Олександр Чижевський: "Ювілей добре, але очки важливіші". 15-03-2004 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Поєдинок “Таврії” проти “Динамо” для Олександра Чижевського був особливим: ця гра стала для нього ювілейною - трьохсотою
Общие новости
15.03.2004
понедельник
16:38
Олександр Чижевський: "Ювілей добре, але очки важливіші"
Рейтинг публикации
Поєдинок “Таврії” проти “Динамо” для Олександра Чижевського був особливим: ця гра стала для нього ювілейною - трьохсотою

Поєдинок симферопольської “Таврії” проти київського “Динамо” для колишнього карпатівського багаторічного капітана Олександра Чижевського був особливим. Кримчани здобули у столиці один пункт, а для Сашка ця гра стала ювілейною - трьохсотою. Більшої кількості матчів у національних чемпіонатах України не зіграв жоден футболіст. Олександр Чижевський став засновником елітарного клубу “торьохсотників”, який свого часу запропонувала газета “Український футбол”.

- Олександре, вітаю з ювілеєм!

- Дякую, але мені, як капітану команди, набагато приємніше, що наша “Таврія” виїхала з Києва не з пустими руками. Ми довели, що вміємо грати і здобувати очки.

- “Таврія” – аутсайдер, проте саме ви позбавили чинного чемпіона аж чотирьох очок...

- По перше “Таврія” не аутсайдер. Ми переконані, що нинішнє місце в турнірній таблиці тимчасово. Якщо забираємо очки в “Динамо” то повинні так поступати й з іншими командами. Можливо решту матчів нам за краще проводити проти “Динамо” тоді й будуть очки. Я переконаний, що “Таврія” останнього слова ще не сказала.

- До гри проти “Динамо” спеціально готувалися?

- Нічого особливого не робили, окрім дворазових тренувань. Така в нас традиція. Але в п’ятницю відвідали цирк, де досхочу насміялися. Мабуть це й стало вирішальним, що вдало зіграли проти чемпіона.

- Про ювілей пам’ятав?

- Знав, що очікує мене, але більше переймаюся долею команди. Наступних матчів у моїй кар’єрі буде ще багато. Нічого не маю проти того щоб дійти до цифри чотириста. Для цього треба за найближчих три роки зіграти сто ігор, а тоді вже можна подумати й про відпочинок.

- Партнери з команди привітали капітана?

- Дуже тепло, але обійшлося без всяких урочистостей. Приємно, що ті футболісти з ким виступав за “Карпати” телефонували і поздоровляли. Значить не забувають. Адже у Львові я провів одні з кращих років своєї кар’єри. По-особливому привітала мене моя дружина. Я усім вдячний за увагу.

- Ще раз вітаю і бажаю подальших успіхів!

- Дякую!

З Олександром Чижевським розмовляв Олександр ПАУК

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]