5-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Некоректна поведінка офіційних представників команд була однією з головних тем засідання Бюро

5-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Некоректна поведінка офіційних представників команд була однією з головних тем засідання Бюро. Цього разу неприємно здивував віце-президент ФК „Динамо-ІгроСервіс” (Сімферополь) Бірюльов А.Б., котрий під час та після матчу 20-го туру першості виказував незадоволення діями арбітра, використовуючи нецензурні висловлювання.

Члени Бюро прийняли рішення зобов'язати симферопольський клуб сплатити обов'язковий грошовий внесок у сумі 3000 у.о.

Також Бюро ПФЛ відреагувало і на некоректні висловлювання футболіста „Динамо” (Київ) Максима Шацьких в одному з інтерв’ю, „оцінивши” їх у 1000 у.о.

„Не відстали” і вболівальники. Під час матчу 16-го туру чемпіонату „Металург” (Донецьк) – „Дніпро” (Дніпропетровськ) шанувальниками гостей було запалено 4 фаєри, 3 з яких було кинуто на бігову доріжку. Цей випадок обійшовся дніпропетровському клубу в 1500 у.о.

„Відзначились” і вболівальники ФК „Чорноморець” (Одеса) під час матчу 16-го туру. Нецензурні вислови на адресу арбітра та запалена димова шашка були „оцінені” в 3000 у.о.

Розглянуті претензії колишнього футболіста ФК „Борисфен” (Бориспіль) Руслана Левіги щодо невиконання клубом контрактних зобов’язань.

Бюро ПФЛ постановило зобов’язати бориспільській клуб розрахуватися з футболістом у дводенний термін.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
GEORGE07 (Київ)
Долго рассказывать не буду.Кланяйтесь,Маркиз и met.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 9
GEORGE07 (Київ)
Долго рассказывать не буду.Кланяйтесь,Маркиз и met.
Ответить
0
0
met (Харьков)
Маркиз___ (Одесса) (Одесса) Это прям как в анекдоте о гомосексуалисте, который не забил последний и рещающий пенальти.... Он на правду не обиделся, а только кланялся.
Ответить
0
0
Маркиз___ (Одесса) (Одесса)
Одесситы кричали только один-два раза в сторону судьи кричали... а потом в сторону Суркиса младшего:"Динамо-это сила, Динамо-это класс, Динамо-это Суркис, а Суркис-П. И. Д. А. Р. А. С." чему он с удовольствием ХЛОПАЛ...:)))))
Ответить
0
0
Маркиз___ (Одесса) (Одесса)
Одесситы кричали только один-два раза в сторону судьи кричали... а потом в сторону Суркиса младшего:"Динамо-это сила, Динамо-это класс, Динамо-это Суркис, а Суркис-П. И. Д. А. Р. А. С." чему он с удовольствием ХЛОПАЛ...:)))))
Ответить
0
0
Krass (Кривой Рог)
Також Бюро ПФЛ відреагувало і на некоректні висловлювання футболіста „Динамо” (Київ) Максима Шацьких в одному з інтерв’ю, „оцінивши” їх у 1000 у.о. *** Прикинь, чувак на пустом месте на штуку баксов попал (хотя и не в "Запорожце" ездит)! :-)))
Ответить
0
0
zwitter (Simeiz)
глупый вопрос... в прошлом году на матче таврия - черноморец с секторов черноморца под колеса скорой полетел файер... оштрафовали принимающую сторону(таврию) сейчас в матче метадон - днепр - оштрафовали гостей - днепр... по какому признаку штраф наложили? почему тогда не черноморец оштрафовали?
Ответить
0
0
Bulletproof (Одесса)
Мда, классная работа, засели, 8.5к долларов сняли, разошлись :) не жизнь, а сказка!
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
От бабки косять. Сама прибильна організація. Одним клубам за ті ж самі порушення 1500 дол., а іншим - 5 тис. В мене навіть закрадалась думка, що в них все поставлено як конвеєр, і на протязі сезону всі клуби мають сплатити по пару тис. дол. ОБОВ"ЯЗКОВО. А причину вже самі знайдуть. Тіпа...так, хто там в нас давно не платив,...так...ага...луганська Зоря. - Так вони ж бідні. - Ага. Хто в нас дальше по списку? - Ворскла? Організуйте там безпорядки, бо шось давно вони вже не платили. _____________ Шось типу так.:)
Ответить
0
0
Sport@Max (Kiev)
Люди, а вам не надоело это ПФЛ? Непонятно зачем ОНО вообще нужно укранскому футбол? Кто-то может ответить? с клубов деньги "сдирать"? И все? Или пользоваться неумением клубов реализовывать сои коммерческие права? Смешно и надоело уже слышать постоянно это отчеты "состоялось Бюро ПФЛ", "на бюро расмотрели и оштрафовали...".
Ответить