Лист першого віце-президента ФФУ на адресу президента ПФЛ України. 02-03-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Федерація футболу України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з черговим фактом...
Общие новости
02.03.2007
пятница
19:43
Лист першого віце-президента ФФУ на адресу президента ПФЛ України
Рейтинг публикации
Федерація футболу України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з черговим фактом...

Президенту Професіональної
Футбольної ліги України
Сафіулліну Р.С.

Шановний Равілю Сафовичу!

2 березня 2007 року «Газета по-українськи» надрукувала інтерв’ю виконавчого директора ПФЛ А.Попова. Серед іншого, він торкнувся теми використання коштів, отриманих від професіональних клубів, за участь у їхньому складі іноземних гравців. Зокрема, А Попов заявив журналістові, що «…Клубы просто не знают, куда идут эти деньги…».

Федерація футболу України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з черговим фактом неналежної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед гравців та тренерів команд професіональних клубів, котрим ПФЛ зобов’язана надавати повну і всебічну інформацію про футбольне життя країни.

Федерація футболу України працює відкрито і прозоро. Через незалежні ЗМІ та офіційне Інтернет представництво ФФУ громадськість має вільний доступ до інформації в тому числі про фінансово-господарську діяльність організації.

Так, наприклад, делегати і гості, принаймні, трьох останніх щорічних Конгресів ФФУ серед інших офіційних документів отримують ґрунтовні фінансові звіти Федерації про використання коштів, які надійшли на банківські рахунки головної футбольної організації країни.

У цьому зв’язку публічна заява виконавчого директора ПФЛ А.Попова сприймається скоріше як самокритика чи то його власної неспроможності виконувати свої професійні обов’язки, чи то як конкретний приклад нездатності загалом керівництва Професійної ліги організувати ефективний зворотній зв’язок з клубами щодо задоволення їхніх інформаційних потреб.

Зважаючи на викладене, просимо Вас, Равілю Сафовичу, вжити необхідних заходів для організації оперативного і безперешкодного доступу представників команд професіональних клубів до суспільно-значущої інформації про футбольне життя країни. В свою чергу, ФФУ висловлює готовність надати методичну і кадрову допомогу для виконання цього важливого завдання. Просимо інформувати по суті.

З повагою
перший віце-президент ФФУ
О.І.Бандурко

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com