Анатолій Попов: “Динамо” затіяло нечесну гру”


Рішення бюро ПФЛ про дискваліфікацію двох динамівських гравців Юссуфа та Клебера на три та два матчі відповідно викликали хвилю невдоволення у головного тренера столичної команди Анатолія Дем’яненка

Анатолій Попов: “Динамо” затіяло нечесну гру”


Рішення бюро ПФЛ про дискваліфікацію двох динамівських гравців Юссуфа та Клебера на три та два матчі відповідно викликали хвилю невдоволення у головного тренера столичної команди Анатолія Дем’яненка. На підсумковій прес-конференції наставник „біло-блакитних” обурився рішенням ПФЛ стосовно дискваліфікації Юссуфа та Клебера, висловив думку, що несправедливість рішення полягає в тому, що його ухвалено аж через три тижні після матчу.

Також з уст Дем’яненка прозвучало звинувачення, що ПФЛ своїм рішенням вплинула на підготовку до нового сезону, мовляв, команда тепер змушена готуватися без провідних гравців. І тому в матчі за Суперкубок України зіграє дублюючий склад. Ми звернулися до виконавчого директора ПФЛ Анатолія Попова з проханням прокоментувати вищевикладене.

— Анатолію Володимировичу, справді виникає цілком логічне запитання: чому рішення про дискваліфікацію Юссуфа та Клебера прийнято аж через три тижні?

— Я вважаю, що в даному випадку люди шукали привід, і вони його знайшли. Але цей привід не зовсім вдалий. А точніше — зовсім невдалий. Оскільки можна документально перевірити хронологію підготовки цього питання на бюро ПФЛ. 23 травня відбувся матч „Шахтар” — „Динамо”. 25 — ФК „Шахтар” надав відеофрагменти матчу до Експертної комісії ФФУ. 31 травня донеччани отримали висновки Експертної комісії. 4 червня (о 19.43) ПФЛ отримала листа від ФК „Шахтар” з проханням розглянути дії гравців Юссуфа та Клебера з урахуванням рішення Експертної комісії ФФУ. П’ятого червня лист ФК „Шахтар” був розписаний на інспектора ліги для розгляду питання на бюро. Того ж таки дня на засіданні бюро ПФЛ оприлюднили лист ФК „Шахтар” та доручено інспектору ліги зробити запит до Експертної комісії ФФУ щодо надання відеофрагментів матчу. Як тільки ми отримали відеоматеріали, відразу на черговому засіданні бюро, 14 червня, було розглянуто питання щодо дій Юссуфа та Клебера. Лист з цією інформацією я направив на ім’я президента ФК “Динамо” Ігоря Суркіса, після того, як прочитав у деяких ЗМІ висловлювання Анатолія Дем’яненка, де він напряму пов’язує своє бажання виставити на матч за Суперкубок дублерів з рішенням бюро ПФЛ. Довести абсурдність звинувачень на нашу адресу дуже легко — варто лише переглянути хронологію подій. За час підготовки питання в Експертній комісії і бюро “Динамо” зіграло лише одну зустріч — 10-го червня з “Карпатами”. Тепер уявіть собі, якби ми ухвалили рішення без відеоматеріалів п’ятого червня і “Динамо” програло б “Карпатам” і при цьому не було б можливості у киян задіяти Клебера, то можна передбачити, які б звинувачення лунали на нашу адресу!

— Якщо взяти повністю процедуру підготовки цього питання все ж таки в коротші терміни його не можна було підготувати?

— Процедура підготовки йшла без затримки і витримувала регламентні терміни. Якщо клуб має претензії щодо певних спірних моментів, він повинен упродовж трьох днів надати відповідні відеоматеріали до Експертної комісії ФФУ. 25 травня гірники надіслали заяву та відеоматеріали до Експертної комісії. Я пропоную гарячим головам, які нищівно критикують ПФЛ, взяти в руки олівець і порахувати дні підготовки і прийняття рішення. Щодо трьох тижнів розгляду питання, на які наголошують Суркіс та Дем’яненко. Ось факти: між 28-м туром (матч “Шахтар” — “Динамо”) і 29-м, (матч “Динамо” — “Карпати”) була 17-ти денна перерва, пов’язана з виступом національної збірної. Останній 30-й тур відбувся 17-го червня. Рішення бюро прийнято 14-го. Попереднє бюро відбулось 5-го, але на той час Експертна комісія ФФУ не надала нам відеоматеріали. То ж про які три тижні може йти мова? Як на мене, такі звинувачення — це вершина цинізму.

— Чи є така практика, як перегляд Експертною комісією ФФУ з власної ініціативи матчів для виявлення й оцінки ось таких спірних рішень чи моментів, коли, скажімо, арбітр не зафіксував порушення?

— Ні, Експертна комісія не має таких функцій, вона визначає правильність або помилковість дій арбітра за заявою однієї з команд. І в даному випадку, вона керувалася заявою “Шахтаря”, який потім звернувся до ПФЛ, маючи результати Експертної комісії, які свідчили, що арбітр повинен був вилучити Юссуфа і Клебера, але цього не зробив. До речі, подібним чином могли діяти й “Карпати” (з ряду порушень проти їхніх гравців у матчах “Дніпро” — “Карпати” та “Карпати” — “Шахтар” львівський клуб нещодавно звернувся до ПФЛ — прим. авт). Але львів’яни не звернулися до Експертної комісії ФФУ, а лише через півтора місяці направили листи до ПФЛ, чим можуть спровокувати новий виток конфронтації між клубами.

— Чи обумовлено в Регламенті право для бюро ПФЛ ухвалювати рішення по дискваліфікації на основі відеоматеріалів, якщо під час матчу те чи інше порушення не було зафіксоване арбітром?

— Треба повернутися до нещодавніх подій. Бюро, я вважаю, адекватно покарало за хамську поведінку Жадсона у матчі “Шахтар” — “Харків” грошовим штрафом. Контрольно-Дисциплінарний комітет ФФУ за власною ініціативою його голови Стефана Решка змінив наше рішення і дискваліфікував бразильця на два матчі. Таким чином був створений прецедент. Користуючись ним керівництво “Шахтаря” звернулося до ПФЛ з відповідною заявою. КДК ФФУ підняв планку на певну висоту і тепер наші рішення логічно випливали з рішення, прийнятого свого часу дисциплінарним органом ФФУ.

— Яка ваша думка до такої позиції, що рішення по дискваліфікації Клебера і Юссуфа зламало плани підготовки “Динамо” до наступного чемпіонату України і до Ліги чемпіонів?

— Це просто несерйозні звинувачення. Юссуф, наскільки мені відомо з преси, травмований і навряд чи зможе повністю відновитися до матчу за Суперкубок. А пов’язувати план підготовки всієї команди і відповідне рішення клубу з дискваліфікацією одного гравця (Клебера — прим. авт.) — це від лукавого.

— Але ж президент “Динамо” іншої думки...

— Як не намагався знайти логіку в аргументації Ігоря Суркіса, зробити цього не можу. Судіть самі: президент “Динамо” каже, що у нього немає претензій щодо питання Юссуфа — нігерієць був неправий. Але разом з тим, звинувачує Лігу в тому, що вона цитую: “залишила нас на старті нового сезону без стрижневих гравців — Клебера та Юссуфа”. Коли ж Ігор Михайлович говорить правду? Коли осуджує нігерійця чи коли звинувачує ПФЛ? “Динамо” запустило маховик дезінформації футбольної громадськості, підхоплений наближеними до нього ЗМІ, які не спромоглися й досі звернутися в ПФЛ, щоб вислухати іншу сторону. Цього, до речі, вимагає закон жанру... Та їм не важливий метод, важливий заздалегідь спланований результат. Наголошую: якби Юссуфа дискваліфікували відразу ж після матчу з “Шахтарем” на три зустрічі (з цим вердиктом згоден Ігор Суркіс) то все одно нігерієць пропускав би матч за Суперкубок! Тепер виходить, що претензії до ПФЛ за версією “Динамо” можуть бути щодо Клебера. Таким чином, через одного футболіста, покараного, підкреслюю, в рамках термінів процедури, керівництво “Динамо” піднімає весь цей скандал. І це хтось може вважати серйозним приводом, щоб знехтувати інтересами вболівальників і “Шахтаря” і “Динамо” і виставити резервний склад в матчі за Суперкубок? Доводиться констатувати, що, на жаль, “Динамо” затіяло нечесну гру навколо дискваліфікації футболістів. Принагідно відповім на ще одне звинувачення Ігоря Суркіса — відсутність реакції ПФЛ на висловлювання Луческу з приводу матчу динамівців з “Таврією”. Якби Ігор Михайлович звернувся до Ліги, то отримав би вичерпну відповідь, підтверджену документально — ПФЛ направила листа в “Шахтар” з проханням роз’яснити ситуацію. Якщо ми одержимо якісь підтвердження слів Луческу, то ці матеріали будуть направлені, згідно з процедурою, в Комісію чесної гри ФФУ для проведення розслідування. Якщо ж в найближчі дні відповіді не буде — до Луческу будуть застосовані санкції відповідно до Дисциплінарних правил. До речі, матеріали з аналогічними висловлюваннями півторарічної давнини Сабо щодо матчу “Чорноморець” — “Шахтар” все ще лежать у столі голови Комісії чесної гри. Про це президент “Динамо” якось “забув”. А ті, хто повинен займатися цим питанням — мовчать. Чому? Думаю, відповідь наповерхні. І все ж вважаю, що у старій історії з висловлюванням Сабо та в новій — з висловлюванням Луческу потрібно поставити жирну крапку. Якщо звинувачення підтвердяться — треба застосувати санкції до клубів. Якщо звинувачення безпідставні — нехай несуть відповідальність ті, хто робить такі гучні заяви. За свої слова кожен повинен відповідати.

— Що показує закордонна практика — чи є випадки, коли рішення про дискваліфікацію ухвалюються на основі відеоматеріалів?

— Подібні випадки є, але за кордоном існують спеціальні органи. ПФЛ була проти використання системи, яку втілила ФФУ, без затвердженої спеціальної і доведеної до відома усіх процедури. А тепер ми діємо за прецедентом, створеним КДК ФФУ.

— Анатолію Володимировичу, Регламент дозволяє на такий матч, як Суперкубок виставляти дублерів?

— В Регламенті це питання не обумовлене. “Динамо” та “Шахтар” мають право виставити на матч тих футболістів, яких вони вважають за доцільне. В Регламенті лише є пункт “відмова від участі”. Тоді передбачається штраф. Щодо складу команди на поєдинок, то це нехай залишиться на совісті у киян. На мою думку, таке рішення не прикрашає “Динамо”, адже в рік ювілею клубу вони таким чином проявляють зневагу не стосовно до ПФЛ, а, в першу чергу, до вболівальників, як своєї команди, так і всього українського футболу.

— На ваш погляд, якщо будуть ухвалюватися такі рішення (грати дублюючим складом) сам турнір Суперкубок не втратить своєї привабливості?

— За таких умов значимість і актуальність такого матчу знизиться. Попередні турніри в Україні запам’яталися і великою зацікавленістю збоку вболівальників і безкомпромісною боротьбою. Якщо окремі люди хочуть “поховати” цей турнір — то з цим вони увійдуть в історію українського футболу.

— Вже зараз думки футбольної громадськості України щодо дискваліфікації динамівців розділилися — дехто вважає, що покарання занадто м’яке, дехто, що суворе. Рішення бюро приймало колегіально. Ваша позиція — воно оптимальне?

— Вважаю, що воно мінімальне. Чітких норм покарання не існує в світі. Важко знайти універсальний механізм, який би чітко визначав покарання в тому чи іншому моменті. Я думаю, що в рамках санкцій, що ухвалюються, а також взявши за точку відліку — дискваліфікацію Жадсона, накладену Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ покарання Клебера та Юссуфа — це мінімальне.

— “Шахтар” вважає, що ПФЛ дуже лояльно поставилася до вчинків динамівців, але голова КДК ФФУ Стефан Решко цього разу не ініціював перегляд рішення Бюро для посилення санкцій, як у випадку з Жадсоном. На ваш погляд, чому?

— Питання, як кажуть, цікаве. Відповідь на нього у мене є. Втім, вважаю за краще, якщо ви отримаєте її від Решка.

— Останнім часом простежується тенденція: груба гра чи порушення “нишком”, щоб не бачив арбітр. На вашу думку, арбітри справді не помічають цих моментів чи заплющують очі?

— Думаю, що присутнє і те, й інше. В одних випадках арбітри не бачать порушень, скажімо, коли займають не зовсім вдалу позицію або перекриті гравцями, в інших — свідомо не реагують на такі порушення.

— Порушення “нишком” і не помічання таких порушень арбітрами найбільше спостерігається в матчах за участю грандів нашого футболу — “Шахтаря” та “Динамо”. Це збіг обставин чи закономірність?

— Не згоден з таким трактуванням. Подібне відбувається у матчах будь-якого рівня, чи то за участю грандів, чи середняків, чи аутсайдерів. Інша справа, що до матчів за участю лідерів велика увага, тому ці факти наповерхні.

— Ми сьогодні згадали порушників — Жадсона, Клебера, Юссуфа. Всі вони легіонери. І порушення на полі, брутальність, як складається враження, здійснюються переважно іноземцями. Чи стало це вже проблемою українського футболу?

— Навколо поведінки іноземців на полі проглядується тенденційний підхід, який посилився у зв’язку з актуальністю питання ліміту на легіонерів. У деяких ЗМІ, а також з вуст деяких функціонерів лунають закиди, що, мовляв, усі біди й нещастя у нас від легіонерів — я з цим не згоден. Грубіянять і іноземці, і вітчизняні футболісти. Тому ставити питання таким чином: якщо легіонер — значить винен в усіх смертних гріхах — буде несправедливо. Треба розглядати проблему комплексно. Проявляють невиправданий лібералізм арбітри, і доводиться “підчищати” їхні помилки, про що свідчать останні події, хоча арбітрів теж можна зрозуміти: існуюча система — одна суттєва помилка — і ти вже у першій лізі (покарання, якого не існує в світі) — стала для них великим психологічним тягарем. На жаль, тенденція щодо збільшення проявів грубощів насправді є. І це недопрацювання арбітрів, і неякісна робота в цьому плані у клубах.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Олексій Комаровський, газета "Український футбол"
ПФЛ

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (49)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Кротик (Киев)
Valex (Donetsk) Создавать правила? Ты о чем? О ещё одном изобретении велосипеда? Достаточно взять хотя бы несколько ведущих чемпионатов мира. Случись что на поле, не замеченое судьей - за такое нарушение получают по полной программе на основании видеоматериалов. А у нас высокий интеллектуал из ПФЛ рассказывает, что-де у нас нет органа и пр. Головы у вас нет - и желания работать. А здесь уже никакие правила не помогут.
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
lazik (Рівне) 27.06.07 16:01 Знаю, что нет, знаю, что есть. Позиция вполне нормальная, и на 100% достойная ( он же не Поносов..., тьФУ, не Денисов).
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
О как пива хочется , аж дважды пост ушёл :)))
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Так игра "Достань Админа" начатая мной смотрю в самом разгаре ! Господа а авторский гонорар в виде Оболони где можно получить ???:))) Мал (Донецк) Нет там ни запаха ни цвета , там есть желание не запачкаться ни об одних ни об других . Позиция порядочного человека , хотя и не достойная журналиста :))
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Так игра "Достань Админа" начатая мной смотрю в самом разгаре ! Господа а авторский гонорар в виде Оболони где можно получить ???:))) Мал (Донецк) Нет там ни запаха ни цвета , там есть желание не запачкаться ни об одних ни об других . Позиция порядочного человека , хотя и не достойная журналиста :))
Ответить
0
0
*ZGaREM* (Dnepropetrovsk)
да позор коекому, без комментариев..как я обещал но всё более и более тайное становится явным
Ответить
0
0
cosinus (Київ)
Дядя Вова (Харьков) Ти ще скажи, що ПФЛ має взяти запис матчу в бабулі, яка на трибунах сиділа із відеокамерою. А потім слухати від Суркіса звинучаення про монтаж :) Всі матеріали мають іти через офіційні структури. Тому не влазь в те, в чому ні бум-бум. Крапка. RAGE (Киев) Ти вже вибач. але видно, що до журналістської справи не маєш ніякого відношення. Спробую коротко пояснити про якість інтерв"ю. Це залежить від кривості рук тих видань, які інтерв"ю організовують. Не викидати ж Павлові половину інтерв"ю із Поповим, бо Дем"ян зміг тільки А і Б сказати. Ти наступного разу дивись не звинувать журналістів в наїзді на Дем"яна, коли ті його блеяння інтелектуальні розмістять на одній сторінці із тим же інтелігентним Протасовим. Смішно, їй Богу.
Ответить
0
0
Павел Булах
2_Мал (Донецк) Мы что-то совсем в оффтоп ушли. И по моей вине также. Отвечать здесь - значит раздувать эту тему, и отвлекать читателей от обсуждения самого материала. Если Вас не затруднит, черкните тестовое письмо на е-мейл, я там и отвечу.
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
Павел Булах 27.06.07 12:48 Прочтите ещё раз, пожалуйста, обе половины Вашего поста. Я "подписался" под словами RAGE - то есть мы примерно одно и то же с ним говорили - но в адрес его слов прозвучала фраза "критика и предложения приняты, будем работать", а в адрес моих ... немного не такие слова, скажем так. Кстати, Вашего почти истерического утверждения о том, что я Вас считаю лгуном я недопонял из-за недостатка профессионализма ( скорей всего). Я не навязывался к Вам в собеседники, а просто высказал своё мнение по поводу происходящего. И моё недоверие здесь совсем не играет никакой роли. Потому как оно не лично к Вам ( во-первых), как к человеку и не к Вам, как к журналисту (во-вторых). А невозможность дальнейшего конструктивного контакта между Вами ( автором) и мной ( читателем ) из-за надуманной Вами причины вряд ли остановит вращение Земли ( к счастью) или дальнейший упадок Украины ( к сожалению). Вы ведь Автор. А я - чИТАТЕЛЬ. То бишь, конный лысому не пеший... Что ж, это - жизнь. ( Ваши слова, однако).
Ответить
0
0
Тигра (Крым)
Тут не УЕФА написали что Марис камбэк... Верпаковскис который
Ответить
0
0
Валерчик (Киев)
— Чи обумовлено в Регламенті право для бюро ПФЛ ухвалювати рішення по дискваліфікації на основі відеоматеріалів, якщо під час матчу те чи інше порушення не було зафіксоване арбітром? — Треба повернутися до нещодавніх подій. Бюро, я вважаю, адекватно покарало за хамську поведінку Жадсона у матчі “Шахтар” — “Харків” грошовим штрафом. Контрольно-Дисциплінарний комітет ФФУ за власною ініціативою його голови Стефана Решка змінив наше рішення і дискваліфікував бразильця на два матчі. Таким чином був створений прецедент. Користуючись ним керівництво “Шахтаря” звернулося до ПФЛ з відповідною заявою. КДК ФФУ підняв планку на певну висоту і тепер наші рішення логічно випливали з рішення, прийнятого свого часу дисциплінарним органом ФФУ. А Луческу недавно сказал что то был не умышленный удар, а он просто напоролся на защитника.......А на вопрос Папов таки и не ответил есть ли право у бюро или нет...........он как Луческу с Ахметулиным выкрутится из каждой ситуации.......
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Павел Булах 27.06.07 12:48 Спасибо за разъяснения! В дальнейшем постараюсь избегать расплывчатых комментариев и претензий!
Ответить
0
0
Павел Булах
2_RAGE (Киев) Ну так вот совсем другой текст, не находите? Если бы он такой был изначально, я бы и расценил его как нормальную конструктивную критику. А изначальный текст воспринял как "закидон" (согласно Вашей терминологии). Не просто ведь так воспринял? Почему бы не писать так изначально, во избежание лишних дискуссий? :) Почему я для этого непременно должен укатать пару-тройку длинных разъяснительных комментариев? :) По сути: критика и предложения приняты, будем работать. --- 2_Мал (Донецк) Вы знаете, если мои слова Вас не убеждают, стало быть, Вы мне ЛИЧНО не доверяете и считаете мои слова враньем. В данном случае, к сожалению, третьего не дано - либо ЛИЧНО мне верите, либо ЛИЧНО мне не верите. Вы - не верите и считаете меня лгуном. Прискорбно. Что ж, это - жизнь. Как там говаривал Миронов? "Наш зритель ждет нас"(с). У каждого - свой зритель, а у каждого зрителя - свой режиссер. И лишь когда в этой связке присутствует взаимное доверие, возможен конструктивный контакт читателя и автора. Я сожалею только об одном: когда меня, как журналиста и человека почему-то судят не по моим СОБСТВЕННЫМ материалам, а по интервью Попова с официального сайта ПФЛ или открытому письму пресс-службы "Шахтера", на общих основаниях опубликованных в ленте новостей. Парадокс какой-то.
Ответить
0
0
lugpol (Луганск)
dimonych (-) 27.06.07 09:23 Всё удивительное - просто! В том-то и принципиальное отличие болельщика ДК от болельщика ШД, что они (и пример Димок (Кр. рог) либо muntyan (Киев) 27.06.07 10:01 - отнюдь не единичен), находят в себе силы публично критично оценивать мнения и действия руководства и футболистов команды (пример этого высказывания ДАВа либо пример ссоры Шовковского с болелами), а не в самозабвенном умилении (в высоких чувствах местечкового патриотизма) дуть руководству своих команд в анал, какое бы зловоние оттуда не исходило.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
NO COMMENT!!!
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Павел Булах 27.06.07 11:18 1. Может хватит опять об этой "политической заказухе"? Ну понятно, что зацепило Вас. Поймите, если и были закидоны с моей стороны, то косвенно, на прямую я ни в чем не обвинял. На счет 4000 знаков - ну ненадо считать, что до меня так туго доходит:) пойму гораздо поменьше и поконкретнее, разжевывать ненадо. Это и Ваше время и мое. 2. По Копа Америка я не требовал отчета у вас, просто хотя бы результаты можно было показать. Это ведь токо плюс. 3. Черную кошку не ищу, может просто кошку. И почему нельзя признать, что некоторый материал более выгоден чем иной. И все! без намеков того, что вы работаете только на выгодных материалах. 4. Одинаковые права информационных материалов? А кто говорит, что нет. Там было токо то, что все-таки материал материалу рознь. Вот и в том, что "к слову". Я наверное неправильно выразился по рейтингам. Вернее не те рейтинги имел в виду. Это о том, что бывают разные материалы. Есть же внешний или общий рейтинг сайта. Правильно, сейчас его не поднять тем, что вы описали. Есть много факторов посещаемости сайта, но то отдельный разговор. А есть такой подпольный внутренний, даже эфемерный рейтинг материала на сайте. Все тут. И разве в некоем роде Вы не заложник отстаивания информативности ресурса в ущерб тому, что можна делать откровенную замануху в виде скандальчиков и т.д.? Так-что не стоит воспринимать все с моей стороны как прессинг или к ам лично, или вообще к редакции, или к Черепину. Удачи!
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
Павел Булах Присоединюсь к посту "RAGE 10:12" и готов подписаться под каждым его словом ( хотя он и без моей поддержки неплохо справляется). И хоть Вы написали после этого поста уже несколько мессаг с вескими доводами ( без сомнения, они очень веские), я своё мнение не поменял. И запах апельсинов присутствует по - прежнему. И даже в уголке страницы вроде оранжевый цвет появился... "...И на последок. Я никоим образом не пытаюсь учить Вас, что и как делать. Это Ваше право. Но на мой взгляд поднятое мной замечание все-таки перерастает в факт." (Последний абзац - плагиат поста RAGE. Хотя я под этим постом уже подписался). Не обижайтесь, господин Булах.
Ответить
0
0
Romantino (Kyiv)
адже в рік ювілею клубу вони таким чином проявляють зневагу не стосовно до ПФЛ, а, в першу чергу, до вболівальників, як своєї команди, так і всього українського футболу. ________________________________________________ и это мудачло еще говорит про зневагу! сказал бы лучше почему Суперкубок на будний день запланировал??? может еще назначить начало матча в 15-00?
Ответить
0
0
Павел Булах
2_RAGE (Киев) 1. А я, к Вашему сведению, "в эти дебри" влез, разобрался и все Игорю в письме по полочкам разложил. Но лишь Игорю, ибо он относится к той категории читателей, который читают именно то, что я пишу, пытаются вникнуть в мои аргументы, а не пытаются первым делом в любом материале отыскать заказуху. :) Возьмите его позицию на вооружение, тогда и с Вами я смогу поделиться собственными сображениями. А иначе - зряшная трата времени: я Вам - 4000 знаков, Вы мне два слова - "политическая заказуха"! Зачем мне время тратить при таких раскладах на эти 4000 знаков? :) 2.1. Матчи Копа Америка закончились, соответственно, в 02:50 и 05:35 по киевскому времени. Я - не изверг, чтобы заставлять того же Панова в пять утра приступать к обзорам, учитывая, что у него есть основная работа, на которую ему надо явиться в 9:00, отработать полный рабочий день, прийти домой, отработать на UA-Футбол, а после этого ночью матчи Копа Америка смотреть, чтобы с утра их описывать для читателей. Вы уж будьте добры, сделайте скидку - у нас в редакции не двадцать человек в три смены... 2.2. "Или к хозяину, или поступаясь своими принципами все-таки руководствоваться понятием "рейтинга" при этом борясь за выживание по причине войны собственной совести с необходимым рейтингом"(с) Не первое, не второе. Третье. Это просто информационые материалы. Они не ставятся специально "для хозяина" или "для рейтинга". Они на таких же правах, как и, допустим, обзоры молодежного ЕВРО-2007. Не ищите черную кошку... и т.д. --- К слову, я уже тысячу раз упоминал, что понятие "рейтинговый материал" - миф интернет-журналистики! :) Когда существовали лишь печатные издания и ОДНА газета, самая ушлая, в утреннем выпуске выбрасывала сенсационную новость, а мальчики-разносчики на улицах эту новость выкрикивали на весь квартал, газету разметали, а тиражи и выторги радовали редактора. А конкуренты до следующего утра кусали локти и ничего не могли сделать - номер уже напечатан, следующий - только завтрашним утром. Сейчас - все иначе. Сейчас любая новость с одного портала появляется на соседнем через пятнадцать минут, "снять сливки" от своей даже гипер-сенсационной новости никто не сможет, ибо читатели одного портала просто увидят эту перепечатанную новость на своем портале и на первоисточник все равно не пойдут. :) Поэтому, как я люблю говорить, сейчас ничто не способно РЕЗКО поднять рейтинг любого футбольного ресурса, даже авторская колонка Мишеля Платини. :) Возьмите себе это на заметку, когда в следующий раз будете оперировать понятием "рейтинговый материал". :) --- 3. Возможно, возможно. Над отдельным разделом "Слухи" я подумаю. Это может решить вопрос с тем, чтобы читатели не воспринимали эту информацию как наше сознательное страмление к "уткам", а лишь как слухи. Спасибо за идею, я поразмыслю.
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Valex (Donetsk) 27.06.07 10:54 Правильно. Но для этого надо желание, да и создавать ничерта ненадо, можно просто банально списать лучшее в людей которые этим занимаются уже десятилетиями и футбол у них процветает!
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Дядя Вова (Харьков) 27.06.07 10:51 Вот! Вот все ты правильно говоришь! Но или мы не знаем, глупые такие, или еще что-то, но ничерта ведь в этом направление не делается, токо разведение с каждой стороны еще большей срани(Извините, по другому просто и не выразиться)
Ответить
0
0
Valex (Donetsk)
вся эта околофутбольная возня уже достала...нет здесь правых - в любом конфликте виноваты обе стороны. Каждый будет рвать зад и бить кулаками в грудь,что он правее и честнее другого...и при этом каждый будет стараться что-то скрыть или исказить. Необходимо создать четкие правила этой игры(во всех смыслах и на всех уровнях) и заставит каждого играть по этим правилам.ИМХО.
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Павел Булах 1. Поддержу Игоря (который Лазик), это если со стороны болелы рассматривать ситуацию. А с Вашей точки зрения - на Вашем месте я бы тоже воздержался или скажем даже с опаской отнесся влазить в эти дебри (хорошо, что я не на Вашем месте:)))) 2. Информационный ресурс - таки да! Должны выставлять все это. Но с утра заходишь на сайт, на главной висит на первых ролях Попов, Ефремов, ФФУ, ПФЛ и т.д., а вот начерта нам КопаАмерика, что б хоть счет для начала втулить хотябы. Правильно, сайт ЮА-Футбол, а не заокеанский. Вот и идешь новости узнавать гуляя по инету. "Зато как только какое-нибудь интервью Попова, Силюка или открытое письмо "Шахтера" - по несколько сот комментариев."(с) - ну вот этим вы хоть признаете, что есть такое понятие как рейтинг на сайте? Ту же все просто - или вынужденные действия в соответствии с рейтингом, причем допускается некое отстранение от собственных принципов, или все-таки направленность в сторону заказухи, опять же "карманы", "хозяева" и т.д., или я ничерта не понимаю вообще во всем этом? Иначе как по другому? Или к хозяину, или поступаясь своими принципами все-таки руководствоваться понятием "рейтинга" при этом борясь за выживание по причине войны собственной совести с необходимым рейтингом. Мне лично хочется верить в последнее. 3. На счет слухов. Вполне нормальная позиция, хотя подумайте, а не открыть где-то в уголке рубрику "слухи":) Опять же рейтинг - это раз! Сама рубрика исключает нечистоплотность ресурса - это два! Послать меня с этими советами - это три:) На последний вопрос можно не отвечать? (О постановки вопроса - почему читателей интересует всякая фигня, а не футбол в чистом виде). Хотя ответ и есть, но он может вызвать ненужную бурю!
Ответить
0
0
Дядя Вова (Харьков)
Попытаюсь по возможности аполитично проанализировать, что меня лично бесит во всей этой ситуёвине с дисквалификациями в украинском футболе. 1). Двухнедельное рассмотрение простого вопроса. «Не было видеоматериалов»… Блин, а в программе «Футбольный уикенд» или «Гол» они были уже тем же вечером! Если получаешь бабки за работу футбольным функционером, то подсуетись, бля. А если работаешь там не за деньги, а на общественных началах, то уступи место другому, более расторопному. Зажрались вконец. 2). Отсутствие срока давности. Продолжение первого пункта. В идеале, например, клубу должно даваться 3(2) дня на жалобу, а функционерам 3(2) дня на её рассмотрение. Как раз к следующему туру всё становится известно. Но где у нас в футбольном хозяйстве хоть что-то, похожее на идеал? И после этого кто-то будет бить себя в грудь и заявлять, что он и есть украинский футбол. Нет, блин, пора серьёзно со всем этим разбираться.
Ответить
0
0
Павел Булах
P.S. Футбольные новости, говорите? Это какие, например? Что Шевченко, например, сватают коучем в "Черноморец"? А было ли тому подтверждение? Или Бангура в "Динамо"? Это все не новости, это слухи. Хотите слухов побольше? Это можно устроить. Я сам запрещаю эти слухи на сайт забрасывать. Могу разрешить. Будем Андрея Шевченко ежедневно в "Сантос" продавать, Тимощука - в "Реал", а Клебера - в "Барселону". Никаких вопросов. Только надо ли это нашим читателям? Или другой пример. Недавно прошел молодежный ЕВРО-2007, который мы исправно освещали по игровым дням. И что, кого-то он заинтересовал? Там по два-три комментария на ветке. А когда о последних (четвертьфинальных, полуфинальных) раундах Лиги Чемпионов и Кубка УЕФА писали? По паре десятков комментариев. Зато как только какое-нибудь интервью Попова, Силюка или открытое письмо "Шахтера" - по несколько сот комментариев. Вот и делайте выводы, что читателей больше интересует: непосредственно футбольные соревнования или "холодная война" в руководстве нашего футбола... Не задать ли Вам вопрос самим читателям - почему их это интересует больше, чем сам футбол?
Ответить
0
0
muntyan (Киев)
RAGE (Киев) 27.06.07 10:15 мне нравится, что информация на сайте появляется оперативно независимо от того нравится ли она мне или нет, информация отображает все точки зрения, а не только динамовскую или шахтерскую... выводы каждый для себя делает сам. и коль ты уж упрекаешь сайт в неподаче какой-то инфы, то указывай какой именно, о чем, а не пустословь...
Ответить
0
0
Павел Булах
2_RAGE (Киев) Я сотню раз повторял: мы должны подобные материалы давать, как информационный ресурс. Когда "Металлист" и "Карпаты" весной по два-три материала в день выдавали по своему конфликту, мы тоже, как информационный ресурс обязаны были это все ставить. И это не переход редакционной политики сайта в "футбольную политику". Просто такие материалы тоже дОлжно ставить. А то ведь не поставим - куда больше будет гневных возгласов: "почему не поставили?! Замалчиваете?! Кто проплатил?!" Вот не было некоторое время никакой "политики" в нашем футболе, затихло все, только вице-президент донецкого "Металлурга" изредка интервью "подбрасывал". Так читатели, за неимением лучшего повода, и тут усмотрели нашу продажность донецкому "Металлургу". Может, хватит уже во всем усматривать некую глубинную редакционную политику? Если не будет этих открытых писем "Шахтера", интервью Попова, Ефремова, Суркиса и т.д., так мы их сами дописывать не будем - уж поверьте. Вот скажите, как на Ваш взгляд, способен ли я сам на эту тему написать материал? Думаю, ответ будет положительным. Более того, Лазик меня уже несколько дней донимает просьбой высказаться по этому поводу. А я ему отвечаю - не буду. Вот не хочу я "развивать" и "педалировать"(с)Mitra эту тему, и все тут. Не хочу. Разве это не лучше говорит о моей позиции и отношении к этой возне, чем пара материалов в новостной ленте, которые мы, как информационный ресурс, просто обязаны ставить? Хотел бы я "политизировать" сайт, я бы сегодня в 8:30 не южноамериканские сайты обходил на предмет стаистики Копа Америка, а строчил "материал во славу КПСС". А Кирилл Панов не писал бы обзор того же самого Копа Америка, а строчил бы вторую статью на эту же тему. И т.д., по всем нашим штатным и внештатным спецкоррам... Скажем, в Донецке, Львове... Сидели бы, строчили. Но не наблюдается такого? Отож...
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Так-что в Ахметкиной газетенке "Сегодня", уже на первой полосе начипятали: Шахтер сыграет основой!:) Ай какие молодцы. Интересно, что после влета напечатают?:)
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
dimonych (-) 27.06.07 10:16 Следущее не так: "Прошлогодним обладателем. Теперь то все решается заново." dimonych (-) 27.06.07 09:46
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
fan_kos (Александрия) 27.06.07 10:12 Верить тому, что это не плакание, а просто спокойная реакция на действия ПФЛ. И без Юсуфа и Клебера Динамо вышло бы и навтыкало Шахте. НО ДК пошло на принцып. Вот Пусть Саф выходит и выводит Шахтер на СКУ против ДИнамо, и попробует выиграть в дубля.
Ответить
0
0
dimonych (-)
RAGE (Киев) ПОЛОЖЕННЯ про розіграш Суперкубку України 1. Суперкубок, заснований Професіональною футбольною лігою України, розігрується між чемпіоном та володарем (фіналістом) Кубку. То есть Шахтер и динамо. Что не так?
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
muntyan (Киев) 27.06.07 10:04 Никуда я не бросаюсь! Нравится тебе оперативно читать все эти бредни чинуш - вперед:) Если это лучше того чтобы получать оперативней совсем иную информацию чем эти писульки, то право каждого, как и мое право высказаться по этому поводу.
Ответить
0
0
dimonych (-)
а вот мнение Палкина: "Шахтер" сыграет в Суперкубке основным составом http://www.segodnya.ua/news/249972.html
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
dimonych (-) 27.06.07 09:46 Что заново? Ты с ума сошел совсем? Почитай регламент, кто должен оспаривать кубок:)))))) Павел Булах 27.06.07 09:53 Ну не надо так обижаться. Я всего-лишь сделал некие выводы. И подозреваю, что они совпадают с мнением других посетителей, потому-как есть такой момент, что в определенный момент сей ресурс подхватил волну политизации нашего футбола. В то же время ситуация с подачей чисто футбольных материалов (в чисто игровом смысле) страдает. Это констатация факта, а не наезд (повторяюсь), тем более я Вам лично не высказываю претензии лишь потому, что не осведомлен о возможностях редакции. Не знаю о влиянии Черепина на Вас лично и на построение и подачу материала. Вот и выходит, что не выискиваю я ни Ефремовых, ни Поповых здесь. Простое мнение и взгляд со стороны. Так-что претензии ко мне о совести, о "карманах" и т.д. совершенно не справедливы. Ваша такая реакция может обусловлена вспоминанием Тролейбуса. Извините, у него все гораздо жестче, но суть остается всеравно таже. И на последок. Я никоим образом не пытаюсь учить Вас, что и как делать. Это Ваше право. Но на мой взгляд поднятое мной замечание все-таки перерастает в факт.
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
Кто нибудь поясните где логика!!! Все кто как то причястен к ДК во всех СМИ исходять соплями по поводу что их все обяжають. А тут еще и двух "супер" фудбалистов дисквалифицировали. Ах какое гре. Агов - так выж супер клюб, выж усех сильней и в переди планеты всей. У вас несколько полноценных составав есть.(я про это дето читал). Чего жтогда плакаться из за двух фудбалистов коим есть равноценная замена. Чему же верить.???
Ответить
0
0
gunder (Київ)
Пора обьединить ФФУ и ПФЛ в одну организацию и назваеть ее КВН.
Ответить
0
0
muntyan (Киев)
RAGE (Киев) 27.06.07 08:32 и правда, что за тупой наезд на администрацию сайта, ты необъективен, похоже твоя избирательность в выборе материала для прочтения мешает тебе быть объективным и ты бросаешься такими заявлениями... не хорошо...
Ответить
0
0
muntyan (Киев)
dimonych (-) 27.06.07 09:46 это он о том, что суперкубок по сути своей разыгрывается с ШД, который был во всех отношениях вторых и в ЧУ и в кубке, т.е. не выиграв ни одного турнира ШД борется за суперкубок, по логике -бред, но таков регламент... мне тоже не нравятся сопли АВД по поводу дубля, выходи и играй, срывается подготовка к сезону? ну-ну, хотелось бы посмотреть, что придумает АВД такого в предсезонке, чтобы команда не сыпалась в еврокубках...
Ответить
0
0
Павел Булах
2_RAGE (Киев) А Бандурко на главной странице просто так висит? А Ефремов? А Игорь Суркис, который прямым текстом критикует ПФЛ? Или Вы спецом ходите по сайту, выискивая редкие интервью Попова или официальное письмо "Шахтера"? Ну, Бог в помощь. :) P.S. А если Черепин вдруг поменяет место работы и будет работать в Федерации? Вы тут же переметнетесь и приметесь здесь всем доказывать, что UA-Футбол - рупор ФФУ? :) Подобные Вам читатели никак не могут взять в толк, что работать можно и на совесть, а не только "на дядю" или "на карман". :)
Ответить
0
0
dimonych (-)
RAGE (Киев) "Кстати! Динамо и есть обладателем Суперкубка!!! какого боку сюда прилепили Шахтер?" (с) Что ты имел ввиду под этой фразой? Прошлогодним обладателем. Теперь то все решается заново.
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Кстати! Динамо и есть обладателем Суперкубка!!! какого боку сюда прилепили Шахтер?
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Димок (Кривой Рог) 27.06.07 09:04 Но есть же какие-то пределы такому отношению ПФЛ! Я не буду говорить, что и жребий на ЧУ подкорректирован в пользу Шахты. Там явно что-то да подозревать все-таки можно. Но в любом европейском чемпионате, в любой команде есть свои приоритеты. И если ты такой болела ДК, то ты из знаешь и будешь первым гвалт подымать по случаю неудач в ЧУ или ЛЧ! И потом. Не выставляя основу в кубках лиг Барса, Милан, МЮ и т.д. не уважают своих болел тоже???!!! А мне как болельщику Динамо будет даже интересно и я с удовольствием буду наблюдать как динаовская молодежь сделает мастер-класс Луческу. Интересно вот тогда о чем он заплачет? Или опять купили одного из ведущих судей Европы.
Ответить
0
0
dimonych (-)
Robi (Kiev) Отдуваются во всех турнирах под эгидой ПФЛ. Читай внимательно: пересмотрев решение по Жадсону ФФУ сотворила прецедент, поэтому дисквалификации Юссуфа и Клебера логична Димок (Кривой Рог) приятно удивлен твоим подходом к ситуации, земляк
Ответить
0
0
Димок (Кривой Рог)
Что я хочу сказать, я болею за ДК и уважаю этот клуб, но в данном моменте я просто разозлен. 1. Реально и Юсуф и Клебер заслужили дисквалификацию и как не крути супер кубок они пропустили бы. 2. Демьяненко заикнулся за дубль в этой игре, поэтому кроме как м.даком, я его назвать не могу. Что это вообще за отношение такое?? Игра для болельщиков господин Демьяненко и с такими рассуждениями играйте на закрытом стадионе при пустых трибунах, а если вы расчитываете на болельщиков, то хотябы уважайте их и донецких тоже, тех которые приедут смотреть красивый футбол, а не смотреть на ваши сопли. Искренне надеюсь что ДК победит в суперкубке при основных составах, большего г-н Демьяненко вам и желать не надо
Ответить
0
0
Robi (Kiev)
— “Шахтар” вважає, що ПФЛ дуже лояльно поставилася до вчинків динамівців, але голова КДК ФФУ Стефан Решко цього разу не ініціював перегляд рішення Бюро для посилення санкцій, як у випадку з Жадсоном. На ваш погляд, чому? — Питання, як кажуть, цікаве. Відповідь на нього у мене є. Втім, вважаю за краще, якщо ви отримаєте її від Решка. -------------------------------------------------- Позволю себе напомнить, что изначально Жадсон был оштрафован на деньги, а после пересмотра оштрафован на матчи. Клебера и Юссуфа штрафанули на матчи сразу. В чем проблема? И вообще мне, нарпимер, не понятно, почему игроки нарушившие правила в Кубке, должны отдуваться в чемпионате? Это ж бред....
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
RAGE (Киев) 27.06.07 08:32 Ты знаешь, над последними двумя абзацами я почему-то в первый раз задумался. И не смог с ними полностью не согласиться ( это тоже не наезд ).
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Гидко вже це все слухати й читати!!! Особливо гидотний цей віслюк пОпов! А тролейбус з Харківа був правий. сайт тихесенько котиться у певному напрямку. Скоро його можна буде гордо назвати Вісник ПФЛ, або WWW.AHMET... і т.д. І це не наїзд, це висновок з того, що пропаганда ПФЛ тут частіше та швидше ніж футбольні новини, які даже на менш спеціалізованих ресурсах висять вже давно.
Ответить
0
0
В.Перетурин (Марипуполь)
ФФУ с Суркисами -зеркальное отражение Саф-Ахметовского ПФЛ. Логики и объективности что у тех, что у других нет никакой. Демьяненко: "Команда змушена тепер готуватися без провідних гравців":))) Кто запрещает тренироваться всем? а кто заставлял Клебера и Юссуфа играть грубо? По ПФЛ: а если бы не было заявления представителей Шахтера, оценка действий судей, Клебера и Юссуфа прошла бы на ура? Или может кто-то из них не смотрел матч? Действует совковое правило, которым руководствуются сейчас все органы власти и "правозащитники":нет заявления-нет проблемы, будет заявление-будем разбираться, но не сразу, а согласно регламенту. Для того мы тут штаны и протираем...
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
Шарик налево - шарик направо... В структуре руководства украинским футболом явно начинает не хватать ещё одной структуры: чего-нибудь типа НКВД, ГПУ, КГБ... Или частного сыскного агенства с миссис Марпл, Пуаро, майором Прониным и Анискиным. Им тут работы на сто веков хватит. Блин, ну так же ж всё запутано! Ну столько фактов приведено с соблюдением хронологии и регламента. Ну столько взаимных обвинений. И ни конца и ни края не видно. А всё из-за Суркиса и Динамо! Это всё они играют нечестно! А Шахтёр вот честно! И ПФЛ честно! А ФФУ нечестно! И ДК нечестно! А Шахтёр честно! А Динамо нечестно! ( Последний абзац повторить 12345678987654321 раз. Потом ещё столько же.)
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус