Футболіста "Дніпра" Старцева дискваліфіковано на три матчі, футболіста "Шахтаря" Фернандиньйо – на п’ять


26-го червня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ

Футболіста "Дніпра" Старцева дискваліфіковано на три матчі, футболіста "Шахтаря" Фернандиньйо – на п’ять


На засіданні Бюро ПФЛ затвердили дати проведення матчів 1-го, 2-го, 3-го турів чемпіонату відносно базових днів турів та час початку матчів, які заплановано для телевізійної трансляції. Відтак 17-й чемпіонат стартує 13 липня матчем «Металург» (Запоріжжя) – «Карпати». Пряма телетрансляція на УТ-1 о 19. 00. 14 липня пройдуть ще чотири поєдинки першого туру, серед яких заплановано телетрансляції матчів «Металіст» - «Нафтовик-Укрнафта» - на УТ-1 о 17. 00 та «Дніпро» - «Кривбас» (Мегаспорт, 19. 00). 15 липня о 17. 00 на УТ-1 запланована трансляція матчу «Арсенал» - «Металург» (Донецьк), а о 19. 00 на ТРК «Україна» - поєдинок «Шахтар» - «Динамо».

Затверджено план-календар змагань команд першої та другої ліг сезону 2007/2008, а також календар матчів команд першої ліги на новий сезон .

Членами Бюро ПФЛ затверджено графік заявки команд вищої та першої ліг на участь у змаганнях сезону 2007/2008 років.

Заслухавши висновки комісії Бюро щодо заяви футболіста Пірича відносно неналежного виконання ФК «Арсенал» фінансових зобов’язань за контрактом, члени Бюро вирішили відмовити у задоволенні вимог Пірича за відсутністю підстав.

Враховуючи рішення Експертної комісії стосовно дій футболістів Старцева («Дніпро») у матчі 24-го туру чемпіонату «Дніпро» - «Карпати» та Фернандиньйо («Шахтар») у матчі 27-го туру чемпіонату «Карпати» - «Шахтар», члени Бюро ПФЛ постановили відсторонити Старцева від участі у змаганнях на три матчі, а Фернандиньйо – на п’ять матчів. Крім того, за недисципліновану поведінку своїх футболістів, «Дніпро» та «Шахтар» оштрафовані на 1500 умовних одиниць кожен.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Hi-Tec (Днепр)
И Старцев, и Фернандиньо заслуживают (возможно) и более сурового наказания, чем такая дисквалификация. Между тем, насколько я помню регламент и ориентируюсь в сроках, рассматривать данные эпизоды Бюро ПФЛ не иммет никакого права ввиду того, что апелляция подана с опозданием и вообще никто не имел никакого права ее рассматривать - и тем более, принимать по ней какие-то там "решения". Я бы рекомендовал "Шахтеру" и "Днепру" или подать апелляцию в суд в Лозанне и дождаться решения об отмене этоого идиотского решения (а никакого другого решения суда попросту и быть не может), или игнорировать тот бардак пополам с беспределом, который ПФЛ этим своим "решением" хочет сделать нормой для апелляций в украинском футболе. Просто выпустить этих игроков на поле - и всё.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 36
Hi-Tec (Днепр)
И Старцев, и Фернандиньо заслуживают (возможно) и более сурового наказания, чем такая дисквалификация. Между тем, насколько я помню регламент и ориентируюсь в сроках, рассматривать данные эпизоды Бюро ПФЛ не иммет никакого права ввиду того, что апелляция подана с опозданием и вообще никто не имел никакого права ее рассматривать - и тем более, принимать по ней какие-то там "решения". Я бы рекомендовал "Шахтеру" и "Днепру" или подать апелляцию в суд в Лозанне и дождаться решения об отмене этоого идиотского решения (а никакого другого решения суда попросту и быть не может), или игнорировать тот бардак пополам с беспределом, который ПФЛ этим своим "решением" хочет сделать нормой для апелляций в украинском футболе. Просто выпустить этих игроков на поле - и всё.
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Крава (Винница) ------------- Парень, очнись. Другу лігу розформували, немає її. Буде чемпіонат колективів фізкультури і колгоспів. ПФЛ невигідно опікуватись другою лігою, бо там бідні клуби і немає нормальних відкатів.
Ответить
0
0
Крава (Винница)
А когда будет принят состав учасников и календарь второй лиги?
Ответить
0
0
Павел Булах
Да нет еще никакого календаря второй лиги в природе. Там даже еще состав участников до конце неясен. :)
Ответить
0
0
AZZI (Чернигов)
2_Павел Булах Буду ждать... Надеюсь вы его разместите сегодня...
Ответить
0
0
Крава (Винница)
2 Павел Булах А можете выслать календарь второй лиги?
Ответить
0
0
Павел Булах
2_AZZI (Чернигов) Разместим, конечно. Я только минут 20 назад, наконец, получил его на руки в электронном и пригодном для обработки виде...
Ответить
0
0
AZZI (Чернигов)
2_admin and Павел Булах Размистите, пожалуйста, календарь первой лиги на сезон 2007/2008. Заранее спасибо...
Ответить
0
0
AZZI (Чернигов)
2_Пиво (Львів) Календарь уже есть на сайте ПФЛ, токо как его посмотреть??? Там формат - PDF
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Зайди в обласну федерацію футболу, може там є.) А якщо серйозно, то в першій лізі ще немає календаря, там розписали тільки три перші тури. А ти про дуругу говориш.
Ответить
0
0
Крава (Винница)
Где можна посмотреть календарь второй лиги?
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
А що стосується рішення ПФЛ стосовно дискваліфікації,ну не знаю правильно це чи ні,коли пройшло вже 2 місяці, а зараз винесли вердикт. Це що виходить можна з минулого року знайти такі ж випадки і дискваліфікувати? Треба в регламенті чітко прописати ці норми,щоб не було потім ексесів.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Дніпро викупив права на трансляції свої матчів на каналі Мегаспорт!!! Тепер замість АПЛ будемо дивитись наш улюблений клуб!!! Браво!!!
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
В.Перетурин (Марипуполь) ------------ Да хрен його знає чого так пізно. Я ж їм не дохтур. В українському футболі хтось колись розібрався? Отож то. Наш футбол це -- подвійні стандарти, відкати, договорняки, брєдові рішення, лобіювання інтересів і жодного прогресу та покращення якості гри. Болото одним словом.
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
Мишаня (Киев) 27.06.07 10:41 Хамлом ти мене не називав, але пам"ять в тебе не дуже... admin Я спокійний.
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
В.Перетурин (Марипуполь) обавлю, что игровой ситуацией в том моменте и не пахло и Фернан до мяча уже не мог дотянуться, будь он даже Шаком, просто откровенно врезал в ногу!
Ответить
0
0
Krot (Донецк)
Теперь Ахметову остается выступить перед журналистами с заявлением о произволе ПФЛ и, обидевшись,послать на суперкубок воспитанников школы ШД 1995-2000 годов рождения для проверки в условиях, приближенных к боевым :)
Ответить
0
0
В.Перетурин (Марипуполь)
Пиво (Львів) 27.06.07 10:46 Дякую.Щось смутно, але припоминаю... Але чого ж тільки зараз Карпати вирішили наказать грубіяна?
Ответить
0
0
andiyko (Dnipropetrovsk)
Мишаня (Киев) 27.06.07 10:41 Читая Вас, искренне сожалею, что интернет нынче доступен всем и каждому. У меня нет ни малейшего желания продолжать с Вами беседу. Без малейшего намека на уважение, с дальнейшим игнором,
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
admin --------- У зв"язку з літом пропоную дебоширів форуму відправляти на 14 днів у відпустку. Так воно якось благородніше звучить і з повагою до "працівників".
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
В.Перетурин (Марипуполь) --------------- В середині поля з м"ячем був гравець Карпат Андрій Ткачук, це був його перший матч у вищій лізі. Так от неруський прямою ногою пішов на пацаньонка і шипами з усіє дурі врізав його в коліно. Результат -- порвані зв"язкі, швидка допомога, лікарня, операція, гіпс і півроку без футболу. Класний дебют в Ткачука получився, правда? Дисквал для Чорного це одне і в принципі вже й не дуже потрібне. Йому тоді треба було червону дати. Але ж суддя цього "не бачив".
Ответить
0
0
admin
Мишаня (Киев) & mdb (Kyiv) Пар сбросьте, господа, будьте добры. Иначе отправлю успокоить нервы на недельку.
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
andiyko (Dnipropetrovsk) 27.06.07 10:27 Ну, во-первых, дружище, ты не в курсе, скольк мне лет. Возможно, я вполне мог бы в свое время тебе сопли в коляске вытирать. :-) Так что давай без "молодых людей". Во-вторых, возможно, с Почетным Эстонцем я погорячился, однако ответил, заметь, в том же духе, что и ты - ты тоже писал про почетных эстонцев, не так ли? Ну и последнее - по существу то ты так и не ответил - ты ведь, смотрю, действительно не в курсе, что для рассмотрения решения нужен протест или письмо клуба. Карпаты подали письмо не через два дня после инцидента, не через три и даже не через десять. Эпизод со Старцевым случился 29 апреля, а Карпаты письмо написали 8 июня. И кто тут эстонец? :) И вот скажи честно - ты был в курсе всех этих нюансов? -------------------------------------------------- mdb (Kyiv) 27.06.07 10:28 Ага, и ПФЛ, и ФФУ, и УЕФА с ФИФА. :-) Молодца, пять балов! Пиши исчо! Кстати, я тебя ни разу хамлом не называл. Ты меня - да. Вот и делай выводы, светоч культуры ты наш. :-)
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Пропоную дискваліфікувати Вагіза Хідіатуліна. Він в 1985 році в матчі чемпіонату СРСР "Спартак" -- "Динамо" грубо зрізав Олега Блохіна. А ще посмертно потрібно дискваліфікувати Федіра Медвідя за те, що пробиваючи штрафний удар він забив гол і сильно травмував фотографа, який просунув об"єктив через сітку воріт. До речі, тоді постраждала радянська партійна апаратура. За таке можна було на Сибір прокататись. Тому, панове футбольні функціонери, відновіть історичну справедливість.
Ответить
0
0
В.Перетурин (Марипуполь)
А что там натворил Фернандиньо? Кому не трудно- ответьте в 2-х словах. Дуже цікаво. (Что-то с памятью моей стало...)
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
andiyko (Dnipropetrovsk) 27.06.07 10:27 Для нього типові такі промови - хамло рідкісне...
Ответить
0
0
mdb (Kyiv)
Мишаня (Киев) 27.06.07 09:47 Ти певно працівник нашої відмороженої ПФЛ, якщо тебе таке задіває... Снікерсни.))))
Ответить
0
0
andiyko (Dnipropetrovsk)
Мишаня (Киев) 27.06.07 09:47 Умерьте свой пыл, молодой человек. Прежде чем вылезать на свет Божий, в оскорблениях сперва потренируйтесь перед зеркалом. Не Карпаты принимают решения, а ПФЛ. Если нарушения будут рассматриваться в том же духе, не далек тот час, когда Лига будет принимать решения по инцидентам 10-11 чемпионатов.
Ответить
0
0
gunder (Київ)
ПФЛ своїм календарем першої ліги за сотанні два з половиною сезони просто вбиває футбол. Більшість турів посеред тижня!!!!! Невже там їх нічого не турбує, крім 2-5 команд? Вони ж просто позбавляють 20 команд підтримки (бо половину вболівальників ніхто не відпістить з роботи). То про яку обьективність може бути мова? Про який розвиток футболу вони намагаються говорити?
Ответить
0
0
Капа (Львів)
А то все Рєшко замутив, бо йому Жадсон не давав покою. Може наступного разу розглянуть швидше...
Ответить
0
0
Мишаня (Киев)
andiyko (Dnipropetrovsk) 27.06.07 09:43 Это тебя надо с уверенностью величать Почетным Эстонцем. :) Ты, друх, выясни для начала, когда "Карпаты" письмо в ПФЛ отправили с просьбой обратить внимание на эпизоды с Фернандиньо и Старцевым. Даю подсказку - мягко скажем, не на следующий день. :-) Так что не тормози, Почетный Эстонец, сникерсни. :-)
Ответить
0
0
zulu (Днепропетровск)
А Карпаты: не игрой так бумажкою...
Ответить
0
0
andiyko (Dnipropetrovsk)
Нашу ПФЛ можно с уверенностью величать самой эстонской в мире
Ответить
0
0
Димок (Кривой Рог)
valeriy (Каховка) Мы. Нам пожалуйста Сачко и Гигиадзе. =)
Ответить
0
0
valeriy (Каховка)
До начала сезона ПФЛ пересмотрит все матчи предыдущего и дисквалифицирует задним числом еще с десяток игроков. А че мелочиться. ДК получило, ШД и ДД тоже. Кто там на очереди сильно умный?
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Згоден! Як і по Клеберу з Юсуфом. Але може вже треба чітко прописати все це? Чому подібні речі не виникають в Англії чи Італії?
Ответить