Вісім рішень Виконкому ФФУ


За чотири години роботи учасники зібрання розглянули вісім пунктів порядку денного, прийнявши декілька рішень, стратегічно важливих для подальшого розвитку національного футболу

Вісім рішень Виконкому ФФУ


У вівторок, 12 червня, у Будинку футболу пройшло засідання Виконавчого комітету ФФУ. За чотири години роботи учасники зібрання розглянули вісім пунктів порядку денного, прийнявши декілька рішень, стратегічно важливих для подальшого розвитку національного футболу. Також вони затвердили Регламент всеукраїнських змагань серед команд професіональних клубів сезону-2007/08, приділивши наостанок увагу жіночому футболу.

Позачерговий Конгрес

Заслухавши та обговоривши інформацію першого віце-президента федерації Олександра Бандурка стосовно доцільності проведення IX позачергового звітно-виборчого Конгресу ФФУ, члени Виконкому вирішили призначити футбольний форум на 14 вересня 2007 року. При цьому повноваження керівним і виконавчим органам ФФУ буде надано на п’ятирічний термін – з метою набуття ними статусу безпосередньо відповідальних за організацію і проведення в Україні і Польщі фінальної частини Євро-2012.

Регламентні положення

Ціла низка питань порядку денного стосувалася наступного футбольного сезону. Зокрема, продовжено Договір про взаємодію ФФУ та ПФЛ на 2007 – 2008 роки, також члени зібрання затвердили Регламент всеукраїнських змагань серед команд професіональних клубів сезону-2007/08, Положення про розіграш Кубку України та календар XVII чемпіонату країни.

Старт сезону

Таким чином, новий сезон офіційно розпочнеться 10 липня матчем за національний Суперкубок між київським «Динамо» та «Шахтарем». У свою чергу турнір вищої ліги стартує чотирма днями пізніше, причому кожна з команд зможе одночасно використовувати на поле не більше сімох легіонерів. Цей же ліміт діятиме в Кубку України, розіграш якого розпочнеться з 1/64 фіналу. Місто та стадіон проведення вирішальної зустрічі, яка запланована на 7 травня 2008 року, буде визначено пізніше.

Увага жіночому футболу

З урахуванням пропозицій членів Виконкому також затверджено Регламент ФФУ зі статусу і трансферу футболістів, який подовжив термін заявки гравців на сезон до 31 серпня. Дбаючи про подальший розвиток гри за участю представниць прекрасної статі, керівники ФФУ вирішили створити міжобласні регіональні центри жіночого футболу, а також прийняли Положення про проведення першого Всеукраїнського турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат.

Питання допінг-контролю

Проектом порядку денного було передбачено розглянути ще одне питання – стосовно організації у Всеукраїнських змаганнях допінг-контролю. Але у п’ятницю на адресу ФФУ надійшов текст нового Регламенту ФІФА з проведення допінг-тестів, який потребує уважного опрацювання і внесення суттєвих змін і доповнень до Регламенту змагань. Отже, розгляд цього питання перенесено на наступне засідання Виконкому, яке відбудеться 10 липня в Одесі.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Ігор Лінник, ФФУ

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
pawlo (Донецьк)
joki (Хоростків) На жаль, у цьогорічного Шахтаря аж ніяк не видно бажання зі шкіри лізти... Догралися... Думаю, наступний сезон з таким тренером і ставленням деяких гравців буде ще гіршим. А цей суперкубок фанам нафіг не потрібен :((( Це не трофей взагалі. Тим паче, що не має в команди ані кубка, ані золота. Шаг ціна такому трофею
Ответить
0
0
Vetal-ua (Киев)
joki (Хоростків) в цьому сезоні вже піздно! Три кубки у Динамо!
Ответить
0
0
joki (Хоростків)
та ніфіга не автоматично Шахтар зі шкури полізе щоб хоть щось в цьому сезоні собі залапати! :)
Ответить
0
0
Капа (Львів)
vvv (rivne) 12.06.07 19:58 Не переживай! Отримає майже автоматично! Судді то для чого!
Ответить
0
0
llirik (SanMarino)
vvv (rivne) Если команда выиграла и чемпионат, и кубок - в суперкубке будет учавствовать команда, занявшая 2ое место
Ответить
0
0
anchishkyn (Dnepropetrovsk)
Djonny1929 (Одеса) А как же выживать еще вашему Черноморцу?Ведь он каждые пол-года распродажу устраивает по бросовым ценам.
Ответить
0
0
dalexx (Николаев)
Что за смех с внеочередным КОНГРЕСсом? Суркис боится, что его снимут накануне ЕВРО???
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
7 легонеров - глупо! просто ШД, ДК, Днепр и Мд раскупят приличных укр футболистов...Жаль
Ответить
0
0
kola (Днепропетровск)
ГСМ (Донецк) 12.06.07 17:58 Интересный вопрос... На сайте ПФЛ ничего такого еще нет. Зато там размещена статья "Вісім рішень Виконкому", вернее дана ссылка да данную ветку ua-football...))
Ответить
0
0
vvv (rivne)
А що, Суперкубок ДК автоматично не отримає?
Ответить
0
0
ГСМ (Донецк)
А где можно увидеть календарь на следующий сезон?
Ответить
0
0
omega78 (Kiev)
Календарь игр утвердили значит. Интересно как к нему отнесутся клубы. И сама процедура утверждения интересна.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус