Олександр Чижевський: "Ювілей добре, але очки важливіші"


Поєдинок “Таврії” проти “Динамо” для Олександра Чижевського був особливим: ця гра стала для нього ювілейною - трьохсотою

Олександр Чижевський: "Ювілей добре, але очки важливіші"


Поєдинок симферопольської “Таврії” проти київського “Динамо” для колишнього карпатівського багаторічного капітана Олександра Чижевського був особливим. Кримчани здобули у столиці один пункт, а для Сашка ця гра стала ювілейною - трьохсотою. Більшої кількості матчів у національних чемпіонатах України не зіграв жоден футболіст. Олександр Чижевський став засновником елітарного клубу “торьохсотників”, який свого часу запропонувала газета “Український футбол”.

- Олександре, вітаю з ювілеєм!

- Дякую, але мені, як капітану команди, набагато приємніше, що наша “Таврія” виїхала з Києва не з пустими руками. Ми довели, що вміємо грати і здобувати очки.

- “Таврія” – аутсайдер, проте саме ви позбавили чинного чемпіона аж чотирьох очок...

- По перше “Таврія” не аутсайдер. Ми переконані, що нинішнє місце в турнірній таблиці тимчасово. Якщо забираємо очки в “Динамо” то повинні так поступати й з іншими командами. Можливо решту матчів нам за краще проводити проти “Динамо” тоді й будуть очки. Я переконаний, що “Таврія” останнього слова ще не сказала.

- До гри проти “Динамо” спеціально готувалися?

- Нічого особливого не робили, окрім дворазових тренувань. Така в нас традиція. Але в п’ятницю відвідали цирк, де досхочу насміялися. Мабуть це й стало вирішальним, що вдало зіграли проти чемпіона.

- Про ювілей пам’ятав?

- Знав, що очікує мене, але більше переймаюся долею команди. Наступних матчів у моїй кар’єрі буде ще багато. Нічого не маю проти того щоб дійти до цифри чотириста. Для цього треба за найближчих три роки зіграти сто ігор, а тоді вже можна подумати й про відпочинок.

- Партнери з команди привітали капітана?

- Дуже тепло, але обійшлося без всяких урочистостей. Приємно, що ті футболісти з ким виступав за “Карпати” телефонували і поздоровляли. Значить не забувають. Адже у Львові я провів одні з кращих років своєї кар’єри. По-особливому привітала мене моя дружина. Я усім вдячний за увагу.

- Ще раз вітаю і бажаю подальших успіхів!

- Дякую!

З Олександром Чижевським розмовляв Олександр ПАУК


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус