В Україні відбудеться чемпіонат Європи з футболу серед студентів. 21-03-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Так вирішив Виконавчий комітет Європейської студентської спортивної спілки
Общие новости
21.03.2007
среда
22:34
В Україні відбудеться чемпіонат Європи з футболу серед студентів
Рейтинг публикации
Так вирішив Виконавчий комітет Європейської студентської спортивної спілки

Шостий чемпіонат Європи серед студентів відбудеться 2008 року в Україні. Так вирішив Виконавчий комітет Європейської студентської спортивної спілки. На підтвердження цього було надіслано офіційний лист за підписом президента спілки Альберто Гуальтієрі.

«До України приїде 32 команди – 16 чоловічих та 16 жіночих, - каже президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Віталій Олександрович Пилипенко. – Скоріше за все, вони гратимуть у Києві, де інфраструктура пристосована до змагань найвищого рівня. Зокрема, тут є одразу кілька стадіонів належного рівня».

Точна дата проведення чемпіонату Європи серед студентів стане відомою 30 листопада 2007 року, під час конференції Європейської студентської спортивної спілки у Белграді (Сербія). На пізніше заплановані зустрічі організаційного комітету та технічних делегатів.

За словами Президента ФФУ Григорія Суркіса, ці змагання є важливим етапом у прагненні України отримати право провести Євро-2012. «Україна доводить всьому світові, що футболу тут приділяють максимальну увагу, тому ми гідні проводити тут змагання найвищого ґатунку. Особливо приємно спостерігати за становленням в Україні студентського футболу, адже саме він може стати резервом для професійних команд,» - сказав Григорій Суркіс.

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів зареєстрована 16 вересня 2000 року. Нині вона об»єднує близько 400 ВУЗів, де навчається понад мільйон студентів. За сім років фукціонування організації проведені чисельні чемпіонати як всеукраїнського, так і міжнародного маштабу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ВФАС
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com