Виконком стратегічного значення


10 липня відбулося спільне засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, Центральної ради Професіональної ліги, рад вищої, першої та другої ліг ПФЛ

Виконком стратегічного значення


У вівторок, 10 липня, в конференц-залі одеського «Імекс-Банку» відбулося спільне засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, Центральної ради Професіональної ліги, рад вищої, першої та другої ліг ПФЛ. Учасники зустрічі, яка передувала поєдинку за Суперкубок між київським «Динамо» й донецьким «Шахтарем», розглянули більше десяти поточних питань, затвердивши, зокрема, порядок денний IX позачергового Конгресу ФФУ.

Конгрес обере керівників

Отже, Конгрес, запланований на 14 вересня, розгляне зміни та доповнення до Статуту ФФУ, підіб’є підсумки роботи національної федерації за період із 16 липня 2004 року та затвердить перелік першочергових заходів із реалізації державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінального турніру Євро-2012. Також делегати обиратимуть президента й віце-президентів ФФУ, склад Виконкому та органів футбольного правосуддя. Крім того, вони обговорюватимуть нову структуру й функціональні обов’язки керівників ФФУ.

Дисциплінарні правила ФФУ

Затвердили члени діючого Виконкому й Дисциплінарні правила Федерації футболу України. Із документом, який розсилатиметься всім колективним членам ФФУ, будуть ознайомлені, за допомогою ПФЛ, і професіональні клуби країни. Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка та віце-президента ФФУ, президента ПФЛ Равіля Сафіулліна.

Атестаційна процедура

За підсумками атестації професіональних клубів на сезон-2007/08 Виконком визнав впроваджену в Україні систему такою, що забезпечує сучасний рівень розвитку футболу. Однак, надавши командам право на участь у чемпіонаті, першостях країни та клубних турнірах УЄФА, керівники федерації зобов’язали футбольні клуби розробити до 1 серпня 2007 року плани усунення зауважень, запропонувавши їх на затвердження Професіональній футбольній лізі та Атестаційній комісії ФФУ.

Напівпрофесіональний статус

До 1 грудня 2007 року ПФЛ разом із комітетами професіонального футболу, масового футболу та Юридичним комітетом ФФУ доручено розробити Положення про напівпрофесіональний футбольний клуб, яке внесуть на розгляд Виконкому. В цей же термін мають бути розроблені й пропозиції щодо мінімальних гарантованих розмірів бюджетів професіональних клубів, що забезпечуватимуть безперервність їхніх виступів упродовж сезону. Одночасно Раді другої ліги ПФЛ і Центральній раді ПФЛ рекомендовано розглянути можливість створення напівпрофесіональної (перехідної) ліги – на випадок, якщо клуби другої ліги не відповідатимуть вимогам ліцензування ФФУ.

Процедура допінг-тестів

Звісно, не обійдена увагою й процедура проведення допінг-контролю у внутрішніх змаганнях. Зокрема, Виконком затвердив не лише її Регламент, але й розподіл витрат на збір, транспортування та лабораторне дослідження тестів (біопроб), які фінансуватимуть ФФУ та ПФЛ у рівних пропорціях.

Суддівський рейтинг

Голова Комітету арбітрів ФФУ Віктор Дердо ознайомив учасників засідання з підсумками рейтингової атестації українських рефері та їхніх асистентів за перше півріччя 2007 року, запропонувавши списки служителів Феміди для обслуговування змагань у сезоні-2007/08. З урахуванням пропозицій членів Виконкому окреслений суддівський корпус набув офіційного визнання, а відповідальність за організацію його роботи та забезпечення якісного арбітражу покладена на керівника комітету.

Фінал-2008 у Харкові

Упорядковано й процедуру запрошення іноземних рефері. Зрозуміло, виключне право на це належить Комітету арбітрів ФФУ, а команди можуть ініціювати ангажування закордонної бригади служителів Феміди не частіше, ніж один раз за кожне коло змагань – до того ж із топ-групи УЄФА. Вирішальні матчі Кубку України відтепер обслуговуватимуть виключно вітчизняні судді. До речі, фінал 2008 року прийматиме Харків, у якому святкуватиметься 100-річчя місцевого футболу.

Делегати та інспектори

Затвердив Виконавчий комітет і Положення про делегатів вищої ліги, а також особовий склад делегатського та інспекторського корпусів для проведення змагань професіональних клубів у сезоні-2007/08. Відповідальність за їхню роботу покладено на голову Інспекторського комітету федерації Анатолія Дяченка, а контроль за виконанням цього рішення – на першого віце-президента, виконавчого директора ФФУ Олександра Бандурка.

Юнацькі справи ФФУ

Старшим тренером юнацької збірної України 1990 р.н. Виконком призначив Юрія Мороза, надавши також офіційного статусу Регламентові змагань серед юніорів та дитячо-юнацьких команд у сезоні-2007/08. Наостанок зібрання ухвалило Регламент проведення представницького турніру (U-14) «Грай у футбол заради миру», організатором якого виступив Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби, а партнерами – ФФУ, Київська міська федерація та Головне управління фізичної культури та спорту столичної держадміністрації.

Оцените этот материал:
Источник:
Костянтин Паткевич,
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
IBM (Dnipro)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 11.07.07 12:50 Та що там розуміти, фінал ДК-ШД. Добре, що не в Дніпрі.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 3
IBM (Dnipro)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 11.07.07 12:50 Та що там розуміти, фінал ДК-ШД. Добре, що не в Дніпрі.
Ответить
0
0
Devastator (Donbass capital)
В этой организации вообще мало что понятно. Паносватобратсво сплошное.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
"До речі, фінал 2008 року прийматиме Харків, у якому святкуватиметься 100-річчя місцевого футболу. " Як це зрозуміти? Казали,що будуть грати виключно на нейтральному полі і визначаться з містом тільки коли будуть відомі фіналісти,щоб вибрати дійсно нейтральне місто. Незрозуміла мені ця позиція!!!
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус