31-го жовтня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Складне фінансове становище деяких клубів першої ліги було однією з головних тем на засіданні Бюро

31-го жовтня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Складне фінансове становище деяких клубів першої ліги було однією з головних тем на засіданні Бюро.

Нажаль ФК „Борисфен” (Бориспіль) до цього часу ще не в повному обсязі сплатив заявковий внесок. Членами Бюро було прийняте рішення зобов’язати у тижневий термін сплатити усю заборговану суму. У разі невиконання цього рішення з бориспільського клубу буде знято три турнірні очки.

Аналогічне рішення прийнято відносно ФК „Спартак” (Суми) щодо невиконання клубом контрактних зобов’язань перед футболістами та несплати обов’язкових грошових внесків згідно рішень Бюро ПФЛ.

Неадекватна поведінка вболівальників і на цей раз не пройшла поза увагою Бюро ПФЛ. Нецензурні вигуки на адресу арбітрів з боку шанувальників під час матчу 1/8 фіналу Кубку України ФК „Харків” – „Динамо” (Київ) обійшлися харківському клубу у 500 у.о. Тим же чином „відзначились” і земляки-вболівальники під час матчу 11-го туру чемпіонату України між командами „Металіст” (Харків) – „Металург” (Донецьк). В результаті чого гаманець хазяїв поля „схуднув” на ті ж 500 у.о.

Також слід звернути увагу на непристойну поведінку футболістів. Рішенням Бюро ПФЛ було прийняте рішення відсторонити Джирє Абдулайє (Металург, Донецьк) від участі у змаганнях на 3 матчі за удар головою суперника.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус