Трьох арбітрів вищої ліги переведено до першої. 14-03-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Протокол засідання Комітету арбітрів ФФУ
Общие новости
14.03.2007
среда
22:39
Трьох арбітрів вищої ліги переведено до першої
Рейтинг публикации
Протокол засідання Комітету арбітрів ФФУ

ПРОТОКОЛ № 3

Засідання Комітету арбітрів ФФУ

14 березня 2007 р.

1. Слухали:

Інформацію голови Комітету арбітрів Дердо В.Г. про рішення Виконкому ФФУ від 28.02.2007р., щодо внесення змін та доповнень до п.5 ст.22, Дисциплінарних правил ФФУ.

2. Слухали:

Інформацію Дердо В.Г. про арбітраж матчу 18 туру, Вищої ліги, 11.03.2007 р., „Іллічівець” Маріуполь − „Сталь” Алчевськ. Рахунок 0:0. Арбітр Денисюк В. (Фастів), оцінка 5,0 (непризначення пенальті у ворота „Сталі”). Делегат ФФУ Грисьо Я.А. (Львів).

Вирішили:

Згідно п. 5 статті 22 визнати арбітраж відповідного матчу як неякісний, арбітра Денисюка В. відсторонити від проведення матчів у вищій лізі та перевести його до Першої ліги. Звернутись до КДК ФФУ щодо затвердження рішення Комітету арбітрів.

3. Слухали:

Інформацію Дердо В.Г. про арбітраж матчу 18 туру, Вищої ліги, 11.03.2007 р., „Маталіст” Харків − „Шахтар” Донецьк. Рахунок 0:1. Арбітр Покідько І. (Полтава), оцінка 5,0 (непризначення пенальті у ворота „Шахтаря”). Делегат ФФУ Віхров К.Л. (Київ).

Вирішили:

Згідно п. 5 статті 22 визнати арбітраж відповідного матчу як неякісний, арбітра Покідька І. відсторонити від проведення матчів у вищій лізі та перевести його до Першої ліги. Звернутись до КДК ФФУ щодо затвердження рішення Комітету арбітрів.

4. Слухали:

Інформацію Дердо В.Г. про арбітраж матчу 18 туру, Вищої ліги, 10.03.2007 р., „Кривбас” Кривий Ріг − „Динамо” Київ. Рахунок 1:1. Арбітр Швецов В. (Одеса), оцінка 8,4. Делегат ФФУ Кобичик П.Д. (Чернівці).

Вирішили:

Згідно рішення Комітету арбітрів ФФУ після перегляду відеоматеріалів (епізод, який стався на 25 хв. матчу), визнано дії арбітра помилковими (непризначення пенальті у ворота «Динамо»), а також на основі п. 5 статті 22 визнати арбітраж відповідного матчу як неякісний, арбітра Швецова В. відсторонити від проведення матчів у вищій лізі та перевести його до Першої ліги.

Звернутись до КДК ФФУ щодо затвердження рішення Комітету арбітрів та до Інспекторського комітету ФФУ щодо корегування оцінки арбітру Швецову В.

Голова Комітету арбітрів ФФУ

В.Г. Дердо

Секретар Комітету арбітрів ФФУ

Ю.М. Власенко

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальный сайт Комитета арбитров ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com