Зимовий Кубок Umbro UA-Футбол. Команда "Затятi" (Львiв)


Представлення та заявка львiвської команди UA-Футбол

Зимовий Кубок Umbro UA-Футбол. Команда "Затятi" (Львiв)


Кольори основної форми: зелено-біла
Кольори запасної форми: червоно-чорна

Восьмого липня 2007 року о 22:29 за Київським часом на сайті www.ua-fotball.com футбольним фаном Марче (в народц Ігор), найпристойнішим способом, була зачата нова перспективна футбольна команда - львівських читачів і дописувачів форуму UA-футбол. Перші впевнені кроки свої це дитя зробило 15 липня 2007 року о 12:00 в залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці.

Згодом настав час дати команді ім'я. ЗАТЯТІ! Бо ми такі: трохи вперті, маєм багато спортивної злості, наполегливі, не любимо програвати, не шкодуємо ні себе, ні суперника. А в футбол ми ще навчимося грати! :)

"Затяті" - це наша філософія. Це гра до кінця, це віддача у грі на 100%.

Наш символ - ЛЕВ, бо ми сини міста Лева, наші кольори - зелено-білі, бо ми любимо гори Карпати і думки наші світлі!

Готуючись до Зимового Кубку Umbro UA-Футбол "Затяті" провели 25 інтенсивних виснажливих тренувань із обов'язковими відновлювальними процедурами. За весь час тренувань до нас приєднались більше 30-ти дописувачів сайту. І як вислід цієї дцяльності, ми стали згуртованим колективом однодумців, футбольною командою і просто файними друзями.

На Зимовий Кубок "Затяті" їдуть здобувати досвід, перемоги та нових друзів. І чим більше ми здобудем, тим успішнішою буде наша участь у Кубку.

Команда форуму UA-футбол "Затяті" (Львів) щиро вдячні адміністрації сайту www.ua-fotball.com за надану можливість зустрітись, і, користуючись нагодою, передаємо усім учасникам змагань найщиріші вітання. І нехай переможе найкращий!

Заявка команди на Зимовий Кубок Umbro UA-Футбол

33. МАРЧЕ (Капітан)

15. ARKANOID

7. VOVCHYK

17. НАСОС

9. N@TO

12. EL TORRO

6. ЧЕ ГЕВАРА

23. SERAPHIM2005

14. CASIUS TROY

10. SERGE

27. DORIK_777

5. DEKKER

2. RIZAKA

3. LANDY

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
arkanoid (Львів)
рози купили, запальничку забрали, все купили... до зустрічі!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 61
arkanoid (Львів)
рози купили, запальничку забрали, все купили... до зустрічі!
Ответить
0
0
запорожье (запорожье)
Удачи ребята на турнире,главное без травм,и с хорошим настроением!!!!
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь)
Пиво (Львів) 13.12.07 09:51 Упс. Ну, эта, удачи и активизации регенерационной функции организма :-)
Ответить
0
0
Gonzo (Днепропетровск)
N@TO (Львів) 14.12.07 18:56 ок, у меня тоже розы закуплены :)
Ответить
0
0
opti96 (Lviv)
Вперед, Затяті!!! Насос, з тебе приз кращому гравцю турніру!
Ответить
0
0
N@TO (Львів)
все вже купив розу нову на обмін, бо свою троха жалко всетаки вже з нею 8 років на футбол ходжу :) такщо мінятися готовий :)
Ответить
0
0
33 (Киев)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 13.12.07 18:12 г-г-г. Я когда у вас был, то две розы спецом одинаковые брал...Приехал в Киев - разные. На одной есть синими буквами написано на бело-синем фоне, а на другой наоборот. Плюс некоторые детали ещё...А впопыхах и не заметишь-то...Япона мать, думаю, чего боялся на то и нарвался: потом ещё долго обвинения выслушивал, что себе розу хорошую забрал, а отдал плохую...Так что нема у вас там одинаковых двух роз в природе =)
Ответить
0
0
Gonzo (Днепропетровск)
el torro (Lviv) 14.12.07 14:47 наверное "Старе мiсто" :)))
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Chester (Dnepropetrovsk) 14.12.07 14:37 Базара нема! Ти тільки з Фанатом Дніпра договорись, щоб різні були! Я ще крім рози, дещо візьму,)
Ответить
0
0
Chester (Dnepropetrovsk)
el torro (Lviv) 13.12.07 18:04 Все Тарас, я розу везу!!! Так что бери Карпатскую, покрасивше )
Ответить
0
0
Gonzo (Днепропетровск)
та ничё. Думаю будут еще желающие, N@TO (Львів) например
Ответить
0
0
Vovchyk (Львов)
Gonzo (Днепропетровск) 14.12.07 13:02 Так я зі Стасом міняюсь.Вибач
Ответить
0
0
Gonzo (Днепропетровск)
N@TO (Львів) 14.12.07 12:01 бери, а то Vovchyk (Львов) молчит, вроде со Стасом меняется. Меняю львовскую на днепровскую.
Ответить
0
0
N@TO (Львів)
можу також розу взяти
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) Договорились!
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
el torro (Lviv) 13.12.07 18:20 Давай! Буду вдячний!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 13.12.07 18:12 Ну тоді базара нєма. Роза за розу?
Ответить
0
0
Rom4yk (Ternopil)
Стас (Днепропетровск) 13.12.07 17:46 я граю в менеджері дніпром -коноплянка коштує 4 лімонів євро-з молодих лише льопа і шахов граю ну і ше кравченко шось підросли в ціні -решту за копійки попродав бо не було смислу їх тримати- жодного легіонера- всі українці!!!! отак треба грати і уєфа і лігу вигравати з молодими дніпровцями
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
el torro (Lviv) 13.12.07 18:04 Взагалі у клубному мазагині є асортимент роз Дніпра, але він дуже невеликий.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Стас (Днепропетровск) 13.12.07 17:46 Ну не знаю, у Львові він мені сподобався! Технічний, швидкий, з головою. Може це просто на фоні Карпат так виглядав?))))) Chester (Dnepropetrovsk) Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) Дякую хлопаки! А є різні види роз Дніпра? Якщо так, то обмінюю на дві рози Карпат, або розрахуємось по другому!)))))
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
el torro (Lviv) 13.12.07 17:39 Я теж можу купити розу Дніпра взамін на розу Карпат!
Ответить
0
0
Стас (Днепропетровск)
Грав з Коноплянкою на базі Дніпра, він хоч і молодше за мене, але такий дурний, ДУБ ДЕРЕВО ХВОЯ, в зрозумінні подумати головою!
Ответить
0
0
Chester (Dnepropetrovsk)
el torro (Lviv) 13.12.07 17:36 Тарасе, давай я тобі куплю!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 13.12.07 17:28 Надіюсь, що зустрінемось..... в фіналі!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Стас (Днепропетровск) 13.12.07 17:14 Як що можеш, купи і для мене. В замін - або Карпатівська роза або бабулєти. А Ковєль ...... Я б сказав: не поганий гравець, але грає тільки на чистих м"ячах. Ваш Коноплянка не сильно гірший в технічному плані. А до того він ще молодий та й українець. Не сильно впевнений, що білорус вам потрібен.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
До зустрічі на турнірі "Затяті". Можливо й зустрінемось на футбольному полі!
Ответить
0
0
Стас (Днепропетровск)
Vovchyk (Львов) Дуже дякую!(за ранее):))))))))))) Якщо встигну куплю дніпровський шарф, але не обіцяю! Кажуть Дніпро Ковеля хоче придбати, дійсно файний гравець!
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
Капа (Львів) 13.12.07 17:03 Если футбол мешает пьянке, то надо бросить пьянку!
Ответить
0
0
Serge (Львов)
Пиво (Львів) Ну місяць - це я загнув, але треба буде берегти ногу від надмірних навантажень, згинань, падінь і т.д. і т.п. Іншими словами - від впливу алкоголю :)))
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Капа (Львів) -------- Тебе чого в складі нема?
Ответить
0
0
Капа (Львів)
Пиво (Львів) Місяць без алкоголю - це смерть!!! Я тебе всеодно зпою :)))
Ответить
0
0
Serge (Львов)
Пиво (Львів) :)
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Serge (Львов) "тому місяць бажано утримуватися від алкоголю..." ---------- От цією фразою ти мене унічтожив:(
Ответить
0
0
Serge (Львов)
Пиво (Львів) 13.12.07 12:29 Мені різали 40хв. під загальним наркозом. Місцевий не хотів, тому що кололи в спинний канал. Ногою ТРЕБА рухати вже на наступний день. Неприємно, що треба лежати на спині, бо важко піднімати ногу і перевертатись на бік :) Розкажуть вправи, які треба робити. Будеш в ліжку лежати і ногою крутити :))) Теоретично пити можна через 2-3 дні, але памятай, що організм буде потребувати всяких мінералів ), щоб коліно відновлювалося, тому місяць бажано утримуватися від алкоголю...
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Serge (Львов) -------- Да і я в нього. А можеш детальніше. Скільки часу триває операція (на одній нозі), скільки лежав в лікарні, коли став на ноги і коли після неї можна бухати. В мене Днюха на носі і якось некультурно буде з усіма мінералочку пити.
Ответить
0
0
Vovchyk (Львов)
Стас (Днепропетровск) 13.12.07 11:58 Ок.Привезу
Ответить
0
0
Стас (Днепропетровск)
Vovchyk (Львов) В мене не має зараз шарфа Дніпра, дав друзям, досі не повернули!
Ответить
0
0
Serge (Львов)
Пиво (Львів) 13.12.07 11:39 Саме там я і робив. Серафим його прізвище. Нормально зробив, через місяць я вже бігав. Щоправда повноцінно грав у футбол тільки через півроку. І у мене був повністю видалений один меніск та 2/3 другого...
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Serge (Львов) 13.12.07 10:37 ----------- У мене на лівому. У восьмій лікарні. Там лікар толковий багатьом спортсменам і футболістам у тому числі ремонт коліна робив. Здається колись він навіть в Карпатах працював. Він мене пробадав і сказав, що єдиний вихід різати.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Chester (Dnepropetrovsk) 13.12.07 11:30 Здоров, Ванюха! Також з нетерпінням чекаю на зустріч! Остання зустріч, як кажуть наші північні молодші брати, "удалас"!
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Уcпішного виступу на турнірі хлопці! Сподіваюся на боротьбу за першу сходинку групи саме з вами!
Ответить
0
0
Chester (Dnepropetrovsk)
Буде дуже приємно знову побачити Каса та Ель Торро =)
Ответить
0
0
Vovchyk (Львов)
Стас (Днепропетровск) 13.12.07 11:21 Давай поміняємось,я тобі - ти мені.
Ответить
0
0
Стас (Днепропетровск)
Vovchyk (Львов)! Привіт! Дуже сподобалась презентація вашої команди - дійсно ЗАТЯТІ! З такою хоризмою ви повинні бути у призах! Привезіть мені шарфа Карпат (для колекції,гроші віддам в Київі) будь ласка! Бажаю успіхів! Зустрінемось на турнирі!
Ответить
0
0
Rom4yk (Ternopil)
МАГ (Дн-вск) 13.12.07 10:00 то ти про львів - енергія ж чемпіон україни !!!! купа команд у вищій лізі- ось і маєм столиці міньки у країні!!!
Ответить
0
0
Serge (Львов)
Пиво (Львів) 13.12.07 09:51 Привіт. А де плануєш оперуватись ? Мені в лютому теж робили операцію на правому коліні... Можу порадити хорошого спеціаліста.
Ответить
0
0
Vovchyk (Львов)
C.O.fan (Odessa) 13.12.07 09:51 Договорились номери мобільних ми маємо,зустрінемось.В мене нету нема,так що до турніру можу не вийти на сайт.
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Столица мини-футбола едет за кубком...
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
Vovchyk (Львов) 13.12.07 09:26 Окей! мы вас на пероне у вагона встретим!
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Папа Крымский (Симферополь) 13.12.07 00:25 -------------- Дякую за турботу, старина. Марче (капітан) пропонував зіграти за затятих, але... В понеділок лягаю на операцію. Меніск і розрив колінних зв"язок. Про футбол змушений забути на якийсь місяць-два.
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
Vovchyk (Львов) 13.12.07 09:26 Окей! мы вас на пероне у вагона встретим!
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь)
№ Ст.отпр. Ст.приб. время отпр время приб. 99 |ужгород |київ |ужгород 14.16 |київ-пас. 7.16 ___ Наверное этот
Ответить
0
0
Vovchyk (Львов)
C.O.fan (Odessa) 13.12.07 08:19 Поїзд Ужгород-Киів відправлення зі Львова 21-11,прибуття 7-23, номера поїзда не знаю(може хтось допише,хто знає),вагон №14.
Ответить
0
0
Yevgen (Одесса обл.)
Приятно!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Львів"яни я вибачаюсь, що загуляв від тренувань. Я ще зіграю, як тільки випаде час. ( і якщо мене ще візьмете) Успіхів "затятим". П.С. кицька на гербі не можу розібрати чи то перлякана чи то "затята". :)
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
вперед, "Затяті"! ми з тобою!... з вами! раз-два зелено-білий наш логотип, гей! ми непереможні палим смолоскип,гей будем грати вигравати, а потому відмічати гей, Перлову на столи, на столи!
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
VOVCHYK Вовчик выложи на этой ветке инфу по вашему прибытию на вокзал Киева, время, номер поезда и вагон.
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
Zizou (Кривой Рог) 13.12.07 01:02 И одесситы надеются на это.
Ответить
0
0
Zizou (Кривой Рог)
Не знаю кому как, а мне больше всего хочется встретиться с командами Одессы и Львова ;) Надеюсь, сдружимся =)
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь)
Львовяне а чего Пиво (Львiв) не взяли?? :-)
Ответить
0
0
C.O.fan (Odessa)
Будем рады встречи и знакомству сини мicта Лева! Надеюсь что подружимся!
Ответить