та фінансові інвестиції, які б працювали на імідж та прибутки клубу, а відтак приносили б доходи інвестору, досі не вдалося.

Саме цій проблемі було присвячено останню перед початком другого кола чемпіонату України нараду в обладміністрації за участю почесного президента “Карпат”, народного депутата України Петра Димінського. Щоправда, на початку зустрічі пан Димінський на претензії міської ради щодо можливого використання спільного майна спересердя зауважив, що така нарада буде останньою.

Присутні висловились з приводу створення ВАТ “ФК “Карпати”, до засновників якого, окрім НПК “Галичина”, могли б увійти область та місто (своїм майном), банківські установи та підприємства промисловості, транспорту і зв’язку. Адже йдеться, пояснював Петро Димінський, не про його власний клуб, а про команду, у становленні та успіхах якої (нинішній власник бачить “Карпати” у Лізі чемпіонів) братиме участь уся Львівщина. Отже, і прибутки отримуватимуть усі відповідно до частки своїх вкладень.

- Як ви думаєте, Абрамович купив англійський клуб “Челсі” із мільйонними боргами лише з любові до футболу? – запитував нардеп. – Не тільки, але через те, що в структурі клубу є численні казино, готелі, інша нерухомість, що може давати добрі прибутки. Тому ми й бачимо сенс у тому, щоб готелі та іншу нерухомість, яка є у влади і на утримання якої не вистачає коштів, віддати клубу.

Голова обласної адміністрації Олександр Сендега заявив, що у розмові із міським головою знайшов спільну мову щодо підтримки “Карпат” у процесі їх реформування. А щоб наступна зустріч вже мала практичний результат, Олександр Сендега доручив своєму першому заступнику Леоніду Мельнику напрацювати конкретний і поетапний проект створення ВАТ “ФК “Карпати”.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Влодко (Львів)
Димінському пора грати в КВН. Успіх гарантовано!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
Влодко (Львів)
Димінському пора грати в КВН. Успіх гарантовано!
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус