"Карпати" просять всеукраїнську профспілку "Футбол України" втрутитись у конфлікт з КДК ФФУ. 21-03-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Голові всеукраїнської профспілки "Футбол України" п. Гатаулліну І.Ф.
Общие новости
21.03.2007
среда
00:59
"Карпати" просять всеукраїнську профспілку "Футбол України" втрутитись у конфлікт з КДК ФФУ
Рейтинг публикации
Голові всеукраїнської профспілки "Футбол України" п. Гатаулліну І.Ф.

Голові всеукраїнської профспілки

„Футбол України”

п. Гатаулліну І.Ф.

Заява

Профспілкова організація ТзОВ КПФ „Карпати” просить Вашої допомоги у захисті прав та законних інтересів своїх членів – футболістів ФК „Карпати” (Львів).

Права та законні інтереси футболістів ФК „Карпати” (Львів), а саме гарантоване ст. 43 Конституції України право на „безпечні і здорові умови праці” порушені наступним:

1. Рішенням КДК ФФУ від 16 березня 2007р. було скасовано рішення Бюро ПФЛ від 14 березня 2007р., яким матч основного та дублюючого складів команд „Карпати” (Львів) – „Металіст” (Харків) було перенесено з відповідно 17 та 18 березня 2007р. на пізніший термін у зв’язку із захворюванням восьми футболістів ФК „Карпати” (Львів).

Мотивуючи рішення КДК ФФУ, його голова, п. С.Решко, вказує на ту обставину, що медична комісія КДК ФФУ, обстеживши на вибір 2-х футболістів ФК „Карпати”, констатувала факт їхньої хвороби, але заявив, що стан їх і не такий вже важкий, тобто слідуючи його логіці в такому стані футболісти могли б вийти на поле. Зазначаємо, що станом на день подання клопотання у Бюро ПФЛ у складі ФК „Карпати” були хворими 8 чоловік, ситуація з кількістю хворих не є стабільною, кількість хворих постійно зростає (станом на день розгляду питання Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ кількість хворих становила 12 чоловік, станом на день звернення у ВПС „Футбол України” - 14 чоловік), що свідчить про епідемію у команді. Хворіють не тільки футболісти, хворіють їх дружини та діти, а також обслуговуючий персонал. Вищевказана ситуація підтверджується і медичними довідками Львівського обласного фізкультурного диспансеру , а також наданими в розпорядження Бюро ПФЛ результатами клінічних аналізів.

На жаль, відомі трагічні приклади, коли на поле виходили футболісти з незадовільним станом здоров’я – це те, на що нас штовхає п. С.Решко.

2. У нашому клубі форс–мажорні обставини, обставини, які ніхто не міг передбачити – епідемія. Дивує цинізм, з яким п. Решко не визнає їх, а вказує на те, що в заявці І-ої команди знаходиться 23 футболісти, у заявці ІІ-ої - 35 і „Карпати” можуть виставити команду на гру. Відзначаємо, що із заявкового листа І-ої команди 14 футболістів хворих і 1 дискваліфікований, із заявки ІІ-ої команди 29 футболістів знаходяться на учбово–тренувальних зборах у Болгарії, то кого ж ФК „Карпати” міг виставити на гру, адже з тих футболістів, що залишились, представлені навіть не всі ланки команди?!

Ми знаходимось у безвихідній ситуації, а КДК ФФУ просто у відкритій формі знехтувало правилами „fair-play”, свідомо поставивши одну команду у безвихідне становище, а іншу у наперед виграшні умови.

3. Рішення КДК ФФУ є упередженим, оскільки у загальноевропейській, світовій та вітчизняній практиці це нормальна ситуація, коли при такій єпідеміологічній ситуації матчі переносились, але чомусь у випадку з „Карпатами” на це ніхто не зважив.

4. Рішення КДК ФФУ є недійсним, оскільки, повинно прийматись простою більшістю голосів –тобто більшістю від кількості присутніх. На засіданні КДК ФФУ були присутніми 6 чоловік, за скасування рішення Бюро ПФЛ проголосувало 3 чоловіки – що становить половину від кількості присутніх, але не більшість, у такому випадку рішення не може вважатись прийнятим.

5. КДК ФФУ відповідно до положень п.2 ст. 31 Дисциплінарних правил зобов’язаний повідомити усі зацікавлені строни про дату розгляду справи у письмовій формі, ми не були повідомлені про таку дату, тим самим КДК ФФУ позбавив нас можливості захистити свої права та законні інтереси.

Нам залишається незрозумілим, чому ВПС „Футбол України” залишається осторонь цього конфлікту оскільки в грубій формі порушуються права клубу та особисті права футболістів.

У зв’язку з вищенаведеним, профспілкова організація ТзОВ „КПФ”Карпати” просить Вашого втручання у даний конфлікт з метою об’єктивного та всебічного його розгляду, оскільки життя, здоров’я та безпека людини, в нашому випадку футболістів є найвищою цінністю, а також просимо Вашої допомоги у захисті гарантованих Конституцією України прав та законних інтересів своїх членів – футболістів ФК „Карпати”, Львів.

Голова профспілкової організації Ладницький В.Б.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com