В Афінах заарештовано підозрюваного в убивстві Брагіна


Грецька поліція заарештувала громадянина України, звинуваченого у бомбовому нападі на стадіоні в Донецьку 1995 року...

В Афінах заарештовано підозрюваного в убивстві Брагіна


Грецька поліція заарештувала громадянина України, звинуваченого у бомбовому нападі на стадіоні в Донецьку 1995 року, коли загинуло шестеро людей.

За даними поліції, 55-річного В'ячеслава Сименка було затримано в Афінах за міжнародним ордером на арешт, виданим генеральною прокуратурою України три роки тому.

Внаслідок вибуху на стадіоні "Шахтар" було вбито президента футбольного клубу "Шахтар" Олександра Брагіна, відомого як "Алек Грек", його брата і чотирьох охоронців.

Міліція називала той напад частиною боротьби різних злочинних угрупувань. Наш кореспондент у Донецьку каже, що ім'я Брагіна популярне в місті й досі, а ім'я заарештованого в Греції В'ячеслава Сименка в Донецьку невідоме.

За даними грецької поліції, Сименко був свого часу співробітником українських спецслужб, а згодом - членом організованого злочинного угрупування.

Його утримують в афінській тюрмі посиленого режиму.

Як каже кореспондент Української служби Бі-Бі-Сі в Афінах, поліція говорить, що Сименко перебував у Греції з 1998 року, відколи він отримав грін-карту - дозвіл на мешкання та працевлаштування у Греції.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
тощо
Може хтось освідчений? Хто був такий і яку роль відігравав Ахметов у "колі друзів" Брагіна у 1995 році?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус