"Будинок футболу" розпочав функціонування


Національна федерація отримала власну адміністративну будівлю "Дім футболу", аналоги якої навряд чи знайдеться у всьому футбольному світі

"Будинок футболу" розпочав функціонування


Сьогоднішній день буде вписано до славного літопису українського футболу. Національна федерація отримала власну адміністративну будівлю „Дім футболу”, аналоги якої навряд чи знайдеться у всьому футбольному світі. Проект, покликаний стати своєрідним центром активного спілкування всієї футбольної громадськості нашої країни, було реалізовано завдяки фінансовому сприянню і піклуванню особисто президента ФІФА Й.Блаттера та президента УЄФА Л.Йоханссона, при фінансовій допомозі УЄФА в рамках програми ”Хет-Трик” та програми ФІФА „Гол”, залученню внутрішніх інвестицій.

Сьогодні на зустрічі було чимало вітчизняних політичних та громадських діячів, знаменитостей, відомих у минулому футболістів. Зокрема, віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник, перший заступник голови Секретаріату президента України Іван Васюник, екс-президент України Леонід Кучма, колишній президент ФФУ Валерій Пустовойтенко, представники ФІФА і УЄФА, дипломати. На відкриття дому футболу прибули високі європейські президент УЄФА Леннарт Йоханссон, генеральний секретар ФІФА Урс Лінсі, член Виконкому УЄФА Мішель Платіні, голова Оргкомітету чемпіонату світу-2006 Франц Беккенбауер, представники більш як 26-и європейських асоціацій. Урочисту церемонію перерізання символічної стрічки.

Дмитро Табачник, керівники світового та європейського футболу разом з господарем урочистості президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом перерізали символічну стрічку. Перший заступник глави Секретаріату Президента України Іван Васюник передав щире привітання Віктора Ющенка з нагоди цієї знаменної події. За його словами глава держави підтвердив повну готовність України на такому ж високому рівні організувати й прийом фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

„Відкриття Будинку футболу – ще один аргумент на користь серйозності намірів України успішно організувати та провести Чемпіонат Європи з футболу 2012 року, - сказав у виступі голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола ТОМЕНКО. - Верховна Рада підтримуватиме розвиток фізичної культури і спорту в Україні незалежно від політичних позицій фракцій. Постанову парламенту за результатами дня уряду, присвяченому розвитку фізкультури і спорту, проголосували 418 народних депутатів, тобто практично повний склад парламенту. Верховна Рада України готова надати всебічну підтримку і надзвичайно важливому для нашої держави проекту – участі спільно з Польщею у тендері на право проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Зокрема, парламент може вже найближчим часом розглянути та ухвалити спеціальний законопроект, спрямований на сприяння проведенню Євро-2012 у нашій країні”.

„Ми по краплині переймаємо досвід своїх друзів з національних футбольних асоціацій країн Європи і світу і прагнемо його вдосконалити. Однак ми добре усвідомлюємо і дбаємо про те, аби якомога більше зробити для футболу та його шанувальників. Сьогодні ми сміливо дивимося в майбутнє. У нас попереду нові масштабні цікаві задуми”, - підкреслив у вступному слові Григорій Суркіс. Віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник сказав, що сьогоднішній день - важлива подія у житті широкої громадськості і футбольної зокрема. І висловив подяку ФІФА та УЄФА за підтримку усіх починань Федерації футболу України та у зміцненні її матеріальної бази.

“Я хочу привітати Україну з відкриттям такого грандіозного офісного центру національної федерації. Ваша країна гідна цього”, - сказав у своєму виступі президент УЄФА, віце-президент ФІФА Леннарт Йоханссон. Мішель Платіні сказав, що головне в європейському та українському футболі, зокрема, - це розвиток дитячо-юнацького футболу. А Франц Бекенбауер не міг не торкнутися теми національної збірної команди України, яка порадувала світову футбольну спільноту чудовим результатом на світовій першості в Німеччині. „Символічно, що ТАКА команда має ТАКУ футбольну штаб-квартиру”, - резюмував він. У цілому присутні зазначили, що ця споруда є фантастичною і перевершила всі сподівання.

Загальна площа споруди - 8 тисяч квадратних метрів, не враховуючи підземні гаражі та автономну котельну. Усі службові приміщення обладнані плазмовими теле- і комп'ютерними екранами, сучасними засобами зв'язку і комунікацій. Будматеріали були замовлені та імпортовані з країн Західної Європи. Перший камінь споруди закладено 16 квітня 2004 року. Сьогодні в приміщеннях головного футбольного штабу країни, затишних і технологічно оснащених за сучасними вимогами організації праці, є всі можливості для ефективної роботи, витримано високі рівні міжнародних стандартів. Проект «Будинку футболу» було розроблено приватним підприємством «Паркінг» (директор Анатолій Краснопольський), головним архітектором виступив Микола Левандовський, а генеральним підрядчиком ТОВ «Солстрой» – осередок холдингової будівельної компанії «Київміськбуд».

У будинку 4 конференц-зали з комп’ютерною технікою, екранами та проекторами. Два з них обладнано синхронним перекладом. Усі зали та холи будівлі оснащено рекламно-інформаційною системою відображення даних на базі плазмових телевізорів компанії «Samsung Electronics», з діагоналями 63, 50 та 42 дюйми.

Телевізійна студія, у розпорядженні якої знаходиться чотири супутникових антени, може одночасно записувати в цифровому вигляді відео з восьми каналів. Загальний об’єм архівної відео-інформації складає 2 Терабайти. У кожному кабінеті встановлено LCD телевізори компанії «Samsung Electronics» з діагоналлю 32 дюйми, здатних приймати як стандартне аналогове, так і цифрове кабельне телебачення.

Власна цифрова міні-типографія компанії «Xerox» здатна забезпечити потреби Федерації футболу України в друкуванні поліграфії. Цей комплекс обладнаний цифровою кольоровою та чорно-білою машинами.

Стіни кожного поверху будівлі прикрашено цікавими історичними та сучасними фотографіями, де відображена вся історія вітчизняного футболу. Важливим атрибутом «Будинку футболу» є музей на третьому поверсі. Серед його експонатів такі раритетні речі, як Зірка «Героя України», відзнаки ФІФА та УЄФА Валерія Лобановського, бутси володаря «Золотого м’яча» Ігоря Бєланова, кубки кращого воротаря чемпіонатів СРСР, першого президента ФФУ Віктора Баннікова тощо. У цілому для оформлення будівлі було використано близько 350 фото. На площі перед будинком змонтовано фонтан та побудовано стоянки на 100 автомобілів.

Так звані «верхні поля» НСК «Олімпійський» завдяки зусиллям Федерації футболу України стали справжнім центром футболу. «Будинок футболу» став завершальним кроком у структурній розбудові Навчально-тренувального комплексу ФФУ ім. В.М.Баннікова. До комплексу входять:

Будинок футболу

Стадіон із футбольним полем 105 х 68 метрів з електропідігріванням, трибунами на 1 500 глядачів, освітленням 800 люкс та VIP-комплексом.

Сучасне кольорове електронне відеотабло (4 х 6 метрів).

Роздягальні на 4 команди з прес-центром на 30 чоловік.

Футбольний майданчик зі штучним покриттям 80 х 40 м, з трибуною на 320 глядачів, освітленням 500 люкс.

Футбольний майданчик зі штучним покриттям 40 х 30 метрів та трибуною на 130 глядачів, освітленням 500 люкс.

Автостоянка на 100 машин.

Оцените этот материал:
Источник:
Прес-служба ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
DimaFromZp (Запоріжжя)
catsmith (Dnepropetrovsk) 30.11.06 20:04 Деньги то известно откуда у ГМС, из этого он не делает большой тайны. 6 облэнерго как никак, а про престиж это ты загнул, тут нету никаково престижа, просто будет где принимать Блатера или Йохансона. Суркиса я неподдерживаю и РЛА тоже, они одного поля ягоды. Никакого толка от этого здания небудет, кроме как футбольных полей.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 36
DimaFromZp (Запоріжжя)
catsmith (Dnepropetrovsk) 30.11.06 20:04 Деньги то известно откуда у ГМС, из этого он не делает большой тайны. 6 облэнерго как никак, а про престиж это ты загнул, тут нету никаково престижа, просто будет где принимать Блатера или Йохансона. Суркиса я неподдерживаю и РЛА тоже, они одного поля ягоды. Никакого толка от этого здания небудет, кроме как футбольных полей.
Ответить
0
0
валерон (Сумы)
А Данецкие то попритихли...)))
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
МАГ (Дн-вск) 30.11.06 12:05 А что обозначает слово "менеджмент"?! Просвети нас, неграмотных...
Ответить
0
0
catsmith (Dnepropetrovsk)
Vladyha (Киев) дорогой капсег отключи и прекрати крыть народ поддерживающий Суркиса... Да, он не идеал, да, эти деньги можно было потратить на тысячи других дел, возможно, более благородных. И не надо орать, что там наши деньги... лол...вот именно твои там? докажи... Такая штаб-квартира - это престиж страны. Нашей Украины, за которую ты так красиво орешь назойливым капсом... Ты обрати внимание Суркис не только себе офис построил. Он и о футболе позаботился... там игровые поля, там созданы все условия для административной работы функционеров футбола. Я так скажу, молиться на Суркиса не стоит, но и не замечать то, что он делает нельзя...
Ответить
0
0
Vladyha (Киев)
Очевидец (Киев) Ікону з Суркиса фотки зроби повісь її на стіні! Попку підмий для Суркіса
Ответить
0
0
DimaFromZp (Запоріжжя)
Ukr 24 (Киев) 30.11.06 17:27 На новом стадионе места больше, вот зачем он нам. А Сурку спасибо за все облэнерго. На самом деле Дом Футбола это пустая трата денег, где есть подобные в мире. Нигде. А зачем этот дом. Денег вбухать и все. Снова путь у нас не как у всех, поднадоело это все порядком.
Ответить
0
0
rokot (Донецк)
Золото!В избранное!
Ответить
0
0
111 (Киев)
не, ну ты загнул.... святого.... :)
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Cуркис - сила в движении! Не останавливайте Суркиса, пожалуйста, грабте страну дальше, оставте нам хоть футбол. Руки прочь от, святого, от Суркиса!
Ответить
0
0
Ukr 24 (Киев)
ОффСайд (Запорожье) Дурилка картонная, нахрена вам в Запорожье новый стадион? Это пристиж страны. Все чины Европы увидят , что у нас есть серьезные люди которые свои слова действиями подтверждают. Весь Донбас теперь не будет кричать что ФФУ на стадионе Динамо сидит! Кстати где офис Колесника находится, не у Шахтера случайно? Потом деньги выдиляло ФИФА , УЕФА и ФФУ так что нечего кричать , что Сурок у вас их украл, господа критики, сначала раскажите где у вас такие деньги , что бы их у вас воровать. А что касается больниц господин Vladyha (Киев) так этим пусть занимается министр здравохранения или еще кто то, чьи это обязаности. А Сурок за футбол в Украине отвечает. И делает он это лучше , чем остальные, которые умеют только вымагать "Белый лебедь, бля_ха" и языком трепать... Спасибо Григорий Михайлович Вам за "дом футбола". Ждем базы для сборной, она не обходима. Видел проэкт, желаю что бы Ваши планы сбылись по этому поводу.
Ответить
0
0
Feurigstr (Днепропетровск)
Оболончег (Киев) 30.11.06 13:41 Жжжжёшь!:)))))
Ответить
0
0
Vladyha (Киев)
ГОРШІ НА ЧОРНИХ ВІДМИВАЮТЬ ЧЕРЕЗ ОФШОРИ (ГАІТІ,АРУБУ) І МАЛИ ВОНИ ДИНАМО І ВАС В ОДНЕ МІСЦЕ!!! ДИНАМО І УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ ІМ НЕ ПОТРІБЕН,ЯК ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЦЬОГО ЗРОЗУМІТИ?!!!
Ответить
0
0
Vladyha (Киев)
ЛЮДИ !!! ВИ ЩО ДУМАЕТЕ ,ЩО СУРКИ ТО ДЛЯ ВАС ЦЕ РОБЛЯТЬ,ТО ВОНИ ДЛЯ СЕБЕ,ДЕ ВИ БАЧИЛИ ЩОБ ЄВРЕЇ ЧЕСНІ БУЛИ!!! ВОНИ ТАМ БУДУТЬ СИДІТИ І НА ВАС ПЛЮВАТИ,А ВИ БУДЕТЕ КРИЧАТИ :"СЛАВА СУРКАМ"!! А ДИНАМО ВМИРАЄ!!! :((( ДЕ ТА СЛАВА 70-90 Х ЗГАДАЙТЕ!!! ГАНЬБА !!!! СОРОМ!!!
Ответить
0
0
Vladyha (Киев)
ЛЮДИ!!!! ОН ДЕ НАШІ ГРОШІ! ЦУКИ НАКРАЛИ! ЛІКАРНІ ОНКОХВОРИМ КРАЩЕ ПОБУДУЙТЕ!!!
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Мирча Луческу: "Пока в украинском футболе работают такие люди, как Суркис Г.М. я спокоен за будущее. Оно поистине - светлое!"
Ответить
0
0
ЧУК (Киев)
Мишаня (Киев) 30.11.06 14:42 Так что же теперь ради братанов из Донецка строить здание ФФУ в Боярке? :))))
Ответить
0
0
111 (Киев)
Маладец! мог просто прикарманить "зеленые" и фсе. Тем более, что он уйдет через год, два (не важно) а Будынок останется
Ответить
0
0
ЧУК (Киев)
Очевидец (Киев) 30.11.06 14:38 Гриша, тише хватит уже и так все злопыхатели попримолкли. Игорь.
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
ЧУК (Киев) 30.11.06 14:23 От верхних полей НСК "Олимпийский" до стадиона "Динамо"несколько километров. :-) Ты точно из Киева? :-)
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Суркис - даёшь чемпионат Европы 2012 в Украине
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
В украинском футболе надеется, кроме, как на Суркиса, не на кого. Григорий Михайлович, не покидай ФФУ. Без тебя наш футбол просто осиротеет!
Ответить
0
0
ЧУК (Киев)
Зато не будут теперь слишком умные разлагольствовать по поводу того что штаб квартира ФФУ расположена на территории стадиона ДК
Ответить
0
0
zulu (Днепропетровск)
"Проект, покликаний стати своєрідним центром активного спілкування всієї футбольної громадськості нашої країни" Гы! Будет где теперь хулигансам отношения выяснять! :))
Ответить
0
0
zulu (Днепропетровск)
А на эти бабки с десяток школ футбольных открыть можно... Хотя с точки зрения имиджа Украины тоже штука полезная...
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Очевидец (Киев) 30.11.06 13:49 ты его в зад забыл поцеловать, вернись.
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Спасибо Суркису за это! Вот человечище! Не языком трепится, не шапками бросается, не сопли на камеры развешивает, а делает своё дело развития украинского футбола. Суркису трёхкратное УРА!
Ответить
0
0
ОффСайд (Запорожье)
Ну и нахрена он нужен. Им что в старом здании не сиделось?вид из окна плохой был?17 миллионов $ Вопрос с олимпийским не решен, зато себе теплое местечко построили. Лучше бы Арсеналу отдали эти деньги
Ответить
0
0
Оболончег (Киев)
В ближайший год стоит ожидать строительства "Палацу Донецької Федерації Футболу у Києві".
Ответить
0
0
Therio (Кировоград)
Pat (Харьков) 30.11.06 11:13 Согласен. Вовремя, как никогда.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Pat (Харьков) Сначала выучи, что обозначает слово менеджмент, а потом советуй.
Ответить
0
0
Pat (Харьков)
МАГ (Дн-вск) 17 миллионов $. А вообще Гриша молодца. Пусть нам и не дадут Евро 2012, но в исполком УЕФА хотя бы его выберут. Учитесь господа гениальному менеджменту!
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
А кто знает, сколько денег понадобилось?
Ответить
0
0
Junior (Uzhhorod)
Гарний будинок. На совість попрацювали. Молодці.
Ответить
0
0
еagle (Kiev)
http://pk.kiev.ua/foto/city/2006/11/29/090025-6481...
Ответить
0
0
БобельМЕН (ЧЕРКАССЫ)
а где находится сиё? адресок чтоли дайте..
Ответить
0
0
MACTEP[N] (Одесса)
Суркис прыгнул выше головы!!! Вот это очень правильный шаг!!! Я считаю, что это очвень хорошо повлияет на позитивный имидж Украины как футбольной страны в Мире
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус