Міхал Лісткевич вірить у перемогу


Вчора агентство „Рейтер” розповсюдило інформацію про те, що начебто Польська футбольна Асоціація достроково визнала поразку у боротьбі за спільну з Україною фінальну частину чемпіонату Європи 2012

Міхал Лісткевич вірить у перемогу


Вчора агентство „Рейтер” розповсюдило інформацію про те, що начебто Польська футбольна Асоціація поставила під сумнів і достроково визнала поразку у боротьбі за спільну з Україною путівку за право організації у двох країнах фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.

Але, як свідчить розмова прес-служби Федерації футболу України з президентом Польської футбольної Асоціації паном Міхалом Лісткевичем, ця інформація не відповідає дійсності. „Це повна фальшивка, - сказав він у розмові з нашим співробітником. – Ніякого інтерв’ю агентству „Рейтер” ні я, ні мої заступники не давали. Мені здається, що у журналістів не витримали нерви і вони запанікували.

Я дійсно говорив на цю тему з кореспондентом польської газети „Виборча”, де сказав, що ми дуже багато зробили разом з Україною з тим, аби потрапити до трійки країн, які продовжать змагання за право приймати Євро-2012. Ми знаємо свої слабкі сторони. І це так. Адже інфраструктура стадіонів, транспорту, готелів і доріг вимагає значного покращення. Та хто сказав, що в Португалії, за сім років до чемпіонату Європи 2004 року було ліпше? Там ситуація була взагалі катастрофічною з погляду на перемогу в тендері. Однак УЄФА довірив їм і уряд країни зробив неможливе, збудувавши нові стадіони, готелі, дороги тощо. Португальці показали усім прекрасну роботу та організацію. Чому ми так не зможемо?

Я вірю і упевнений, що зможемо. Я вірю, що потрапимо в трійку із натхненням та наполегливістю будемо дружно, разом з Україною працювати далі, бо за цей час ми вже набули неоціненного досвіду і бачимо свою перспективу. Ми не опустимо руки, якщо навіть програємо. Як кажуть, давайте наберемося терпіння і почекаємо до 8 листопада, коли УЄФА назве трійку країн. Адже у футболі матч грається до фінального свистка, тож чекати вже не довго”.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
yako (Київ)
А я вірю та сподіваюся на те, що ми в трійку потрапимо. А далі час покаже.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 7
yako (Київ)
А я вірю та сподіваюся на те, що ми в трійку потрапимо. А далі час покаже.
Ответить
0
0
Wrecker (Николаев)
Отдадут Италии или Турции, имхо. Там денег на порядок больше можно срубить + к совместным заявкам относятся уже косо.
Ответить
0
0
Justas (Berlin)
White (Киев) 06.11.05 12:04 Вот именно,что только в Стамбуле и с большой натяжкой в Трабзоне.И вообще,я думаю что дикарям ещё рано такое доверять.
Ответить
0
0
White (Киев)
saddam xysein (Ithaka) Я бы не сказал, что в Венгрии и Хорватии ситуация лучше со стадионами. Может быть, с туристической инфраструктурой. Италия уже получила зимние Игры - не много ли? Вот у Турции шансы хорошие. Финал ЛЧ там проходил, всё было нормально. Уже есть ряд хороших стадионов - несколько штук в Стамбуле, в Трабзоне...
Ответить
0
0
saddam xysein (Ithaka)
Может и дадут Европеоиды шанс, только из соображений снабдить работой безработных украинцев и поляков (а этих особенно). В любом случае, Чемп принесет кучу денег, которые пойдут на пользу странам (надеюсь, что именно странам,а не Суркисам).То есть, если они хотят экономичекого развития наших стран, как они нам всегда втирают - должны помочь. В конце концов, думаю евро получит венгрия или италия, потому что УЕФА тоже хочет денег,а там их намного больше.
Ответить
0
0
Estatic Fear (Amorphis)
Руслан с Крыма (Армянск) GRAND (Никополь) Тече річка Тиса...
Ответить
0
0
monah-69 (Николаев)
Всё может быть.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус