Студентську першість з міні-футболу вибороли дніпропетровці


Завершилася фінальна частина 6 чемпіонату України серед вищих навчальних закладів з міні-футболу

Студентську першість з міні-футболу вибороли дніпропетровці


Сьогодні завершилася фінальна частина 6 чемпіонату України серед вищих навчальних закладів з міні-футболу, що проходила під егідою Всеукраїнської футбольної асоціації студентів та Студентської футбольної ліги України. В спортивних комплексах НТУУ (КПІ), НУХТ м. Київ, педагогічного університету ім. Драгоманова та на олімпійській базі (19 км столичного шосе) з 10-го по 15 лютого 2006 р. точилися справжні безкомпромісні двобої.

Команди, розподілені на 4 групи, змагалися за змішаною системою. З кожної групи до фінальної частини вийшло по 2 колективи. В підсумку у фіналі з 16-ти університетів опинилися команди Дніпропетровської державної фінансової академії та Харківського національного університету ім. Каразіна. Дніпропетровці здобули важку, але переконливу перемогу з рахунком 4:2. У матчі за „бронзу” сильнішими стали студенти Сумського державного університету, які перемогли в серії пенальті футболістів Національного технічного університету України (КПІ). Визначилися кращі гравці турніру: кращий гравець – Сергій Якунін з команди срібного призера змагань, кращим воротарем визнано Куцого Максима (НАДПС України), кращим бомбардиром став Валентин Сопильняк з команди-переможниці, який забив 22 м’ячі у 6 матчах.

У цілому в змаганнях брали участь 16 університетів України, серед яких Сумський державний педагогічний університет, Кам’янець-Подільський державний університет, Черкаський університет пожежної безпеки, Миколаївська юридична академія, Харківський державний економічний університет, Харківський національний фармацевтичний університет, Донецький державний університет управління, Національний університет харчових технологій м. Київ, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, університет м. Одеса, Національна академія державної податкової служби України, Запорізький національний технічний університет.

Варто підкреслити, що команда-переможниця Дніпропетровської державної фінансової академії отримає право представляти український міні-футбол на чемпіонаті світу серед студентів, що стартує 28 серпня у Польщі.

Під час урочистого закриття президент Студентської футбольної ліги України Віктор Пилипишин зазначив, що ці змагання є неабияким підґрунтям для розвитку масового та професіонального футболу. Новостворена студентська ліга, створена з метою підготовки вітчизняних студентів для участі у світових Універсіадах, змаганнях з футболу, завжди опікуватиметься подібними змаганнями та підвищуватиме їх рівень.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
because (Kharkov)
комады реально отстойные!!! В Харькове есть команды намного сильнее чем фарм и инжек!!! Тот же ПЕД, КАРАЗИНА(универ), ХИРЭ. СТРАННЫЙ КАКОЙ-ТО турнир...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 2
because (Kharkov)
комады реально отстойные!!! В Харькове есть команды намного сильнее чем фарм и инжек!!! Тот же ПЕД, КАРАЗИНА(универ), ХИРЭ. СТРАННЫЙ КАКОЙ-ТО турнир...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
А остальные? В Киеве только порядка 16-ти вузов.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус