Олег Тимчишин: „Просиджувати на лаві запасних бажання не маю". 10-07-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

8-го липня вихованець львівського футболу, нині вже екс-гравець „Карпат” Олег Тимчишин відсвяткував своє 30-ліття
Общие новости
10.07.2007
вторник
23:43
Олег Тимчишин: „Просиджувати на лаві запасних бажання не маю"
Рейтинг публикации
8-го липня вихованець львівського футболу, нині вже екс-гравець „Карпат” Олег Тимчишин відсвяткував своє 30-ліття

8-го липня вихованець львівського футболу, нині вже екс-гравець „Карпат” Олег Тимчишин відсвяткував своє 30-ліття. Проте судячи з розмови кореспондента щотижневика з ювіляром, настрій у Олега в ці дні не надто святковий. Та воно й не дивно: до початку нового сезону залишилося не так багато часу, а „універсальний солдат”, як називають Тимчишина вболівальники „Карпат”, наразі ще не визначився з новим місцем праці.

- Олеже, після завершення минулого чемпіонату в тебе закінчився контракт з „Карпатами”. Однак перед відпусткою ти сказав, що швидше за все продовжиш кар’єру в складі „зелено-білих”. То що ж сталося і чому ти вирішив шукати нову команду?

- Нічого страшного не сталося. Просто таким є футбольне життя, в ньому все може змінитися в одну мить. Справді, разом з дружиною Наталею відпочивати до Туреччини я поїхав з думкою, що залишаюся в „Карпатах”. Тому, як і решта гравців команди, 29-го червня з’явився на перше тренування і вже там дізнався, що мій новий контракт під великим питанням. Справа в тому, що керівництво клубу та тренерський штаб прийняли рішення омолодити склад команди. Зокрема на оглядини в „Карпати” прибуло двоє молодих футболістів, які діють на лівому фланзі. В розмові зі мною головний тренер Олександр Іщенко сказав, що він не гарантує мені достатньої ігрової практики. А в 30 років просиджувати на лаві запасних я немаю жодного бажання. Ще відчуваю в собі достатньо сил, аби пограти самому, а не спостерігати за тим, як бігає молодь. Не на останньому місці в моєму віці є фінансове питання. Тому й вирішив шукати собі нову команду.

- І де саме маєш намір продовжити свою кар’єру?

- Наразі точно ще не знаю, бо є кілька пропозицій. А які саме є варіанти, казати не хочу, аби не наврочити. Можу лише повідомити, що є запрошення як з клубів вищої ліги, так і з першої. Причому не лише з українських.

- Ти є вихованцем львівського футболу і майже всю кар’єру відіграв у „Карпатах”. І що, тепер подашся за кордон?

- Ази футболу я пізнавав у ДЮСШ-4. Після її закінчення трохи грав за команди Львівщини другої і першої ліг, а у 1996 році мене запросили в „Карпати”. Отож до нинішнього літа вся моя кар’єра пов’язана з рідним містом. Але тепер, напевне, доведеться міняти не лише команду, а й місце проживання.

- А за ті десять із зайвим років, що ти виходив на поле в зеленій футболці, не було запрошень перейти в інші команди?

- Звісно, що були. Особливо наполегливо мене кликали до себе три роки тому, коли „Карпати” вилетіли з вищої ліги, сімферопольська „Таврія” та ярославський „Шиннік”, який тоді ще грав у російській прем’єр-лізі. Однак керівництво „Карпат” вмовило мене залишитися у Львові, аби допомогти повернути рідному місту прописку у вищій лізі. Я погодився. До того ж, в мене й особливого бажання кудись їхати не було.

- Кого з тренерів „Карпат”, під орудою яких ти працював у львівській команді, можеш виділити?

- Справді, за десять років у „Карпатах” я пройшов школу не одного наставника. Це й Мирон Маркевич, і Степан Юрчишин, і Лев Броварський, і Іван Голац, і Юрій Дячук-Ставицький, і Олександр Іщенко. Кожен з них є кваліфікованим спеціалістом і має, як то кажуть, свою «фішку». В кожного я щось почерпнув для себе корисного, чогось навчився. Однак виділяти когось одного не хочу, бо кожен по-своєму заслуговує добрих слів.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Іван Дупнак, Інформаційний центр ФК „Карпати”
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Нащадок Святослав (Київ)
Ось і все, дуже сумно на душі... Як фанат Карпат дякую тебе Олеже за чудові роки в нашій команді. А керівництву яке зрадило тебе від багатьох фанів левів багатоголосне ГАНЬБА! Відмовлятись від такого гравця - це не просто неразумно, це підла зрада. Як бачимо цей Напольйон Іщенка таки справжній тренер "совок"! Таку команду паплюже на "савецкій манєр"... Ох боляче!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]