Общие новости

Рішенням Бюро ПФЛ голкіпера "Карпат" Мартищука дискваліфіковано на п’ять матчів
Общие новости
26.04.2007
четверг
11:26
Відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України
Рейтинг публикации
Рішенням Бюро ПФЛ голкіпера "Карпат" Мартищука дискваліфіковано на п’ять матчів

Рішенням Бюро ПФЛ голкіпера «Карпат» Мартищука за небезпечний напад на суперника з нанесенням травми під час матчу 22-го туру дублюючих складів команд «Ворскла» - «Карпати» дискваліфіковано на п’ять матчів.

За незабезпечення громадського порядку на львівському стадіоні «Україна» під час матчу 23-го туру Союз-Віктан Чемпіонату України з футболу «Карпати» - «Таврія», львівський клуб оштрафований на 1000 умовних одиниць.

За незабезпечення громадського порядку на чернігівському стадіоні ім. Гагаріна під час матчу 28-го туру команд першої ліги «Десна» - «ІгроСервіс», чернігівський клуб оштрафований на 300 умовних одиниць.

Старшому тренеру «Карпат-2» Толочку за нецензурні слова на адресу асистента арбітра в матчі 21-го туру команд другої ліги «Оболонь-2» - «Карпати-2», рішенням Бюро заборонено контактувати з командою, перебувати в технічному майданчику, тунелі, ігровій зоні та роздягальні упродовж трьох матчів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com