Общие новости

Вчора у Києві, в Будинку футболу відбувся міжнародний семінар з питань стадіонів та безпеки проведення змагань
Общие новости
23.02.2007
пятница
12:45
Безпеці на стадіонах – першочергова увага!
Рейтинг публикации
Вчора у Києві, в Будинку футболу відбувся міжнародний семінар з питань стадіонів та безпеки проведення змагань

Вчора у Києві, в Будинку футболу відбувся міжнародний семінар з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ініційований Федерацією футболу України.

У ньому взяли участь керівники МВС та МНС України, СБУ, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства України з питань сім’ї, молоді та спорту, Професіональної футбольної ліги України, Молодіжного футбольного Союзу, гості з країн Східної Європи та країн СНД, директори стадіонів.

Важливість та високий рівень цього заходу підкреслюють участь у його роботі високоповажних гостей з Ради Європи, ФІФА та УЄФА.

Відкрив і вів семінар президент ФФУ, член Виконкому УЄФА Григорій Суркіс (текст його виступу додається).

З доповіддю про організацію проведення заходів із забезпечення та порядку під час проведення змагань з футболу виступив інспектор Комітету стадіонів та безпеки УЄФА Давід Петриашвілі. Голова комітету Ради Європи з боротьби із хуліганством та безладдям під час проведення спортивних змагань Радім Бурес поділився досвідом Євросоюзу до забезпечення порядку та безпеки під час проведення змагань.

Учасники семінару розглянули центральні питання взаємодії різних служб та міністерств, сучасні вимоги до забезпечення громадського порядку та безпеки на стадіонах згідно з вимогами ФІФА, УЄФА та ФФУ, про ситуацію щодо поведінки вболівальників, забезпечення правопорядку та безпеки до, під час та після футбольних матчів і забезпечення заходів із боротьби з проявами тероризму і расизму.

У цілому учасники семінару обмінялися корисною інформацією та досвідом щодо розробки та впровадження методів і заходів з профілактики та недопущення на стадіони України всього того негативного, що інколи має місце під час проведення футбольних матчів.

Ця розмова сприятиме подальшому вдосконаленню інфраструктури футбольних клубів, впровадженню заходів із забезпечення громадського порядку і безпеки проведення футбольних змагань відповідно до світових стандартів.

За підсумками семінару прийнято відповідну резолюцію.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com