Йожеф Сабо: "Блохін - номер один"


Фідель Павленко розмовляв з колишнім гравцем, головним тренером клубу та збірної України і теперішнім віце-президентом "Динамо"

Йожеф Сабо: "Блохін - номер один"


"Сколько бы не было легионеров, "Динамо" остается символом украинского футбола"- Украинская служба BBC

Один з найвідоміших футбольних клубів Європи - Динамо Київ було засновано рівно вісімдесят років тому. Свою річницю клуб відзначає низкою подій, включно з концертом та товариським матчем з давнім суперником та спортивним другом - італійським клубом АС Мілан.

Фідель Павленко розмовляв з колишнім гравцем, головним тренером клубу та збірної України і теперішнім віце-президентом Динамо Йожефом Сабо.

Бі-Бі-Сі: Що для Вас Динамо?

Й. Сабо: Динамо Київ - це моє життя. Виріс в Динамо і залишаюсь в ньому. Це мій рідний дім. Я нічого іншого не знаю і не хочу. Хоча й були інші пропозиції, але я вирішив так - жити і працювати для Динамо.

Бі-Бі-Сі: Ви за своє життя в Динамо бачили багатьох видатних футболістів, які виступали за клуб, тренерів, які пройшли через клуб. Хто для Вас найбільша зірка Динамо усіх часів. Я розумію, що це не дуже коректне запитання, бо було ціле сузір"я...

Й. Сабо: Нічого. Я це казав уже не один раз. Я вважаю, що Блохін - найкращий футболіст і України, і СРСР. Я вважаю, такого гравця в нас ще не було, він - номер один. Тренер для мене залишається Маслов, а потім Лобановський. Маслов, тому що дуже багато Лобановський взяв у нього. Він був дуже мудрим, знав дуже добре футбол, і був гарним психологом. І навіть сам Лобановський казав, що багато навчився у Маслова, не зважаючи на те, що Маслов у свій час звільнив Лобановського. Постать Віктора Маслова в історії дещо недооцінена, але прийшов Лобановський, виграв Кубок Кубків і інші трофеї, і Маслов відійшов у тінь.

Бі-Бі-Сі: Чи Ви погоджуєтесь з тим, що нове покоління футболістів використовує Динамо радше як трамплін для подальшої кар"єри, а не як реалізацію мрій. Колись потрапити в Динамо було мрією...

Й. Сабо: Так воно і є. І коли їжджу по Україні, і якщо колись Динамо був символом України, то сьогодні деякі вболівальники ведуть себе не так, як би мені хотілось. Втім, що тут сказати - Динамо був, є і буде лідером.

Бі-Бі-Сі: Чи Ви погоджуєтесь з тим, що зараз деякі футболісти, особливо "легіонери", вдягають футболку Динамо не з відчуттям гордості за те, що вони є частиною клубу, а радше за великі гроші, які динамівці можуть платити провідним гравцям?

Й. Сабо: Справа в тому, що вони приїжджають заробляти, і для них чи це Динамо, чи будь-який інший клуб, все одно. І це мені не подобається.

Бі-Бі-Сі: А чи немає небезпеки, що залучення дедалі більшої кількості легіонерів робить меншими шанси проявити себе майбутнім зіркам, вихованцям власне динамівської школи, таким як Андрій Шевченко свого часу?

Й. Сабо: Якщо ми хочемо зробити конкуренцію в Європі і грати на рівних проти Мілана, чи проти Челсі, чи Реал Мадрида, то нам треба мати Команду. Як би мені не було соромно, але ще немає таких гравців у нас, які б грали на рівних. Тому ми їздимо, придивляємось, але уже наші хлопці, наші школи почали робити і випускати непоганих футболістів. У нас у Динамо є молодь, яка через пару років може замінити "легіонерів". Правильно роблять, що кожного року беруть на одного менше. Це нормально, думаю, що наступного року буде ще на одного менше, тобто треба буде 5 українців. Отак ідемо крок за кроком. Тут не треба "рубати" зразу, а так потихесеньку, і, я думаю, через кілька років будуть лише українці грати.

Бі-Бі-Сі: Тобто, скільки б не було легіонерів, Динамо завжди залишатиметься легендою і символом саме українського футболу?

Й. Сабо: Точно так.

Оцените этот материал:
Источник:
Фідель Павленко, Бі-Бі-Сі
DynamoMania.com
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
gora198080 (буча)
СУПЕР КЛАСНАЯ ИГРА ОНЛАИН ФУТБОЛЬНЫЙ МЕНЕДЖЕР КТО ПОПРОБУЕТ НЕПОЖАЛЕЕТ http://www.inetball.ru/?ref=10485
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 8
gora198080 (буча)
СУПЕР КЛАСНАЯ ИГРА ОНЛАИН ФУТБОЛЬНЫЙ МЕНЕДЖЕР КТО ПОПРОБУЕТ НЕПОЖАЛЕЕТ http://www.inetball.ru/?ref=10485
Ответить
0
0
boan (Днепропетровск)
geser2006 (toronto) Какие успехи могут быть у Днепра или Металлиста, если их судьи постоянно садят на свисток. Причем что самое удивительное, как не пойду на стадион, всегда судит киевский судья (спасибо хоть разные)... А символом сейчас является Днепр, т.к. имеет наибольшее представительство в сборной. Шахтер своей трансферной активностью тоже привлекает внимание европейцев к Украине. Посмотрим как будет играть ДК, когда Григорий Михайлович Суркис уйдет с поста главы ФФУ. Что касается Сабо, то как футболист он сделал очень много для клуба, но как специалист привел в команду много людей, которые так и не заиграли и "зарубил" Гусина. Не сбрасывая былых заслуг, Динамо постепенно уходит на второй план в чемпионате. Шахтер сильнее (хоть и проиграли прошлый чемпионат), а Днепр показал, что в Киеве с Динамо можно играть.
Ответить
0
0
kocapcheg (северодонецк)
Ксюня (Днепропетровск) 08.09.07 13:03 Знаеш,что с тобой сделает толпа пьяных мужиков,поймавши где-нибуть в лесу? НИЧЕГО :)))))))
Ответить
0
0
geser2006 (toronto)
Ксюня (Днепропетровск) 08.09.07 13:03 Ксюха,расслабся.этот праздник для болел "Динамо".все остальные пьют пиво и мечтают о таких успехах.
Ответить
0
0
FaN_DYnamO (КиїВ)
Ксюня (Днепропетровск) Вы чучуть отстали от жизни, сухая статистика: 1. За прошлый чемпионат, Шахтер одна команда чемпоната, в ворота которой не ставили пенальти; 2. А также команда, которая пробивала больше всех 11-метровые удары. Дальше в таком же духе, что бы не сбрыхать, по памяти не буду писать. И еще, Киев-Днепр-Львов, это самый большой и дружный фанатский союз в Украине. И если Вам не нравится Динамо, то зачем постится в этой теме? Ну просто ж можно обойти её стороной и все!
Ответить
0
0
leshiy (Киев)
Ксюня (Днепропетровск) "Блин ну 80 лет и что? нам фейерверки устроить и торт испечь? да мне пофиг сколько лет этому клубу"- тебя кто-то заставляет праздновать? Поверь, на твое мнение Сабо намного больше пофиг. "Шахтер больше уважаю... там хоть судьи подсуживают но не так сильно."- спорный вопрос, особенно, если смотреть концовку прошлого чемпионата.
Ответить
0
0
Ксюня (Днепропетровск)
Блин ну 80 лет и что? нам фейерверки устроить и торт испечь? да мне пофиг сколько лет этому клубу. не болела, не болею и не буду болеть. Динамо уже изжил себя. и в Лиге далеко не пройдет. Шахтер больше уважаю... там хоть судьи подсуживают но не так сильно.
Ответить
0
0
Серьёзный (Харьков)
Флюгер! Как же так Йожеф Йожевич? Не стыдно? А когда решался вопрос об ужесточении Лимита кто был самым непримиримым противником его снижения? а-а-а?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус