ФК "Карпати" припиняє співпрацю з виданнями "Спорт-Экспресс в Украине" та "Команда". 22-03-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

... і відкликає акредитаційні картки їхніх спеціальних кореспондентів
Общие новости
22.03.2007
четверг
20:03
ФК "Карпати" припиняє співпрацю з виданнями "Спорт-Экспресс в Украине" та "Команда"
Рейтинг публикации
... і відкликає акредитаційні картки їхніх спеціальних кореспондентів

ФК „Карпати” припиняє будь-яку співпрацю з виданнями «Спорт-Экспресс в Украине» та «Команда» і відкликає акредитаційні картки їхніх спеціальних кореспондентів. Вдатися до цього кроку клуб змусили брудні та неправдиві «статті», що з`являлися у цих виданнях впродовж останнього тижня. Півник-когутик на першій шпальті, що у російському „Спорт-Експресі” символізує оперативність, в українській версії газети перетворився на покірного ручного птаха, що повинен дзьобати неугодних його господарю.

Віддавна відома своєю „любов’ю” до „Карпат” газета „Команда”, висвітлюючи останні у львівському клубі події, вкотре відверто спотворила факти і намагалася ввести в оману українських вболівальників. Газета, що ревно позиціонує себе як об’єктивне, незаангажоване видання стала командою одного клубу, хазяїн якого обирає тактику на кожен „матч”, нехтуючи правилами „чесної гри” і вдаючись до брудних прийомів. Аби потрапити до „основного складу” і, щонайголовніше, отримати преміальні, гравці „Команди” перетворилися на брехунів та підлабузників.

Генеральний директор ФК "Карпати"
Олександр Єфремов

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Карпати" Львів
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com