31-го липня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ


Офіційна назва чемпіонату – "Біола Чемпіонат України з футболу"

31-го липня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ


На засіданні Бюро ПФЛ було затверджено емблему чемпіонату України з футболу. Офіційна назва чемпіонату – «Біола Чемпіонат України з футболу».

ФК «Карпати» відмовлено у клопотанні щодо перенесення матчів 7-го туру «Біола Чемпіонату України з футболу» та першості дублюючих складів «Карпати» - «Нафтовик-Укрнафта» на пізніший термін у зв’язку з відмовою охтирського клубу.

За запалення вболівальниками «Арсеналу» піротехнічних засобів на стадіоні «Динамо» після закінчення матчу 3-го туру чемпіонату «Арсенал» - «Нафтовик-Укрнафта», київський клуб оштрафований на 1000 умовних одиниць.

За незабезпечення громадського порядку на стадіоні «Металіст» під час матчу 3-го туру чемпіонату «Металіст» - «Закарпаття», харківський клуб оштрафований на 500 умовних одиниць.

За порушення правил поведінки глядачів організованою групою вболівальників «Дніпра» на стадіоні «Металіст» під час матчу 2-го туру чемпіонату «ФК Харків» - «Дніпро», дніпропетровський клуб оштрафований на 500 умовних одиниць. Крім того, «Дніпро» повинен відшкодувати стадіону збитки за пошкоджені дніпропетровськими уболівальниками пластикові сидіння.

Футболіст донецького «Металурга» Леандро Де Соуза, вилучений у матчі 3-го туру чемпіонату «Дніпро» - «Металург» (Донецьк), рішенням Бюро ПФЛ відсторонений на 3 матчі від участі у змаганнях.

Аналогічне покарання отримали футболіст «Шахтаря» Бредун, вилучений у матчі 2-го туру першості команд дублюючих складів «Нафтовик-Укрнафта» - «Шахтар» та футболіст «Закарпаття» Дано, вилучений у матчі 3-го туру першості команд дублюючих складів «Металіст» - «Закарпаття».

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Зелений Лев (Львів)
Карпатам треба в період пузи доробити підігрів поля, тому і чемно попросили Нафтовик. Але я бачу їм не всеодно коли програвати.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 15
Зелений Лев (Львів)
Карпатам треба в період пузи доробити підігрів поля, тому і чемно попросили Нафтовик. Але я бачу їм не всеодно коли програвати.
Ответить
0
0
White (Киев)
Олег Днепр (Днепропетровск) А чё прикол сразу? Было дело.
Ответить
0
0
Piero (Kharkov)
Так Карпаты кричали в конце сезона прошлого, что ни одного переноса не будет. Что же сейчас? Передумали?:))
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Как это харьковчане еще не подкололи с болезнью львовских друзей?
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
А що у нас у Львові в 7 турі не так буде? :) Сам не знаю. Хто знає - підкажіть! Може хочуть поле ще доробляти, а то там кажуть ще трохи роботи лишилось після того як новий газон постелили
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Менеджер среднего звена (kiev) 01.08.07 14:51 Ну дык... Биола за это деньги платит. Ты же менеджер, как я понял, и сам должен понимать, что при разумной трате этих денег наш футбол должен развиваться типа:) Так что раз в тайм можна и послушать, что мы смотрим Биолу чемп...
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
Карпати, у вас там що, перед 7-м туром у когось весілля і колективне бухалово?
Ответить
0
0
Менеджер среднего звена (kiev)
Задрали своей рекламой Биолы и того, что она новый спонсор Чемпа. Сказали раз и хватит, а то сколко я футболов смотрел в этом сезоне, везде в трансляции по двадцать раз упоминают о том, что НОВА назва чемпионата - Биола чемп Украины. Задолбало.
Ответить
0
0
анатолич (Днепропетровск)
Действительно, что там у вас, Львов? В еврокубках не играете, по сборным практически не разъезжаетесь...
Ответить
0
0
FaN_DynamO (КиїВ)
Эрвэл (Днепропетровск) 01.08.07 12:35 "На весь сезон" в регламенте нету такого наказания, если я не ошибаюсь. Максимум 10 матчей. Олег Днепр (Днепропетровск) 01.08.07 11:52 Ты что! Арсенал теперь модная команда:)))))) ---- Львовяне, а что там в 7 туре такого?
Ответить
0
0
Эрвэл (Днепропетровск)
Малавата Де Соузе дали. ЗА такое на весь сезон садить надо!
Ответить
0
0
Олег Днепр (Днепропетровск)
За запалення вболівальниками «Арсеналу» піротехнічних засобів Это чё прикол какой-то? :)
Ответить
0
0
FootballFan (Киев)
Зелений Лев (Львів) 01.08.07 11:00 а шо там такое? зачем они переносить хотели?
Ответить
0
0
Зелений Лев (Львів)
Нафтовик - запа.дліст. А ще колись і вам прийдеться.
Ответить
0
0
фкмх (харьков)
началось...пфл в действии!
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус