Общие новости

Члени бюро ПФЛ на останньому засіданні продемонстрували неабияке порозуміння і солідарність у вирішенні питань, винесених на порядок денний
Общие новости
06.03.2007
вторник
21:48
6 березня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України
Рейтинг публикации
Члени бюро ПФЛ на останньому засіданні продемонстрували неабияке порозуміння і солідарність у вирішенні питань, винесених на порядок денний

Члени бюро ПФЛ на останньому засіданні продемонстрували неабияке порозуміння і солідарність у вирішенні питань, винесених на порядок денний.

Вочевидь, далеко не завжди можна спостерігати таку картину, коли по всіх питаннях рішення приймаються одноголосно.

Члени бюро задовольнили звернення Виконкому ФФУ щодо перегляду постанови Бюро ПФЛ від 27.02.2007 р. стосовно перенесення матчу 19-го туру чемпіонату «Шахтар» - «Металург» Донецьк з 19.03.2007 р. на 20.03.2007 р. Відтак донецьке «дербі» відбудеться за попереднім графіком – 19 березня. Тобто, інтереси національної збірної повністю враховані.

За незабезпечення громадського порядку на дніпропетровському стадіоні «Метеор» під час матчу 17-го туру чемпіонату України «Дніпро» - «Іллічівець», коли глядачі скандували некоректні вислови на адресу судді, «Дніпро» оштрафований на 1000 у.о.

«Карпати» за незабезпечення громадського порядку під час матчу 17-го туру «Карпати» - «Кривбас» оштрафовано на 500 у.о. Подібним чином члени бюро ПФЛ вирішили покарати й «Металіст». З аналогічним трактуванням – «за незабезпечення громадського порядку» у матчі 17-то туру «ФК Харків» - «Металіст». До того ж, тренер «Металіста» Сергій Ковалець, якого було вилучено з технічного майданчику під час матчу «ФК Харків» - «Металіст», змушений буде один поєдинок за участю своєї команди переглянути за межами технічної зони.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com