Рішення Виконкому ФФУ на звернення президента ПФЛ України Сафіулліна Р.С. до ФФУ щодо так званого "допінгового скандалу". 12-02-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Сьогодні приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконкому ФФУ
Общие новости
12.02.2007
понедельник
21:53
Рішення Виконкому ФФУ на звернення президента ПФЛ України Сафіулліна Р.С. до ФФУ щодо так званого "допінгового скандалу"
Рейтинг публикации
Сьогодні приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконкому ФФУ

Сьогодні приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконкому ФФУ. Наводимо вашій увазі Рішення засідання.

РІШЕННЯ №1

м. Київ

12 лютого 2007 року

I. Про звернення президента ПФЛ України Сафіулліна Р.С. до ФФУ та публікації в окремих ЗМІ інформації щодо так званого „допінгового скандалу”.

Заслухавши та обговоривши надані робочою групою ФФУ матеріали службового розслідування зі з”ясування обставин з тестування і дослідження футболістів на наявність заборонених речовин, та ознайомившись з публікаціями в окремих ЗМІ щодо так званого „допінгового скандалу”, Виконком ФФУ,-

ВИРІШИВ:

Інформацію першого віце-президента ФФУ Стороженка С.М. про результати роботи спеціальної групи, створеної для службового розслідування і з’ясування усіх обставин з тестування і дослідження футболістів на наявність заборонених речовин, та про публікації в окремих ЗМІ інформації щодо так званого „допінгового скандалу”, взяти до відома.

Виконком ФФУ вважає, що питання, викладені в зверненні президента ПФЛ України Сафіулліна Р.С. на адресу ФФУ щодо проблем неналежного дотримання міжнародних норм по боротьбі з допінгом такими, що порушені безпідставно.

Відзначити, що ФФУ в особі її Спортивно-медичного комітету діє у відповідності до Регламенту проведення Всеукраїнських змагань з футболу, Положення про комітет та директив ФІФА і УЄФА з питань проведення допінг-контролю.

Взяти до уваги, що у світі продовжуються консультації з питань опрацювання можливості проведення допінг-контролю не футбольними асоціаціями, а визначеними іншими національними установами. У випадку надходження до ФФУ директив ФІФА і УЄФА з цієї проблеми, ФФУ негайно вживе заходів з їх реалізації у вітчизняній футбольній практиці.

Голові Спортивно-медичного комітету Попову В.Д. вказати на необхідність суворого дотримання норм і нормативної термінології в офіційному листуванні.

Відзначити, що на сьогодні в Україні існує єдина організація – ФФУ, якій ФІФА надане право забезпечувати організацію проведення допінг-контролю в футболі, застосовування санкції за вживання допінгу і проведення відповідних досліджень з медичного аспекту проблеми.

Звернутися до Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного Олімпійського комітету України з проханням прискорити узгодження порядку роботи Лабораторії допінг-контролю Національного антидопінгового центру з ФФУ та забезпечити належний обсяг лабораторних досліджень у цій галузі.

Доручити першому віце-президенту, виконавчому директору ФФУ Бандурку О.І. проінформувати ФІФА про стан та встановлену в ФФУ практику в питаннях антидопінгового контролю.

Звернутися до КДК ФФУ щодо порушення дисциплінарного впровадження відносно осіб, які допустили всупереч Статуту ФФУ некоректні вислови на адресу ФФУ і розголосили відомості про приватне життя футболіста.

Голові комітету ЗМІ ФФУ Никоненку В.Г. оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Президент Федерації футболу України Г. Суркіс

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com