Прес-конференція за участю керівництва ФК "Карпати"


Сьогодні відбулася прес-конференція за участю генерального директора ФК „Карпати” Олександра Єфремова, спортивного директора клубу Юрія Дячука-Ставицького та головного тренера команди Олександра Іщенка

Прес-конференція за участю керівництва ФК "Карпати"


Сьогодні в прес-центрі УНІАН у Києві відбулася прес-конференція за участю генерального директора ФК „Карпати” Олександра Єфремова, спортивного директора клубу Юрія Дячука-Ставицького та головного тренера команди Олександра Іщенка. До Вашої уваги стенограма прес-конференції, головною темою якої було рішення КДК ФФУ про відміну перенесення поєдинку „Карпати” – „Металіст”.

Олександр Іщенко: Ще перед поєдинком з луганською „Зорею” у нас захворіли чотири футболіста основного складу – Батіста, Налєпа, Сучков та Годвін. Ми тоді не знали, що це епідемія, тому я попросив лікарів команди дати футболістам антибіотики, і вони вийшли на гру. Як виявилося пізніше, ці гравці вийшли на поле уже з тим захворюванням, яке пізніше набуло характеру епідемії.

Під час чотиригодинного перельоту з Луганська ми поміряли температуру тих гравців: вона уже „зашкалювала” за 38. Наступного дня у Львові ми провели збори команди, на яких „розбирали” гру із „Зорею”, і ці футболісти уже були відсутніми. Ввечері того ж дня у нас захворіли ще двоє гравців. А у вівторок – ще двоє. Коли кількість хворих футболістів сягнула восьми, ми одразу ж звернулися до ПФЛ України з проханням перенести наступний поєдинок „Карпат” проти харківського „Металіста”. Ми надали в ПФЛ усі необхідні документи: довідки від лікарів з результатами аналізів хворих гравців. Ввечері епідемія вразила ще двох гравців, і загальна кількість хворих сягнула десяти.

В мене відбулася розмова з наставником „Металіста” Мироном Маркевичем, в якій я пояснив ситуацію, що склалася в команді. Він мене начебто зрозумів, але в кінці розмови зазначив, що подальші дії „Металіста” у цій ситуації вирішуватиме президент клубу. Що вирішило керівництво „Металіста” – ми всі знаємо. З цього можна зробити висновок, що ніхто до нас не дослухався. Натомість, навпаки, певними сторонами було зроблено усе, аби однобічно висвітлити ту проблему, яка сталася у клубі: начебто, відсутність десяти гравців основного складу – це не проблема для проведення поєдинку. Хоча особисто я так не вважаю. Хотілося б нагадати для представників Федерації футболу України, що футбол – у першу чергу для глядачів. Мене особисто дуже здивували вислови в деяких ЗМІ Мирона Маркевича та Стефана Решка, які заявляли, що прецедентів з перенесенням поєдинків через таку причину, начебто, не було. Але у нас є конкретні факти того, що власне через епідемію значної частини футболістів команди матчі таки переносили. Так було два роки тому, коли через хворобу футболістів „Дніпра” перенесли їхній поєдинок проти запорізького „Металурга”. Є ряд випадків і в інших європейських чемпіонатах. Тому ми, представники Футбольного клубу „Карпати”, нічого не вигадували. І я вважаю, що у цій ситуації справедливість та здоровий глузд повинні бути на першому місці.

У вихідні у нас захворіли ще двоє гравців, і тепер, за висновками лікарів, зі всіх заявлених у вищій лізі гравців нашої команди до завтрашнього тренування можуть приступити лише п’ять чоловік. Це і є ті форс-мажорні обставини, через які й повинні були переносити поєдинок.

Олександр Єфремов: Керівництво футбольного клубу „Карпати” у своєму офіційному листі до ПФЛ висловивило прохання у зв’язку з вірусною епідемією гравців перенести наш поєдинок проти харківського „Металіста”. Грати заради трьох очок – це неправильно. Адже принципи „феєр-плей” повинні проявлятися не лише тоді, коли футболіст відкидає м’яч в аут у разі травми іншого гравця. „Феєр-плей”, насамперед, це чисті руки. Грати „дублюючими” складами, або хлопцями 1990-го року народження проти такої потужної команди, як „Металіст” – це неправильно. Це те саме, що виставити мене проти Кличка, і вболівати, скільки я проти нього протримаюся – хвилину чи кілька секунд. Тому рішення КДК ФФУ ми вважаємо деструктивним, таким, що є абсолютно не на користь футболу, і навіть протизаконним. За відміну перенесення гри не проголосувала більшість членів КДК: троє були „за”, двоє – „проти”, і один утримався. Тобто, з шести чоловік „за” проголосувало лише троє – а це не є більшість. По-друге, ми не отримали повного протоколу засідання, де було б чітко вказано причини відміни переносу поєдинку.

Дещо пізніше, з коментарів Решка у ряді ЗМІ ми з подивом для себе дізналися, що у нас, мовляв, не така вже й страшна ситуація. Зі слів Решка, у нас було лише двоє хворих, хоча ми повідомляли про значно більшу кількість гравців, уражених вірусною інфекцією. Я хочу сказати, що кожне його слово навколо цієї ситуації – це чиста брехня. Особливо нас обурили висловлювання Стефана Решка, сказаних у програмі „Наш футбол” в неділю в ефірі Першого національного каналу. А вже за годину у коментарі програмі „Гол” він заявив, що ми стали заручниками війни між ПФЛ та ФФУ. Але ми не хочемо брати участь ні в якій війні, адже виступаємо за те, щоб у футболі була злагода. Тобто, він фактично підтвердив, що, як то кажуть, „захищав честь свого мундиру”. Але я думаю, що Григорію Михайловичу Суркісу, який не тільки є головою ФФУ, а й у ранзі члена виконкому УЄФА представляє наш футбол у Європі, такі захисники, які залишають лише плями, не потрібні. Сьогодні ми першому віце-президенту ФФУ пану Бандурку віднесли офіційний лист від ФК „Карпати”, в якому вимагаємо, аби Федерація футболу негайно відсторонила від роботи пана Решка, і провела навколо цього інциденту службове розслідування. І взагалі, на мою думку, таким людям не місце в такому поважному органі, як Контрольно-дисциплінарний комітет.

Вчора я спілкувався з Мироном Маркевичем – людиною, яку я поважав, і він мене, відверто вразив. По-перше, він завжди міг постояти за своє рішення. Хоча вчора він казав: хто я тут такий? Я лише тренер, мені сказали, і я приїхав. Хоча свою позицію у цьому питанні він міг би й відстояти. Він мені сказав, що йому доповіли про те, що Батіста вчора був у нічному клубі. Як Батіста міг бути у нічному клубі, якщо він разом з усією своєю сім’єю зараз є хворим, про що свідчать не тільки довідки лікарів, а й кадри, знятті спеціально для телебачення. Тому це брехня.

Решко чомусь всюди каже, що у нас ситуація не така вже й складна. Але він не розрізняє хворобу від епідемії. Якби не заходи наших клубних лікарів, то сьогодні хворою була б уся команда. Рішенням КДК нас фактично примушували випускати на поле хворих людей – а це, на нашу думку, злочин. Адже у них після цього можуть бути хвороби із серцем.

Що стосується деяких заяв, що ми гратимемо у польському чемпіонаті, то можу вас запевнити, що такого не буде. Почесний президент „Карпат” Петро Димінський нещодавно на прес-конференції зазначив, що наш чемпіонат втрачає популярність і своє лице власне через такі ситуації навколо перенесення матчу. У нас суцільні скандали, тож кому такий чемпіонат потрібний, навіщо у ньому грати? Але говорити про те, що ми підемо грати у чемпіонат Польщі чи Словаччини, чи навіть, як дехто пише, Придністров’я – це дурниці. Ми живемо в Україні, і ми, особливо на Львівщині – патріоти нашої держави. Тому будемо грати виключно в українському чемпіонаті. Деякі вислови нашого Почесного президента Петра Димінського були сказані на емоціях після того безглуздого рішення про відміну перенесення матчу. Повірте, Петро Димінський живе футболом, і вкладає величезні кошти не лише у клуб, а й у розвиток дитячо-юнацького футболу на Львівщині. Це дуже непросто. Тому він на подібні випади, як рішення КДК, реагує болісно. Він не хоче конфліктів, адже розуміє, що в них виграє лише третя сторона, а не самі сторони конфлікту.

Якщо Апеляційний комітет ФФУ визнає рішення КДК про відміну переносу поєдинку правильним, то у нас залишається право оскаржити це рішення у спортивному суді. Проте я думаю, що ми подамо позов у цивільний суд. Не секрет, що ФІФА та УЄФА не вітає втручання державних органів влади у роботу федерацій футболу, проте суд – це незалежна гілка влади, тому проблем з цим бути не повинно. Ми подаватимемо у цивільний суд тому, що КДК своїм рішенням грубо порушив декілька цивільно-процесуальних норм кодексу. Це очевидно, і ми це чітко окреслили у нашій апеляційній заяві. Я впевнений, що суд ми виграємо, адже відбулося грубе порушення закону. Хоча хотілося б, аби Апеляційний комітет ФФУ таки прийняв Соломонове рішення, і ми поєдинок з „Металістом” ще зіграємо.

Олександр Іщенко: Що стосується висновків лікарів (в тому числі й тих, хто приїжджав з Києва), хворі футболісти до загальної тренувальної групи можуть приєднатися не раніше 24-го березня. Тобто, для підготовки до гри проти донецького „Металурга” у нас буде тиждень. Встигнемо ми належно підготуватися, чи ні – я наразі не беруся прогнозувати. Сьогодні нас більше хвилює вирішення тієї складної ситуації, яка склалася після відміни перенесення поєдинку. Вчора ви, мабуть, бачили останнє інтерв’ю Петра Димінського, в якому він зазначить, що вірить у мудрість Федерації футболу та її голови Григорія Суркіса, якої вистачить, аби вирішити це питання позитивно. Почесний президент „Карпат” також вибачився перед президентом „Металіста” Ярославським, за те, що не передзвонив раніше, і вони це питання не вирішили набагато простіше, ніж зараз це є. Але якщо ми зараз завдамо прецедент, в якому очки важливіші, ніж сама боротьба на футбольному полі (а зараз воно так і виходить), то повірте мені – від цього футбол не виграє.

Юрій Дячук-Ставицький: Мене дивує, чому у жодному ЗМІ не було вказано про численні випадки перенесення поєдинків через епідемії в чемпіонатах України, Латвії, Польщі, Шотландії, Англії. Але ж голова КДК про це повинен був знати – це його прямі обов’язки. Окрім цього, він навіть не зателефонував у клуб, аби поцікавитися у нас реальним станом ситуації, не покликав представників клубу на засідання КДК. Мені відверто шкода футболістів „Металіста”, які в неділю у Львові вийшли на поле з понуреними головами, і так з нього й пішли. Адже вони самі прекрасно розуміють, що це не футбол. Ми хочемо, аби цей матч відбувся, і на футбольному полі точилася не підкилимна, а справді спортивна боротьба. Взагалі лікар, якого прислала ФФУ був у Львові лише годину. Тому ми хочемо, аби у цьому питанні розібралися детальніше та грунтовніше, адже в таку ситуацію колись може потрапити будь-яка команда.

Олександр Єфремов: Хотілося б додати кілька слів про рішення КДК. Ця організація своїм рішенням звинуватила у брехні не тільки футбольний клуб, а й поставила під сумнів кваліфікацію тих медичних установ, які відповідають за здоров’я спортсменів. У нас є всі необхідні довідки, які підтверджують, що більша частина основного складу хвора. І це, за словами Решка, нескладна ситуація? Його слова прямо вказують й на те, що лікар Чухрій – це просто брехун. Своїми діями і висловами Решко просто переступив закон.

Що стосується кидання яйцями в автобус „Металіста” – то це неправильно, адже це дрібне хуліганство. Хоча яйце не може принести шкоди – ми про це давно знаємо. Я відчував, що вболівальники можуть проводити акції протесту. В суботу та неділю я з ними зустрічався, і дуже просив, аби не було образливих вигуків, тому що все одно буде делегат ФФУ, і він це все зафіксує. Я вдячний вболівальникам, що в неділю не було якихось звинувачень у нетрадиційній сексуальній орієнтації чи національній приналежності. Можливо, вболівальники й кинули кілька яєць, проте те, що вони не кидали шашки чи каміння – це уже добре.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 17:13 Никто не оспаривает права Карпат оспаиривать(простите за тафтологию....)решение ФФУ,если оно не окончательное.А обращение в гражданский суд тупиковое.И какое решение нам в таком случае ждать от суда, в случае если он признает правоту Карпат?Переигровки?Приостановления ЧУ?Присудить по очку?Как решение суда будет воплощаться на практике?УЕФ в таком случае быстрее разберется. И еще один момент.Перед так называемой трансляцией бывший тренер Карпат сказал,что и тренер заболел.А он на следующий день дает прессконференции надругом конце Украины.Вот и не верю я в эпидемию.Единожды соврав.....,как говориться.И еще один вопрос.Зачем команде заявка из 30 человек?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 133
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 17:13 Никто не оспаривает права Карпат оспаиривать(простите за тафтологию....)решение ФФУ,если оно не окончательное.А обращение в гражданский суд тупиковое.И какое решение нам в таком случае ждать от суда, в случае если он признает правоту Карпат?Переигровки?Приостановления ЧУ?Присудить по очку?Как решение суда будет воплощаться на практике?УЕФ в таком случае быстрее разберется. И еще один момент.Перед так называемой трансляцией бывший тренер Карпат сказал,что и тренер заболел.А он на следующий день дает прессконференции надругом конце Украины.Вот и не верю я в эпидемию.Единожды соврав.....,как говориться.И еще один вопрос.Зачем команде заявка из 30 человек?
Ответить
0
0
перч (Нью Йорк)
Тут не нормальная дискуссия получается, а беспредметный тарарам, больше напоминающий бабскую свору с взаимными оскорблениями и полной потерей сути события. А давайте ка лучше распишем поэтапно, что собственно произошло и каждый этап спокойно подытожим – «ДА» или «НЕТ», т.е. можно так поступить или нельзя. Итак: 1. Команда А обратилась куда следует с просьбой перенести календарный матч. Можно ли так поступить? Да! В самой по себе просьбе нет ничего предосудительного и это вне зависимости от её мотивировки. 2. Высшая инстанция отклонила просьбу команды А. Может ли Инстанция так поступить. ДА! Даже если значительная часть народонаселения с этим не согласна. 3. Команда А на игру не явилась. Может ли она так поступить? Нет не может! Так как этот поступок разрушает сами основы здания, частью которого эта команда является. Вывод. Теперь команда А не имеет права не только на переигровку, но и даже на просто «игровку», то есть на продолжение участие в чемпионате! Вот видите как просто? И, заметьте, я обошёлся без имён как собственных, так и нарицательных. И без упоминания «геноцида» и угроз перевести команду А в Польшу или даже в Шри Ланку.
Ответить
0
0
lugpol (Луганск)
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ) 20.03.07 12:40 Так что весь кодекс читать или может статью укажем? Или просто поболтать вышедши?
Ответить
0
0
ИГорь К (Днепропетровск)
НУ хорошо, допусти все согласились и перенесли матч на начало апреля или на май или на июнь. Сколько по Вашему мнению игроков "Карпат " и какие пофамильно должны быть здоровы на день игры, чтобы такая игра состоялась , а не была опять перенесена? Иначе в чем смысл переноса, если игра опять может не состояться по аналогичной причине.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
wert (Кривой Рог) коротше кажучи, щоб не було як ти кажеш образ між клубами і це не породило прецедентів судитись через всілякі дурниці в цивільному суді, ФФУ має задовольнити апеляцію Карпат і зіграти матч. Але всі такі спірні моменти мають бути розписані вправилах проведення змагань. Це вже робота ПФЛ. Бо в нас я так розумію логіка, що клуб в якого проблеми має звертатись не до ПФЛ а до суперника - відкланятись і чекати що опонент виявиться милосердним. такого не може бути - бо це породжує клановість. Має бути посередник, що створює закон для всіх рівний.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
wert (Кривой Рог) 20.03.07 16:38 не здрастє. Було рішення ПФЛ. Чому ж тоді Металіст не підкорився рішенню ПФЛ? Якщо ти допускаєш що металіст мав право подавати протест в ФФУ, то чому Карпати не можуть далі шукати правди? Як це Металіст може подати апеляцію, а Карпати не можуть?
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Val (Kharkov) та ні можеш шось і сказати))))) хотя чесно я проти того, я хочу ходити на матчі бачити цікаву гру, кращу ніж зараз ,краще суддівство, сидіти на гарних стадіонах, боліти за улюблену команду, і збірну!!! і мені теж не радує те шо можуть нам не дати Євро, але тут винуваті в першу чергу наші президенти і керівництво футбольних організацій. тому прошу давай без образ хоть в бік вболівльників і команди ,бо нашим футболом правлять тільки деякі керівники
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Val (Kharkov) ну так наприклад могти сісти наші керівники на екстреному засідані і наприклад вирішити зіграти в 22 березня ( чи ше якесь ближче число, шоб вам підішло, і не обовязково шоб в нас всі виздоровіли головне шоб карантин зляли і прошу грайте) в 21.00 шоб всі могли побачити! чи вам це б також не підійшло?
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
kampos (Lviv)прикольно і не буде в нас чемпіонату, Классный ты парень - тебе прикольно будет если из-за вас Украина лишится чемпионата... можно я промолчу, дабы не быть заблокированным?
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
прикольно і не буде в нас чемпіонату, і тоді наші керівники будуть думати перед тим якшось вирішувати)))))
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
і просто цікаво скільки в вас збірників? kampos (Lviv) 20.03.07 15:58 Из числа ключевых двое - Фомин и Бордиян, 3-й сборник Курилов (сбУ-20) в основе не выходит, но это единственный номинально "чистый" центрбек из числа запасников вместо Бабича или Обрадовича.
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 16:23 Ты не понял.Если бы Металист вошел в положение Карпат,это и был бы частный порядок.А Металист не согласился и подал протест.И есть уже решение ФФУ.И его согласно регламента надо выполнять.А обращение в гражданский суд(и руководство Карпат это знает)может привести только к санкциям украинскому футболу.А завтра кому-то правила не понравятся и он подаст в гражданский суд или Черноморец подаст в гражданский суд на результат матча и попросит аннулировать результат,потому-что судья ошибся и сломал установку на игру,тем что удалил игрока Кривбасса.А наш суд как известно славится обьективизмом.И приостановим мы чемпионат и будем ждать чем закончатся аппеляции и т.д.Сериал получится,а не футбол.
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Если Карпаты какие-то с.е.р.у.н.ы, то причем тут вообще Харьков?! Причем тут Решко? Он все по закону учинил! Причем тут клубный автобус и работники клуба, что яйцами их?! Причем болелы Маталла?! Причем Суркис?! Выходите и играйте господин Дыминский. Играйте с задекларированной собственной молодежью! У вас вон скоко заявлено игроков - вперед! Правильно тут кто-то заметил, что у Динамо почти вся основа (хотя понятие основы довольно скользское, сегодня ты в основе вышел - ты основной, а завра все может изменится) из-за травмы вылетела и играли не один матч с такими проблемами! И потом есть порядок, есть гордое понятие, причем чисто футбольное - матч состоится при любой погоде, что получило давно нарицание в том смысле, что матч должен состоятся при любых условиях И не факт, что Металлист легко обыграл жадную до футбола такого уровня львовскую молодежь. Вот и напоминает господин Дыминский мне нашего северного соседа - черт знает какой очередной маразм стуконет им в голову!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
first capital (Харьков) 20.03.07 16:28 мене на стадіоні не було і не знаю чи я б чимось кидав у автобус Металіста, але я так само обурений бажанням Металіста ні за що отримувати очки.
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
rzvarych (Lviv) 20.03.07 15:33 "А ти звітки знаєш шо ваш ярославський не поросив дима таку сценку з ним розіграти.... бо шось десь на тому і вигорить га???" Как уже здесь где-то писали - сериалов надо меньше смотреть! =))) karpaty (Львів) 20.03.07 15:31 "вашому дебільному керівництву треба ще пару технічних перемог організувати" Да не получится, к сожалению... Карпаты в судах себе все четыре места сверху отсудят и будут одновременно и в Лиге играть, и в УЕФА, правда, если кто не простудится случайно...
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
в кожному місті є кілька варятів, для яких футбол це причина шось натворити а не вболівати!
Ответить
0
0
first capital (Харьков)
Олександр Єфремов: Що стосується кидання яйцями в автобус „Металіста” – то це неправильно, адже це дрібне хуліганство. Хоча яйце не може принести шкоди – ми про це давно знаємо. Можливо, вболівальники й кинули кілька яєць, проте те, що вони не кидали шашки чи каміння – це уже добре. Гостинні болільники Карпат...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
wert (Кривой Рог) 20.03.07 15:57 Я повторюсь - є рішення ПФЛ. Значить вже тут приватний порядок не канає. Металіст не погодився подав протест - значить вже породив конфлікт. Тепер Карпати незадоволені - хочвуть подавати в цивільний суд, так само їхнє законне право. Що в цьому доброго буде??? Чи не краще разом сісти і домовитись коли проводити матч і не робити трагедію. Я вважаю, що якщо три очки присудять Металісту трагедію робити Карпати не повинні, але подавати в цивільний суд я вважаю так само обов"язком і правом керівництва Карпат. Моя думка: цю гру потрібно зіграти а надалі потрібно чітко прописати в законах проведення змагань що таке форс-мажор і хто має виносити рішення по таких ситуаціях. Інакше може виникнути інший прецедент, відтепер скажімо якщо нельотна погода (хіба не форс-мажор) і гості не можуть прилетіти - команда-господар може сказати "усьо не гребе нічого, давайте нам 3 очка, бо календар є календар". Це далеко не вихід, бо те що такі ситуації ще повторяться не раз - 100 пудів, але вони виникають раз на рік-два.
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
хаха, да в УЕФА сразу 3 очка Металлисту отдадут, тут и думать нечего, какой нафиг перенос, если игроки Металлиста на поле вышли, а Карпаты нет. У команды 2 состава, болеет кто то, их проблемы.
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Val (Kharkov) 20.03.07 15:51 по перше спілкуйся нормально і відстоюй свою думку! я не казав шо вони перенесли, тут суть в тому шо вони звернулись без всяких дзвінкі до Тотенхема ,так само як зробили Карпати не позвонивши в Металіст, а те що ПФЛ прийняло рішеня це до них претензії ,і хто тобі сказав шо вони не перенесуть! та може на один день, так ви теж могли говорити з ПФЛ шоб не через місяць грати а там через тиждень( наприклад) і просто цікаво скільки в вас збірників?
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 15:49 Войти в положение-это и есть в частном порядке.Зачем им входить в чье-то положение.А кто войдет в их положение?Команда осталась на долгое время без игровой практики.
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Val (Kharkov) ніхто тобі нічо не буде гарантувати! вже шо сталось то сталось і маєте три очки!!! але ти правильно сказав :"не догоняю,абсурд какой-то ... " от якби ти хотів зрозуміти ти б зрозумів, а для цього тре розрізняти деякі речі такі як епідемія і травми1 надіюсь в вас такої ситуації не буде, і будь-ласка не придумуй всякі там помоси і тому подібне, от через таке і вийшов скандал, бо дехто на придумує все шо хоче!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Val (Kharkov) 20.03.07 15:46 я не маю перед собою календаря, але впевнений при бажанні знайти вікно - знайдуть. Було б бажання.
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
хтось там в приклад Севілію ставив шо вонаб не погодилась перенести матч, а шо тепер скажите? kampos (Lviv) Ты совсем дебил или прикидываешься? сравнил .... с пальцем (сорри, админ). Они что матч переносят (если еще перенесут????) на июнь? в лучшем случае на день плюс-минус да и то не факт... думаешь если б КЛ попросили сыграть не 18 а 20 и при том у МХ сборники были бы на месте, то мы б не согласились? абсурд переносить матч на 3 мес, вот в чем вопрос (перечитай мой последний пост).
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
я так и не нашел ответа на вопрос был ли у Ищенко(кглавный тренер) вирус или это была дизынфа от Карпат?
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
зелёный змей (Львов) 20.03.07 15:17 А у вас кто останется?Вариантов то похоже нет.Так что Дым-это ваш крест и вам его нести.....
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
wert (Кривой Рог) 20.03.07 15:45 В якому приватному порядку? Карпати надіслали звернення в ПФЛ. Вони ж не сказали типу нас не іпе і ми не будемо грати. Написано було звернення в ПФЛ зі всіма документами - ПФЛ його задовольнило. Так в якому приватному порядку? ПФЛ же ж є організатор турніру а не Металіст. Те що в нас між ПФЛ і ФФУ явно нефутбольна любов - це вже інше питання.
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
kampos (Lviv) 20.03.07 15:28 К сожалению не болею за Кривбасс,но победа была классная.
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
ну перенесут Севилью на день раньше, причем тут это к нашей теме?
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
karpaty (Львів) Вот вы кричите "фэйр-плэй" и т.д. Давай реально смотреть на вещи. До июня окна в чемпионате нет. Могло б точнее быть если МХ не играл в КУ. И что получается - мы должны играть с вами в июне. А где гарантия что к концу сезона мы не лишимся (как это часто бывает) из-травм, болезни, дисквалификациий (не забываем что карточки к концу сезона накапливаются) 5-6 игроков как вылюбите говорит "основы". Дай гарантию что такого не будет. И что делать МХ? ползти на коленях в пфл "перенесите матч на осень" ? или как? ия еще одного не могу понять: если 8 игроков подхватили насморк с поносом как в КЛ почему-то все должны жалеть эту несчастную команду. Когда в ДК было по 11-12 травмированнаых, то, я уж не говорю о переносе, не было такого дружного сочувствия от болел КЛ, ДД, чуть меньше ЧО, в адрес львовян. Да чем страшеее насморк перелома ноги или разрыва связок??? не догоняю,абсурд какой-то ...
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 15:31 Да не дело это Металиста войти в чье-то положение.Если вопросы решать в таком частном порядке,то что будет с календарем?И нет гарантии,что не пострадает третья сторона,в случае переноса на неопределенный срок.Все должны решать футбольные органы,а довольные и недовольные и пострадавшие будут всегда.
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
karpaty (Львів) правильно розумієш!!! надіюсь і всі правильно зрозуміють! але там ж Європа а в нас Україна ,в наз завжди треба спочатку позвонити)))
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
kampos (Lviv) 20.03.07 15:40 І я так розумію звернення писали в УЄФА а не особисто Президенту Тоттенхема...
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
хтось там в приклад Севілію ставив шо вонаб не погодилась перенести матч, а шо тепер скажите?
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
Городской совет испанского города Севилья направил в УЕФА (Европейский союз футбольных ассоциаций) официальное письмо с просьбой перенести матч местного клуба в Кубке УЕФА с 5 апреля на другой день. Игры этого турнира традиционно проводятся по четвергам, но на этот раз приходятся на Страстную неделю перед Пасхой. Как сообщает Reuters, религиозные процессии, которые проходят в Севилье каждый Страстной четверг, считаются одними из самых красочных в Испании, и в этот город приезжают люди со всей страны. По расписанию Кубка УЕФА "Севилья" в первом матче 1/4 финала турнира должна принять английский "Тоттенхэм" именно 5 апреля. "Наша просьба объясняется не только соображениями безопасности, но и желанием проявить уважение к людям, для которых эта процессия значит очень много, - подчеркнул официальный представитель мэрии Севильи Альфонсо Родригес Гомес де Селис. - Каждый день Страстной недели является для нас непростым, но четверг бывает особенно труден".
Ответить
0
0
Лех@ (Харьков)
Олег Днепр (Днепропетровск) 20.03.07 15:28 Да, для тебя романтичный, футбол закончился в 1983 году
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
sez (Kharkiv) Сам ти дибіл!!! Дибіли до таких грошей недоробляються!!! А ти звітки знаєш шо ваш ярославський не поросив дима таку сценку з ним розіграти.... бо шось десь на тому і вигорить га???
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
wert (Кривой Рог) 20.03.07 15:15 Те що приїхала команда - звичайно і правильно зробила - бо така команда ФФУ - я нічого проти не маю. Тим не менше керівництво Металіста так само могло би ввійти в положення суперника і не протестувати проти переносу матча. Це все ж таки футбол а не войнушки. sez (Kharkiv) 20.03.07 15:18 Ну не знаюя к нашому дебільному керівництву, а вашому дебільному керівництву треба ще пару технічних перемог організувати, щоб нарешті до КУЄФА дістались, бо видно принцип "перемога будь-якою ціною" в Металісті переважає...
Ответить
0
0
Олег Днепр (Днепропетровск)
Не, ну всё понятно и без этих статей и прессух!!! харькам надо 3 очка! Срочно! Они же в УЕФА собираются. Только чо они там будут делать? Вот ведь вопрос. В тупик меня ставит... А честь и достоинство, да-к это не в моде. За это бабули не платят. Прошла пора романтичного футбола... а жаль...
Ответить
0
0
kampos (Lviv)
wert (Кривой Рог) та нас тоже не радує якшо він зніме команду бо в цьому нічого доброго немає! та в нас є проблема і вона могла вирішитись дуже просто! нараханук обливати то харьківчани в цьому нас переплюнули через те шо два президенти пішли на рога один на одного, вони всіх львівян і команду поставили під одного димінського ,і вже нікого нецікавила ,чи була епідемія чи ні)))) а все сталось виключно із одної помилки придурків з ПФЛ які приняли рішення непорадившись з Металістом!!! чесно кажучи це вже все дістало, і компромісу вже не буде, тут просто тре реорганізувати ПФЛ, доопрацювати регламент, і віділити ФФУ від ПФЛ, шоб одна структура в справи іншої не пхалась. якшо ввідатуть три очки Металісту може правильно, хотя думаю не всі будуть раді таким очкам, Карпатам в свою чергу тре виліковуватись і виходити на наступні матчі, а президентам, зідзвонитись вибачитись один перед одним, і зробити все шоб такого більше небуло, тобто наїхати на ПФЛ і хай нормально працююють. а Криворіжанам, тоже радчу наїхати бо те шо зробив суддя в вашому матчі на 9 хвилині заслугову 2ліги ,а перемога була класна!!! такшо успіхів всім командам в подальшому! і хай переможе сильніший!!!
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
бандерівець (Долина) 20.03.07 14:08 Шансы есть - этого достаточно. А со всеми этими разборками шансы катастрофически уменьшаются. К сожалению, здесь Донецк от Львова мало чем отличаются - вызывают бурю в стакане воды... karpaty (Львів) 20.03.07 14:07 Да я тоже не слышал... Я говорю, что вашему дебильному руководству лучше сразу золотые медали вручить, лишь бы в гражданский суд не подавали...
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
wert (Кривой Рог) да! правильно! заберите его себе назад, надоел ужжо!
Ответить
0
0
wert (Кривой Рог)
karpaty (Львів) 20.03.07 13:23 Я не пойму,при чем здесь харьковчане?Есть проблема у Карпат и у футбольных властей.Так зачем обливать говном команду соперника,она лишь законопослушно явилась на матч.Кстати если бы не явилась,у меня нет гарантий,что Дыминский не выпустил бы игроков на поле.19 летних или нет,пофиг.И постоянный шантаж вашего руководства уже достал.Снимемся,не снимемся,будем играть,не будем.Хотя этот шантаж должен вас насторожить.Где гарантия,что завтра Дыминский не снимет клуб,по каким-то другим причинам?
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
півтори доби не заходив на ці теми, зайшов - то саме словоблуддя. Е, ні. дещо новеньке все таки є: ЯКЩО ЄВРО2012 НЕ ПРОКАНАЄ - ВИНУВАТИЙ Димінський. буггагг
Ответить
0
0
metallist88 (Харьков)
Только КУЕФА, на остальное плевать. Никаких переигровок. Три очка и точка. Нас с КУЕФА уже раз прокидали, теперь туда любой ценой! Это фейр-плей уже в печёнках сидит.
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
Якщо матиме аргументи - вперед ------------------------------------- пожалуйста :-) - нервное растройство вызванное моральной травмой после гостеприимства львовских болельщиков - опасения по поводу безопасности - неисправность клубного автобуса в результате прямых попаданий яиц - заноза в пальце клубного автослесаря и т.д. :-)
Ответить
0
0
first capital (Харьков)
Год 20.. 20 марта. Состоятся перенесенные матчи: ЧУ 20062007 год- ........, ЧУ 2007208 год- ....... и т.д. После их проведения определятся окончательно места команд со 2-го по 16-е всех ранее проведенных ЧУ.
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
sez (Kharkiv) >>>То есть, раз Деметрадзе уж обратился, то и понеслась душа в рай? Не про рай мова, а про вашу т. зв. аргументацію: "Карпати подали в суд - Україна про*бала Євро". І ще, ви справді такий наївний шо вірите в Євро-2012 в Україні?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
sez (Kharkiv) 20.03.07 13:43 Карпати що в суд хочуть подавати, бо вони не чемпіони? Хм... Я такого не чув. first capital (Харьков) 20.03.07 13:52 я думаю ми домовимось про перегравання на випадок якщо в Металісті не буде епідемії. ::))) rzvarych (Lviv) 20.03.07 13:55 ну взагалі кажучи, якщо так дуже грубо кажучи, то Дим саме так зараз і говорить. Вся логіка Карпат зараз типу давайте не ламати горшки а переграємо цей матч пізніше. Я впевнений і дату відповідну знайдуть і порозуміються - було б бажання. Бо інакше насправді крайнім в цій ситуації може вийти Дніпро, коли на фініші він відстане (наприклад) від Металіста на одне очко - тоді Дніпро згадає Металісту і Рикуна і "гру" Металіста у Львові. перш за все має бути чесна гра і якщо є можливість переграти матч - то потрібно переграти.
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 first capital (Харьков) Якщо матиме аргументи - вперед
Ответить
0
0
first capital (Харьков)
І раптом Металіст надає листа в ПФЛ, що в звязку з ... прохає перенести матч...
Ответить
0
0
Игорь К (Днепропетровск)
Олександр Єфремов каже, що " Грати заради трьох очок – це неправильно. Адже принципи „феєр-плей” повинні проявлятися не лише тоді, коли футболіст відкидає м’яч в аут у разі травми іншого гравця. „Феєр-плей”, насамперед, це чисті руки". Ну никто его и не обвиняет в нечестной игре. Не смогли "Карпаты" выйти на поле по болезни, сочувствуем игрокам и тренерам. Засчитатли поражение за неявку, но все понимают, что вины тренера тут нет. Зарплату все получили, болельщики посочувстовавали , но тоже вошли в положение - заболеть каждый может. Но нет, затеяли сварку, за что - за ТРИ ОЧКА? Тогда ка воспринимать слова о "феэр-плей"? А если не за ТРИ ОЧКА, то за что? За высшую, абсолютную справедливость в украинском футболе?
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 first capital (Харьков) Футбол для вболівальників, дату призначає ПФЛ а не "Металіст"
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
karpaty (Львів) Незнаю в чомусь ти і правий нарахунок того варто було грати чи ні в неділю є плюси в тому є і мінуси. Мова вже зараз іде про теперішнє. Що зараз робити? чи вартує судитися в всіх інстанціях шось відстоювати. Я вважаю шо зараз сам дим має сказати так як він казав Пцани були хворі їх здоровям я небуду ризукувати ігри небуть робіть шо хочете і ідіть нахєр!!!
Ответить
0
0
first capital (Харьков)
Ок, львовяне! Предлагаю не засчитывать Карпатам техническое поражение, и матч переиграть. НО! Когда футболисты Металла будут здоровы, не травмированы, и готовы на 100% к матчу, и ваш пан оплатит поездку во Львов. Дата проведения матча остается за ФК Металлист. Хотя, можно было бы еще оспорить место проведения матча- на нейтральном таком поле- НСК Олимпийский в Киеве. Если вы считаете, что Металл ТАКИМ способом берет очки- sorry, панове! И если бы не похабное судейство в некоторых матчах, наверняка их (очков) было бы поболее. Мне кажется, мачт с ДК это прояснит.
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
бандерівець (Долина) 20.03.07 13:23 То есть, раз Деметрадзе уж обратился, то и понеслась душа в рай? Один умный человек сказал: "Отстаивая свою правоту, ссылаться на дурные поступки других - это всё равно, что умываться грязью" karpaty (Львів) 20.03.07 13:28 Могу и тебя назвать, если не можешь различать разборки денежных мешков и интересы страны! Я говорю, что лучше пусть чемпионом Карпаты делают сразу, мне похорен, но страну так подсерать - не к лицу "патриотов", орущих о своей любви к стране на каждом шагу. Есть местечковый патриотизм, а есть ответственность за всю страну. Лично ты, я смотрю, мало отличаешься от тех, кто орёт "всё будет Донбасс!"
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
rzvarych (Lviv) 20.03.07 13:31 це смішно. Я думаю більшість якщо була б Президентом клубу і получилась така ситуація, то хіба що б деспот погнав гравців би на поле. І незалежно яких: хворих чи дітей. Вигнав би хворих потім в колективі на тебе б дивились як на ненормального, погнав би дубль - влетіли би. І це ти так тепер пишеш - треба було здорових виставляти, програли але гідно - ні хіра, програли б і більшість би згадувала цей матч як програш. А так навіть якщо ФФУ чи Металіст заарканиться в анали історії ця гра ввідйе як технічна поразка. А цим харків"яни дуже не нарадуються. Тому я на всі 100 процентів підтримую Димінського. Він насправді мудро зробив і показав, що які в нього "вболівальники" не були, яку бб там поразку йому ФФУ не зарахувало, які б перли Харків зараз не видавав - все по цимабалах, бо саме головне ЛЮДИ, за яких ти відповідаєш.
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
До сих пор в голове не укладывается как это Челси играл в январе принципиальные матчи в АПЛ без 8 травмированных игроков, включая 2-х основных (!!!) вратарей и 4-х (!) защитников. И чего не подавал иски в АПЛ с угрозой дойти до суда в Гааге ? Дикие люди, Англия одним словом...... П.С. И ДК туда же, тоже дикари, когда у них было 11-12 травмированных тоже не переносили. Нет, рано нам пока в Европу, тока Карпатам уже можно
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
karpaty (Львів) Бити чужих треба було в неділю на полі а не по всяких інстанціях!!! А коли справжні вболівальники кидають яйцями в пацанів які взагалі ні причому то шо вони її возволичили?? чи витерли ноги??... але напевно тільки об свою команду.
Ответить
0
0
Kot9 (Донецк)
Интересно, почему "Челси", когда у команды были травмированы все защитники, не просило перенести матч???И игроки провели за 9 дней 3 матча и никто не плачет, не устраивает истерек,играют дальше и все.Если "Карпаты" не хотят играть - так вон из высшей лиги,петляйте краями.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
sez (Kharkiv) 20.03.07 13:17 уродом можеш і себе обізвати. Чого ж ви хочете скористатись проблемою суперника? От нехай Металіст зіграє і не робить проблеми, тоді не буде ні між нами розборок і ні яких цивільних судів не буде.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
rzvarych (Lviv) 20.03.07 12:48 типовий галицький принцип - бий своїх щоб чужі боялись. Такі "вболівальники" першими біжать витирати ногу об команду.
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
sez (Kharkiv) А як Деметрадзе в цивільний суд подавав на ФФУ то шо?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
вся риторика харків"ян зводиться до простого - хочемо халявних 3 очки. Я думаю, що переконувати Харків в протилежному вже робиться смішно, бо кожен буде до срачки відстоювати свою думку і переважно свій клуб. Та нехай буде... Але харків"яни чому б не зіграти все ж матч з Карпатами, коли в клубах будуть оптимальні склади, а не сподіватись, що суперник вийде складом своєї спортшколи. Футбол це перш за все гра, а не політика. Я думаю тому дніпряни так само протестують, бо вони перемогли у Львові з трудами. А Металіст може здобути 3 очки провівши на полі 4 секунди. Є ж різниця. Тут же не те, що клуб там збанкрутував, чи якась ситуація що клуб не може продовужувати боротьбу і всі інші отримують халявні 3 очки, а в принципі цілком житейська ситуація. І заради справедливості команди мали би зіграти між собою повноцінний матч.
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
rzvarych (Lviv) А який ви бачите достойний вихід з цієї ситуаці??? ПФЛ виносить одне рішення, ФФУ - інше. Хай футбольні чиновники між собою розберуться. А "Карпати" тут ні при чім. Тому матч однозначно має бути переграний.
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
Вот уроды в руководящих креслах сидят... Уже шантаж в ход пошёл: не поступите, как нам надо, подадим в гражданский суд и хрен вам тогда, а не чемпионат Европы! И не стыдно вам, львовяне? Готовы подосрать страну неизвестно из-за чего? Патриоты, мля... И кто-то после этого будет о совести говорить... Да забирайте нахрен три очка, нам такой ценой не надо ничего... Только было бы справедливо, чтобы в случе проведения Евро на Украине во Львове матчи не игрались - как они там нужны, мы прекрасно сейчас видим... Уроды... (это не по отношению к болелам, а к тем, кто додумался в гражданский суд обращаться)
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
Бо за якись долбаний матч всіх західняків - пів україни обзивають останній тиждень як собі хочуть ------------------------------------ нет конфликта Карпаты-Металист и Восток-Запад, есть проблемы в несовершенстве регламента и принципиальности и некомпетентности отдельных личностей! На тех кто раздувает политику и позволяет оскорбления обращать внимания не стоит, они есть всегда...
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
Прикольніше навчити КДК рахувати, а то у них до шести уже не виходить. Сором на всю Європу. Думаєте нам довірять Євро 2012, коли у нас такі НЕГРАМОТНІ керують?
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
бандерівець (Долина) viruslviv (БАНДЕРШТАДТ) А який ви бачите достойний вихід з цієї ситуаці???
Ответить
0
0
Лех@ (Харьков)
barbados (киев) 20.03.07 12:40 Потомучто клоун, потому и НИКОГДА не станет.
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
rzvarych (Lviv) >>>Я думаю шо карпатам треба записати технічну поразку -------------------------------------------------- Шо тільки одну??? А може взагалі зарахувати технічні поразки у всіх матчах до кінця сезону?
Ответить
0
0
barbados (киев)
Все дело в амбициях президанта команды.Он давно себя зарекомендовал слегка неадекватным(читай эмоциональным) человеком,в чем,и признался ведущему программы "Гол". Не знаю,но мне кажется,что правильным вариантом было выставить здоровых+перспективных,и тогда при поражении мученник,а при победе герой!А так просто клоун,который ссылается на Запад,как ребенок не знающий реалий нашего славянского бытия.Есть регламент,но есть еще,и личные отношения,которые(в отличии от Запада) у нас доминируют над первым.И пока Дым не станет в один уровень с Гриней,и Ринатом,то будет эдаким клоуном,хотя я его прекрасно понимаю,и уважаю(как и Ахметова)за то,что он делает для футбола....
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 rzvarych (Lviv) раджу почитати - рішення ФФУ порушує цей кодекс http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nre...
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
сеня (Харьков) 20.03.07 12:31 Купи собі парнуху. Почали за здравіє кінчаєм за упокой. Нерозумію тебе футбол цікавить чи як батіста спить з своєю жінкою.
Ответить
0
0
Лех@ (Харьков)
rzvarych (Lviv) 20.03.07 12:24 Согласен 100%, надоело это все:(((
Ответить
0
0
сеня (Харьков)
Ну Карпаты и п..деть умеют. Снимали Батисту всю ночь дома на камеру, чтобы доказать, что он в клуб не ходил!!! Ну пусть тогда всем покажут, чем он с женой занимается ночью.
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
Я думаю шо карпатам треба записати технічну поразку і на тому закінчити той гнилий базар. Бо за якись долбаний матч всіх західняків - пів україни обзивають останній тиждень як собі хочуть. З цієї ситуації був один вихід то нашкробати 11 гравців і зіграти. Тепер лишився єдиний вихід то технічна поразка. Кінець кінців ігра мала бути між металом і карпатами, а якшо ПФЛ неможе виступити в ролі нормального судді то нахєр нам то лєве паліво з судами і всякою хєрньою.
Ответить
0
0
Лех@ (Харьков)
gwer (LWIW) 20.03.07 11:05 Да, чувак, дурь ты употребляешь не по-детски... Я тебе уже писал, БРОСАЙ ТЫ ЭТО ДЕЛО, НЕДЕЛЮ раздуплиться не можешь !!!!
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
антибіотиків наївся - і на прес-конференцію viruslviv (БАНДЕРШТАДТ) 20.03.07 12:02 Ага, такое катит если яблок немытых объелся. А если это грипп, то человек в течение НЕДЕЛИ как минимум должен лежать в постели (кстати желательно с маской на физии) и не заражать окружающих. Журналистов в т.ч.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ) 20.03.07 11:58 Еще как "перешкоджає".... Он, наверно, не очень громко кашлял... ))))
Ответить
0
0
Лех@ (Харьков)
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ) 20.03.07 11:43 Молодец, хорошая ссылка, на чемпионаты Чехии, Польше и Латвии нужно равняться:) Недаром тот клоун, который руководит львовским клубом, собирается Карпаты с ЧУ снять. Только место ему(ей) в чемпионате Венгрии, самый раз, то первенство, где г-н Дыминский может полностью реализовать свои футбольные амбиции. Про Шотландию, тоже ничего, но там кубок:((( Так, что господа, львовские ценители честной игры, прициндентов по поводу переносов игр в нормальных европейских чемпионатах, практически нет, ссылка на 1973 год, по-моему уже не катит… А, вообще, эта ситуация уж сильно «подванивает», может, ну может г-н Дыминский из любой ситуации сделать скандал !!!
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 Satrap (Харьков) антибіотиків наївся - і на прес-конференцію
Ответить
0
0
Satrap (Харьков)
gwer (LWIW) 20.03.07 11:05 Футбольний клуб „Карпати” офіційно інформує Федерацію Футболу України, Професіональну Футбольну Лігу України, футбольний клуб „Металіст” і футбольну громадськість країни, що вже після прийняття рішення Бюро ПФЛ про перенос матчу „Карпати” – „Металіст” через хворобу 8 гравців, в команді „Карпати” захворіли: гравці Петрівський Тарас, Мартинюк Ярослав, головний тренер ІЩЕНКО ОЛЕКСАНДР та масажист Труш Михайло.
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 Surik (Харьков) одне другому не перешкоджає
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
P T ushkin (Харьков) 20.03.07 10:56 В программе "ГОЛ"... Очень старательно кашлял... и поглядывал в камеру... А у Кобина (там же) понос.... ("не спал всю ночь") ????? Так у Карпат грип или срачь?... Если у Батисты тоже понос - я ему кашлять не советую....
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 Kip (Харьков) Val (Kharkov) http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newsukr/?news_id=...
Ответить
0
0
бандерівець (Долина)
Пани чубляться, а в хлопів чуби тріщать. Шо ви тут розвели базар? Це чергова серія протистояння ФФУ-ПФЛ (читай Суркіс-Ахмєтов). Переконаний, що якби першим рішенням ПФЛ відхилило прохання "Карпат", то ФФУ його б задовільнило.
Ответить
0
0
Kip (Харьков)
Val (Kharkov) Ну что ты, разве не понял что это уже началось обычное политиканство.
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news... 10 гравців футбольної команди „Карпати”, головний тренер та масажист лежать хворі, уражені вірусною інфекцією.
Ответить
0
0
gwer (LWIW)
phadrigh (Харків) как и Ищенко, который был в воскресенье в числе больных, а в понедельник уже на прессухе в Киеве... ---- Який "больний" Іщенко був на пресусі? Ти хоч знаєш, що Іщенків в Карпатах двоє. Одного з них, футболіста, показували хворого у неділю, а те, що тренер Іщенко у неділю ще був хворий ніде і ніхто не казав. Акстісь Фьодор!!!
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
Кто-нибудь из львовян, плиз, пришлите ссылочку на прецеденты в Европе, когда в подобных случаях матчи ПЕРЕНОСИЛИСЬ. Почти на всех прессухах и Дыминский и прочие оф. лица КЛ не устают повторять: такие случаи бывали в английском, итальянском, чешском чемпах и всегда шли навстречу заболевшей команде. Я вот, порывшись, ничего не нашел. Ссылка о прецедентах когда такие матчи ИГРАЛИСЬ есть на офсайте Металлиста, тут выше ребята уже сбрасывали ее. Хотелось бы просто прочесть о чем говорил Дыминский...
Ответить
0
0
P T ushkin (Харьков)
демонстративно кашляющий Батиста с ребенком на руках - это конечно жестоко... phadrigh (Харків) а где это такое было ?
Ответить
0
0
Sasha-DK (Київ)
Как бы там ни было, я считаю игру нужно сыграть позже в равноценных составах.
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
демонстративно кашляющий Батиста с ребенком на руках - это конечно жестоко... ровно как и Ищенко, который был в воскресенье в числе больных, а в понедельник уже на прессухе в Киеве... вопрос, почему комиссия от ФФУ не могла обследовать всех и установить достоверно точное число заболевших? почему нельзя было сначала решить какое число заболевших можно считать форс-мажером, направить комиссию и в пятницу принять пусть и хреновое но твердое обоснованное решение...
Ответить
0
0
Че Гевара (Львів)
ДО Serg_007 (Харьков) 20.03.07 00:25 http://fckarpaty.lviv.ua/cat/newsukr/?news_id=1158... http://www.metallist.kharkov.ua/news/?id=1527 Так чесніше...
Ответить
0
0
viruslviv (БАНДЕРШТАДТ)
2 __Alex__ (Харьков) Тоді Єфремова не було, а матч відбувався на наст день після смерті тодішнього ген. директора карпат Богдана Федоришина
Ответить
0
0
mikle1965 (Днепр)
Serg_007 (Харьков) 20.03.07 00:30 -------------------------------------------------- Ладно, можно понять болел из Львова, но вот Днепряни прям ... :) И где ты тут увидел днепрян. Как раз в других ветках большинство на вашей стороне, тока ж это еще читать надо, а ляпнуть проще всего.
Ответить
0
0
канц (Львов)
мне ЭТО ВСЕ УЖЕ НАДОЕЛО!!!!!!!!!
Ответить
0
0
канц (Львов)
:(((
Ответить
0
0
Горчичник (Кировоград)
Дзеня (талнах) 20.03.07 01:06 === Хорошая идея! Но она из области "созвонились-покалякали за жисть". А тот же Дыминский в передаче "Гол" ПРИЗНАЛ (под нажимом комментатора - интересно: это тот Глывинский, которого он не пустил на стадион?????????? http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4523a046... ВСЕМ ЧИТАТЬ октябрь 2006!!!) ... ПРИЗНАЛ : он (Дыминский) виноват, что не созвонился СНАЧАЛА с Ярославским. ========= Вообще все чётче проступает ото большое положенное ВСЕМИ клубами на Суркиса. Т.е. при всех евроамбициях на 2012 год, домах футбола и пр. ГМС не может вызвать Дыминского или Ярославского к себе на палку чая и пожурить. А разве был бы плох такой бальшевиццкий метод в нашем ЧУКРе?
Ответить
0
0
ImitatoR (Днепропетровск)
Serg_007 (Харьков) 20.03.07 00:30 где ты тут увидел днепрян? :)
Ответить
0
0
Дзеня (талнах)
Карпати вибили Металіст із сідла перед матчем з Динамо . Так би мали харківяни спаринг достойний , а тут така підстава , в Карпатах епідемія . тепер можна буде в разі поразки сказати Мирону --- Нас вибили з ритму календарного ... Взагалі то Мирон показав себе ГНИДОЮ , навіть несподівався від нього такого . Все таки тре було виставити молодих 1990 року грати --і тоді б якшо Металліст би невиставив теж своїх 1990 року резервістів -- висказати їм своє -ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Три очка в копілці Металіста .
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
Да надоело это нытье Львовян и главное Днепрян. Ладно, можно понять болел из Львова, но вот Днепряни прям ... :)
Ответить
0
0
__Alex__ (Харьков)
Serg_007 (Харьков) 20.03.07 00:25 Ну ты даешь, на 5 секунд опредил меня, тоже хотел ссылочку запостить :-)
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
СЛУЧАИ В ПРАКТИКЕ ИГРОВЫХ ВИДОВ СПОРТА АНАЛОГИЧНЫЕ СИТУАЦИИ СЛОЖИВШЕЙСЯ ПЕРЕД МАТЧЕМ «КАРПАТЫ» - «МЕТАЛЛИСТ» http://www.metallist.kharkov.ua/news/?id=1527 Влом сюда кучу всего копировать. Кому надо прочтет.
Ответить
0
0
__Alex__ (Харьков)
А вы не находите, что слова: " Олександр Єфремов: Керівництво футбольного клубу „Карпати” у своєму офіційному листі до ПФЛ висловивило прохання у зв’язку з вірусною епідемією гравців перенести наш поєдинок проти харківського „Металіста”. Грати заради трьох очок – це неправильно. Адже принципи „феєр-плей” повинні проявлятися не лише тоді, коли футболіст відкидає м’яч в аут у разі травми іншого гравця. „Феєр-плей”, насамперед, це чисті руки..." из уст генерального директора ФК „Карпати” звучат как-то, как бы это сказать, странно, что ли. А где были эти чистые руки в прошлом году в матче Карпаты-Спартак Сумы???
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
lazik (Рівне) 19.03.07 23:54 Кстате - это к какой такой стате? А путь я уже и без таких длинноязыкастых найду! Ты мне факты приведи, а не свои намотанные на кулак сопли!
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Geheimwaffe (Кёльн) 19.03.07 23:50 дорогой , это ты своему бойфренду скажешь . Кстате не рассказывай что мне делать и я не укажу тебе путь , табица кстате не окончательная ...
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
lazik (Рівне) 19.03.07 23:14 Дорогой! Кто кому заплатил? Где опозорился и какая 1я лига? Таблицу посмотри и язык за зубы спряч!
Ответить
0
0
Ужик (Ужгород)
Мое мнение таково, что этого конфликта не было бы и не могло бы быть в помине, если бы подобная ситуация была строго прописана в регламенте. А сейчас - ситуация в тупике. Как бы она не разрулилась - это будет преценндентом для других команд. Завтра вот например Заря посчитает, что ей не выгодно играть и заявит, что 10 игроков больны на стоматит, острохандроз или головную боль. Что тоже переносить матч? Опять же если пойдут на поводу у Карпат, то реакцию Металлиста предугадать не сложно. Сомневаюсь, что они выйдут на перенесенный матч. Вполне реально, как тут уже кто-то писал - бросать монету и принимать решение
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
СерегаВ (Одесса) 19.03.07 23:15 Вспомни как прошлой весной их за уши в УЕФА тянули , в честь юбилея как сказал бы Денисов ....
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
lazik (Рівне) 19.03.07 23:13 А к данному фарсу эти игры "ЧО" какое отношение имеют?
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
СерегаВ (Одесса) 19.03.07 23:11 Так и в этом Металлист , заплатил опозорился и в первую лигу ....
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
СерегаВ (Одесса) 19.03.07 23:11 Если бы а то Украину Черноморец представлял ...
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
kumich (Kiev) 19.03.07 22:53 То херня он же больным матч не играл только попистел .... http://www.ua-football.com/forum/357932.html
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
lazik (Рівне) 19.03.07 23:10 В огороде - бузина, а в Киеве - дядько?!
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
СерегаВ (Одесса) 19.03.07 23:06 Понятно дело, только бронзовый призёр ЧУ потом евреям с неприличным счётом сливает что дома что в гостях ....
Ответить
0
0
gal (Kiev)
lazik (Рівне) 19.03.07 23:08 Ну тогда жребий бросать нужно...
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
gal (Kiev) 19.03.07 23:06 Нихера там ненаписано ...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
lazik (Рівне) 19.03.07 22:58 Мне что Карпаты, что Харьков - безраличны. В подробности не вдавался. В регламенте по этому поводу всё прописано? Ежели да, то какие вопросы? Всё остальное - лирика.
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
lazik (Рівне) Слабенькая отмазка - "заболело 10 игроков"... правильно тут говорили - если бы "Шахтёр" так "заболел" против "Сельты" - даже не разбирались бы, засчитали 3:0, и дело с концом...
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
gal (Kiev) 19.03.07 22:56 Всяко в жизни бывает , а очки так добывать не гоже , хоть как Админ каже с правовой стороны положено ...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
lazik (Рівне) 19.03.07 22:55 Тю... Так и я москалыков не особо. Так что, неубедительный ответ.
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
gal (Kiev) 19.03.07 22:53 Бандеровец ...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
lazik (Рівне) 19.03.07 22:41 А ты чего так за Карпаты?
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
gal (Kiev) 19.03.07 22:38 Почему гонение на Шарфика тебя берёт за душу , а эпидемия в Карпатах тебе пофиг ??? Да ещё и перенос матча из-за снегопада вспомнил . Кстате САМЫЙ СКАНДАЛЬНЫЙ - МЕТАДОН , хотя ты в последнее время мало ЧУ интересуешься , Динама то болеет ...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
lazik (Рівне) 19.03.07 22:33 Не понял.
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Mopo (харьков) 19.03.07 22:34 Виновники этой фигни Маркевич с Деминским , это их давний конфликт переходит уже и на футбольное поле , правых в этой ситуации нет , а больше всех неправо КДК которое влезло и попыталось разрулить обфакав ПФЛ ...
Ответить
0
0
Mopo (харьков)
Первые виновники всей этой фигни Ищенко и клубные врачи.Это надо додуматься-выпустить больных людей играть с Зарёй!!!Может это и усугубило их состояние.А теперь эти умники кричат о том,что нельзя выпускать играть больных игроков.Где логика?Весь этот сыр-бор ставит под сомнение проф.пригодность и тренера и врачей.
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
gal (Kiev) 19.03.07 22:28 Они Шарфику просто не родственники , вот и проблемы их одолевают ...
Ответить
0
0
gal (Kiev)
Ну вот почему самым скандальным клубом, после ДК и ШД" яв-ся львовский? То Суркису в випах мест не хватило, то снегом их засыпало, теперь грипп их одолел...
Ответить
0
0
ARCADIA (TEL-AVIV)
"Карпаты" - "Металлист". Взгляд из России От редакции. В принципе, эта тема уже более чем достаточно освещена на страницах нашего издания, однако свежесть и оригинальность подхода наших российских коллег к освещению проблемного вопроса просто не позволяет пройти мимо данного новостного материала. И нам кажется, что данный материал поможет немного снять возникшее между болельщиками напряжение. Юмор - он, как известно, прекрасный врачеватель. -------------------------------------------------- Украинские "Карпаты" не явились на матч чемпионата Украины с "Металлургом" из-за вспышки эпидемии, сообщает официальный сайт команды. "Карпаты" пытались перенести матч и даже получили согласие Федерации футбола Украины (ФФУ), но позже эта же организация отменила свое решение. В итоге команда не смогла приехать на матч по причине массового заболевания игроков и тренеров. Вполне возможно, клубу будет засчитано техническое поражение. "Спорт сегодня" 19.03.2007 17:37 Комментарии читателей: -------------------------------------------------- Страницы: Все 1 -------------------------------------------------- Да уж. Путают Металист с Металлургом. ПФЛ и ФФУ в одну организацию лепят. Ничо не зкажеш. DimaFromZp (Запоріжжя) 19.03.07 17:47 -------------------------------------------------- Карпаты обратились к своему президенту об переносе матча в связи с болезнью. Хозяин клуба дал согласие о переносе, но потом передумал и сказал играть. В итоге глава клуба на матч приехал, а футболисты нет-))))))). Все это так смешно - если не было бы так грустно. Львовяне - ничего личного. Просто смех над прессой! Желаю Вам выздороветь и в честной борьбе одолеть Металл!!! Жека (Днепропетровск) 19.03.07 17:47 --------------------------------------------------
Ответить
0
0
Кротик (Киев)
Цирк на дроті. Нема клепки що в одних , що в інших. Оце тобі ще одне підтвердження обличчя України. Розумні люди, де ви є ? На дебілів набридло дивитися і слухати. Може, варягів знову запросити?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус