На два роки Андрій Шевченко стане обличчям ТМ «Оболонь». 24-01-2006 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Передбачається, що футболіст братиме участь в рекламних акціях компанії. Зокрема, вже відбулися зйомки першого рекламного ролика
Общие новости
24.01.2006
вторник
13:47
На два роки Андрій Шевченко стане обличчям ТМ «Оболонь»
Рейтинг публикации
Передбачається, що футболіст братиме участь в рекламних акціях компанії. Зокрема, вже відбулися зйомки першого рекламного ролика

Вчора під час прес-конференції компанія «Оболонь» офіційно оголосила про початок співпраці з зіркою світового футболу Андрієм Шевченком. Договір укладений строком на два роки.

За умовами договору Андрій Шевченко стане обличчям торгової марки «Оболонь». Передбачається, що футболіст братиме участь в рекламних акціях компанії. Зокрема, вже вчора відбулися зйомки першого рекламного ролика за участю відомого форварда.

Під час прес-конференції президент ЗАТ «Оболонь» Олександр Слободян зазначив, що підписання цього договору є логічним продовженням багаторічних футбольних традицій компанії. «Оболонь» плекає дитячі футбольні таланти в ДЮСШ «Зміна-Оболонь», має власну футбольну команду, яка виступає в національному чемпіонаті. Нещодавно компанія стала головним спонсором національної та молодіжної збірних команд, а днями були підведені підсумки масштабної інтерактивної акції «Оле, Оболонь!». За словами Олександра Слободяна, «для нас початок співпраці з Андрієм Шевченком є актуальним і закономірним», особливо зважаючи на величину та значущість брендів «Оболонь» та Андрій Шевченко.

В свою чергу нападник збірної України та італійського "Мілана" зізнався, що прагне бути корисним для своєї країни і свідченням цього є його бажання співпрацювати з провідною національною компанією. Для футболіста «Оболонь» - не лише український символ, не тільки пиво, яке можна знайти в багатьох країнах світу, в тому числі, в Італії, а, передусім, - спогади про дитинство та початок спортивної кар’єри.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Відділ зв’язків з громадськістю ЗАТ «Оболонь»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com