Пауза для трьох арбітрів ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Відбулося чергове засідання Експертної комісії ФФУ, на якому розглядалися апеляції, подані охтирським "Нафтовиком", київським "Арсеналом" та львівськими "Карпатами"
27.07.2007
пятница
22:09
Пауза для трьох арбітрів
Рейтинг публикации
Відбулося чергове засідання Експертної комісії ФФУ, на якому розглядалися апеляції, подані охтирським "Нафтовиком", київським "Арсеналом" та львівськими "Карпатами"

У четвер, 26 липня, відбулося чергове засідання Експертної комісії ФФУ, на якому розглядалися апеляції, подані охтирським «Нафтовиком», київським «Арсеналом» та львівськими «Карпатами». «Проаналізувавши хід проведення матчів двох стартових турів чемпіонату країни, – зауважив голова Комітету арбітрів ФФУ Віктор Дердо, – вимушений констатувати, що не всі судді відповідально підійшли до підготовки до ігор та виконання своїх обов’язків. Це призвело до численних помилок, у тому числі – результативних».

Помилка Зубарєва

Зокрема, у матчі першого туру між «Металістом» та «Нафтовиком» (2:0), арбітр зустрічі Олег Зубарєв припустився помилки на 58-й хвилині, коли після гри рукою футболістом харківської команди у власному штрафному майданчику, повинен був призначити 11-метровий удар у ворота «Металіста», але не зробив цього.

Подвійний промах Подушкіна

У поєдинку стартового туру між «Арсеналом» та донецьким «Металургом» (1:3), господарі подали протест на чотири епізоди, у двох з яких, за рішенням експертів, арбітр Ігор Подушкін припустився грубих помилок. Так, на 9-й хвилині він не призначив очевидний пенальті у ворота гостей, а на 42-й – помилився при визначенні «фолу останньої надії» у гравця «Арсеналу». Згідно методичних рекомендацій, через прийняття неправильних рішень у даних ігрових епізодах арбітрами Зубарєвим та Подушкіним, делегатами матчів були виставлені незадовільні оцінки, які вплинули й на підсумковий невисокий бал.

Чотири осічки Швецова

Після матчу другого туру «Таврія» – «Карпати» (2:1) львів’яни подали апеляцію на дії арбітра Віктора Швецова у 15 епізодах. Із них у чотирьох – претензії представників «Карпат» визнано обґрунтованими. Так, на 47-й хвилині гри арбітр помилково зафіксував фол з боку нападника «Карпат» Ковеля, зірвавши тим самим потенційно гольову атаку львівського клубу.

Доцільність роботи

«Оцінюючи якість суддівства, – резюмує Дердо, – делегати ФФУ керувалися методичними рекомендаціями, але хочу зауважити – у документах усього врахувати неможливо. Тому комітет арбітрів на засіданні 27 липня прийняв рішення тимчасово утриматись від запрошення на матчі команд вищої ліги Зубарєва, Подушкіна та Швецова, та направити його для затвердження до КДК ФФУ. Ми визнаємо помилки, що були допущені арбітрами на старті сезону, як серйозні та резонансні. Будемо слідкувати за покараними суддями і надалі, після чого прийматимемо рішення щодо доцільності їхньої роботи у вищій лізі».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформ-служба ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (13)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
trollebas1979 (Kharkov)
goalkeeper (Львів) 29.07.07 18:00 Те, кто знает меня хотя бы на этом форуме подтвердили бы, что если бы такой пеналь не свиснули МХ я бы точно также говорил, что его НЕ БЫЛО! Фанатизм, друх, это у Вас во Львове: команда подралась на тренировке, пыталась сыграть в "эпидемию", весь Львов это знает, но с фанатизмом кричит про злой и бессердечный МХ!
Ответить
0
0
goalkeeper (Львів)
2 trollebas1979 (Kharkov) 28.07.07 19:28 Цікаво, яка б була твоя реакція, якби так засудили Металіст? Твій фанатизм просто смішний.
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
ntalex (Kiev) Настоящим быкам даже правила - не указ! Типа тебя или проститутки-Дердо. Слушай дерду и его лабуду и дальше!
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
ntalex (Kiev) Настоящим быкам даже правила - не указ! Слушай дерду и его лабуду и дальше!
Ответить
0
0
ntalex (Kiev)
Настоящим быкам, даже документальный факт не помеха! Ошибки в судействе признаны, только понту от этого командам, которые пострадали?
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
ntalex (Kiev) 28.07.07 03:27 Вякаешь тут как ры ты у нас. Читай правила! Заодно можешь в библиотеку "лузеров" дердовских пригласить! Они завтра после аналогичного момента скажут, что судья был прав. И такие прецеденты уже были не раз...
Ответить
0
0
ntalex (Kiev)
Был чистый пенальти! Налицо судейская ошибка Зубарева, что и было признано комисией. Даже после этого находятся полные лузеры, которые с пеной у рта пытаются еще о чем-то вякать.
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
Lourens (Львів) 27.07.07 23:28. Я тут, не ссать! ))) И со всей ответственностью заявляю, что Дердо - ДАЛБАЙОП! Физрук из ильичевского техникума! Причем перепуганный и сраколижущий! Пы.Сы. Ты в правила смотри, а не в рот Дердо! Кстати, отослал бы ту нашу ветку к этим дыбилам на их сайтец, но они ж все равно не отвечают людям даже в разделе обратной связи. Павел Булах, дайте личное мыло, мобилу или еще че-нибудь Дерда!
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Ну і де той Тролейбус з Харкова, що тут розпинався і доказував що пенальті в ворота Метала не було? Зубарєва за цей непризначений пенальті наказали ;)
Ответить
0
0
DimaFromZp (Запоріжжя)
Правильной дорогой идете товарищи!(с) Главное сделать наказания систематическими, и тогда ниодин комар хобот не подточит. Дердо пять балофф! З.ы.Олексин у главреда обьем работы велечезный, потому критится он как белка в колесе. Да и еще отвечает читателям на письма. Так что неприставай к Павлу.
Ответить
0
0
Елена Гончар
FaN_DynamO (КиїВ) 27.07.07 22:53 спасибо
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Олексин (Новочорна) 27.07.07 22:20 Ты на каждой ветке будешь приколупываться к Павлу???
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Такий злободенний матеріал, і так запізно "в номер"... Пане Павло, хоча б зранку кинути, засідання ще вчора ж було! Чи я чогось не розумію в технології підготовки та подачі Ваших матеріалів? Он ж бо звіт про матч ШД-ЗЛ, певне, вже через годину буде на Вашому сайті...
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен