Елена Шевченко: "Хотим собрать трех обладателей "Золотого мяча"


4 вересня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського відбудеться благодійний футбольний матч в якому збірна зірок Андрія Шевченка протистоятиме збірній зірок італійської естради

Елена Шевченко: "Хотим собрать трех обладателей "Золотого мяча"


4 вересня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського відбудеться благодійний футбольний матч під девізом “Подаріть своє серце дітям”, в якому збірна зірок Андрія Шевченка протистоятиме збірній зірок італійської естради. Перша подібна акція пройшла 31 травня 2005 року в Мілані, коли на стадіоні «Сан-сіро» у присутності більше 40 тис. глядачів відбувся благодійний «Матч серця», за участю зірок італійської естради та спорту. Тоді, завдяки цій зустрічі, яка була приурочена до презентації Фонду Андрія Шевченка, вдалося зібрати близько 1 млн. євро. Наскільки щедрим виявиться український народ, поки що невідомо, втім вже зараз Президент Благодійного фонду та рідна сестра Андрія Шевченка – Олена, сподівається лише на позитивний результат. Саме з нею ми і вирішили поговорити про цей поєдинок.

-Олено, розкажіть більш детальніше, кого зможуть побачать глядачі, які прийдуть цього вечора на стадіон Динамо?

- Запрошено дуже багато цікавих гостей. Всі таємниці відкривати не буду, але в нас є величезне бажання зібрати трьох володарів “Золотого м‘яча”: Андрія Шевченка, Олега Блохіна та Ігоря Бєланова. Сподіваємося, що приїде Кака, принаймні. він позитивно відгукнувся на запрошення. Серед іноземних гостей будуть також Леонардо, Звонімір Бобан, Крістіан Вієрі, Луїш Фігу, Деметріо Альбертіні, Даніеле Массаро, Чіро Феррара. Серед українських зірок глядачі побачать зірковий склад київського “Динамо”: Олег Кузнецов, Олексій Михайличенко, Анатолій Дем‘яненко, Леонід Буряк, Андрій Баль, Михайло Михайлов, Віктор Чанов і багато інших.

Будуть і представники вітчизняної естради: Святослав Вакарчук, Олег Скрипка, Андрій Данилко, Олександр Пономарьов, а також Савік Шустер, брати Кличко, Андрій Медведєв. Після гри на вболівальників чекатиме невеликий концерт, за участю Рікардо Фольї і Джанні Моранді. Повірте, буде дуже цікаво.

- З ким було важче домовлятися з українськими чи італійськими зірками?

-З цим взагалі жодних проблем не виникало. Всі відгукнулися з радістю, так що нікого вмовляти не довелося. До того ж всі зірки виступатимуть безкоштовно.

- Досвід організації такого заходу у вас вже є. Два роки тому Андрій Шевченко проводив благодійний матч у Мілані. З якими труднощами довелося зіштовхнутися, щоб організувати такий поєдинок в Україні?

- Труднощів було при достатньо. Нам довелося тричі переносити дату проведення цього шоу, але завдяки компанії “Оболонь”, яка погодилася нам допомогти і виступила нашим організатором, ми, нарешті, побачимо це свято.

- Київський поєдинок матиме щось спільного з міланським чи ні?

- Це абсолютно два різні матчі, але обидва вони цікаві і захоплюючі. Сподіваюсь, що київський буде ще цікавішим.

-Італійці, відреагували тоді на цю подію досить позитивно, а ось чи зроблять теж саме українські вболівальники?

-Італійці, взагалі, дуже легко відкликаються на такі заходи. Стадіон “Сан-Сіро”, який набагато більший за динамівський, був майже заповнений. Ми зібрали 1млн.євро. (половина коштів пішла в Благодійний фонд Річарда Гіра, половина — в Фонд Андрія Шевченко. — Авт.). Хочеться вірити, що столичні трибуни будуть також заповнені, адже подібного шоу в нашій країні ще не було.

- Скільки коштують квитки, і скільки коштів плануєте зібрати цього разу?

- Всі кошти, яки ми отримаємо з продажу квитків, підуть на будівництво дитячої лікарні. На сьогоднішній день це глобальна проблема в Україні і реальний шанс лікувати дітей не за кордоном, а в себе на Батьківщині. Тому, звичайно, чим більше зберемо коштів, тим краще. А ціна невелика від 10 до 60 грн. Також на матч буде запрошено дітей-сиріт.

- Чи знають про існування Благодійного фонду Андрія Шевченка в Англії. І чи надходить звідти якась допомога?

- Поки що жодної допомоги з англійської сторони ми не отримували. Будемо сподіватися, що вже після цієї гри, вони більше про це дізнаються. Принаймні, ця подія їх зацікавила. Ми чекаємо велику кількість журналістів як з Італії так і з Англії.

-А наші співвітчизники проявляють інтерес до вашого Благодійного фонду?

- Найбільший інтерес, наразі, проявляють лише італійці. Хочеться вірити, що люди можливо по-іншому оцінять цю ситуацію. Андрій, достатньо відома людина, і всі чудово розуміють, що він на цьому заробляти не збирається, навпаки, він завжди готовий допомогти дітям.

- Тим більше, що Андрій вже сам батько двох дітей і турбота про майбутнє нашої нації цілком зрозуміла. Цікаво, на кого схожі Джордан та Крістіан?

-Крістіан – ще зовсім маленький, тому важко сказати на кого схожий, а от Джордан, за словами нашої мами, точнісінька копія Андрія. Так що, чекаємо ще одного футболіста (сміється).

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
master_sam (Киев)
Вчера купил билет,они ещё есть, но не на все сектора. Думаю, что всё же стадион будет полным- не каждый день даже в Киеве проходят подобные матчи, да и цена билетов вполне демократичная. К слову, на матч с Италией остались билеты от 100 грн и то не много. На Милан- Динамо тоже пока есть в наличии, основной ажжиотаж будет, как всегда, в последний день.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 5
master_sam (Киев)
Вчера купил билет,они ещё есть, но не на все сектора. Думаю, что всё же стадион будет полным- не каждый день даже в Киеве проходят подобные матчи, да и цена билетов вполне демократичная. К слову, на матч с Италией остались билеты от 100 грн и то не много. На Милан- Динамо тоже пока есть в наличии, основной ажжиотаж будет, как всегда, в последний день.
Ответить
0
0
C2H5OH (new-orlean)
"-Крістіан – ще зовсім маленький, тому важко сказати на кого схожий,.." може чорнявий негрик???? -:))))
Ответить
0
0
hau (Simferopol)
Не будет полный стадион в Киеве, даже на одну треть не наберется. Такие игры нужно проводить подальше от столицы, тогда и зрители будут.
Ответить
0
0
момо (киев)
Всем киевлянам надо пойти! Я пойду обязательно!
Ответить
0
0
tHv (Северодонецк)
Я надеюсь стадион будет забит
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус