У Дніпропетровську та Харкові відбулися семінари з питань стадіонів та безпеки проведення змагань


В засіданнях взяли участь керівники та відповідальні представники Федерації футболу України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, МНС, МВС, СБУ, Молодіжного футбольного союзу, директори стадіонів та інші

У Дніпропетровську та Харкові відбулися семінари з питань стадіонів та безпеки проведення змагань


У середу та четвер, 13 та 14 червня, відбулися чергові семінари з питань стадіонів та безпеки проведення змагань – у Дніпропетровську та Харкові відповідно. В засіданнях взяли участь керівники та відповідальні представники Федерації футболу України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, МНС, МВС, СБУ, Молодіжного футбольного союзу, директори стадіонів та інші.

Останні вимоги

За словами віце-президента ФФУ Бориса Воскресенського, семінари пройшли на дуже високому організаційному рівні. «Близько півтораста делегатів і в Дніпропетровську, і в Харкові ознайомилися з новітніми заходами по гарантуванню безпеки та вимогами УЄФА, ФІФА й ФФУ щодо підтримання громадського порядку на стадіонах. Дуже важливо, що ця інформація дійде до структур, котрі відповідають на місцях за організацію матчів», – додає голова Комітету з питань стадіонів та безпеки.

Справжня зацікавленість

«Найцінніший здобуток цих семінарів – те, що ми побачили справжню зацікавленість з боку представників МВС, МНС, медслужб, уболівальницьких організацій у тому, щоб футбольний поєдинок зробити незабутньою – у хорошому значенні – подією і для гравців, і для глядачів, – вважає заступник голови Харківської обласної федерації футболу Олександр Тюрін. – Ми відпрацювали ледь не всі заходи безпеки до, під час та після матчу. Особливу увагу представників правоохоронних структур звернули на необхідність більш ретельного огляду вболівальників при їхньому вході на територію стадіону. Також обговорили питання боротьби з расистськими, нацистськими чи хуліганськими діями фанатів».

Футбол як свято

«Дуже повчальною була інформація про необхідні дії медичних працівників під час надзвичайних ситуацій, – продовжує Олександр Тюрін. – На моє переконання, Федерація футболу України вчасно запровадила серію регіональних семінарів, адже в контексті Євро-2012 питання безпеки виходить на перший план. Зараз ми будуємо піраміду забезпечення правопорядку на аренах, аби для українських любителів футболу похід на матч своїх улюбленців дійсно перетворився на свято».

Оцените этот материал:
Источник:
Богдан Буга, ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
YarIK (Sumy)
Питання по регламенту знімаю.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 5
YarIK (Sumy)
Питання по регламенту знімаю.
Ответить
0
0
Гарри (zp)
Yurick (Днепропетровск) чуваг, на таких мероприятиях итога не бывает ни ка ко го. нужно создать имитацию бурной деятельности и бросить для "загалу" шото типа спивробитныкы выявылы зацикавлэнисть - нате, жрите, мы тут дело для вас делаем. а в реале - обрыдлая совдепия, сопровождающаяся перлами типа улюбленци, шанувальныкы, похид на матч - свято и так далее. и все это на фоне событий 27.05 и прочих, более мелких траблов. ниче не меняется. итог? шмонать на входе будут суровей - вот те итог. по принципу "быстро все с карманоф достал"
Ответить
0
0
YarIK (Sumy)
Терміново потребую допомоги!!! Мені потрібно знати вимоги, що до футбольних стадіонів вищої ліги. В регламенті Всеукраїнських змагань з футболу серед команд професіональних клубів 2006/2007 (http://www.pfl.com.ua) зазначається: "Стаття 10. (Глави IV) Місця проведення змагань 1. Матчі проводяться на стадіонах, які заявлені клубом та відповідають вимогам „Положення про атестацію футбольних клубів України”. 3. Прийом стадіонів на відповідність встановленим вимогам проводиться державною комісією з контролю за станом спортивних споруд не пізніше, ніж за 14 днів до початку змагань у лігах." Де знайти _Положення про атестацію..._? На основі п.3 складається Акт, який кожного домашнього матчу надається Інспектору (делегату) матчу, що регламентується в Главі VI Інспектування, Стаття 39. Обов’язки делегата.
Ответить
0
0
Гаррик (Днепр)
Теперь будут не только пиво отбирать на входе, но и сигареты - еще чего доброго болелы зажгут и начнут как файеры на поле бросать.
Ответить
0
0
Yurick (Днепропетровск)
Ну одна вода... что толком обговаривали, к чему пришли? О чем вообще отчет ФФУ?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус