Російський МІСІ сильніший за український МАУП


Не надто вдало виступає на Чемпіонаті Європи серед студентів київський МАУП, який разом із івано-франківським "Факелом" представляє на цих змаганнях Україну

Російський МІСІ сильніший за український МАУП


Не надто вдало виступає на Чемпіонаті Європи серед студентів київський МАУП, який разом із івано-франківським «Факелом» представляє на цих змаганнях Україну.

У першому матчі групи «С» МАУП (Міжрегіональна Академія управління персоналом) із рахунком 0:1 поступився російському МІСІ. У другому турі МАУП дещо несподівано програв Університету Нікосії (Кіпр) – 1:2. І лише у третій грі МАУП зумів взяти гору над студентами Політехнічного Університету із Лейрії (Португалія) – 1:0. Але, попри цей успіх, МАУП втратив шанси на вихід до ¼ змагань.

Натомість івано-франківський «Факел», що представляє Університет газу та нафти, шансів на продовження боротьби ще не втратив. У першому турі переможці Всеукраїнської футбольної студентської ліги програли французам із рахунком 0:1 (Університет Орлеана). У другому турі «Факел» розійшовся миром – 0:0 із Університетом Афін (Греція). Нарешті, у третьому матчі групи «D» івано-франківці розгромили турецьких студентів із Університету Стамбула.

На переконання фахівців, рівень студентського футболу за останні роки виріс. А деякі гравці, яких вони побачили на змаганнях, відповідають рівню української вищої ліги.

У серпні студентська збірна України, яку тренує Анатолій Бузник, вирушить на Всесвітню Універсіаду. Перед командою поставлене завдання посісти призові місця.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
bardak (Ивано-Франковск)
Мама кримская, какой Газпром в Ивано-Франковске. Ти мабуть на сонці перегрівся.
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь)
Таак товарищи быстренько достаем линеечки и начинаем меряться:-)) Шо там Газпром не помог кузнице кадров их Ивано-Франковска, а?;-)
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус