У ліжку з футболістом, або Чому бувають невдоволеними дружини та подружки гравців "Карпат"


Міні-дослідження на тему сексу і футболу

У ліжку з футболістом, або Чому бувають невдоволеними дружини та подружки гравців "Карпат"


Про відмову від сексуальних зв’язків під час підготовки спортсменів до великих стартів писав у своїх "Діалогах" ще Платон (не Руслан). Напевне уже з тих давніх пір й триває дискусія навколо того, чи шкідливо займатися коханням перед змаганнями.

Саме дружин і подружок своїх футболістів звинувачував екс-головний тренер київського "Динамо" Йожеф Сабо у невдачах команди. Як панацею від поганих результатів наставник використовував клубну базу, на якій динамівці багато часу проводили без жіночого товариства. Бразилець Роналдо, якого визнавали кращим гравцем Європи та світу, навпаки, вважав, що своїм футбольним успіхам він завдячує саме сексу. "Зубастик", за його ж словами, протягом шести років кохався напередодні кожного матчу. Скандальний Джордж Бест також не погоджувався з догматами вчених та фахівців і заявляв, що лише секс безпосередньо перед футбольним поєдинком може зашкодити його діям на полі. В інших випадках скочити у гречку лише корисно для футболіста.

Футбол чи секс?

У львівських "Карпатах" питанню впливу сексу на спортивні досягнення також приділяють достатньо уваги. Усі розуміють, що позитивний результат команди насамперед залежить від психологічного та фізичного стану кожного із членів колективу. Оптимальним для перемог, на думку головного лікаря ФК «Карпат» Ростислава Пастушенка, є утримання футболіста від сексуальних зв’язків за півтори доби безпосередньо до матчу. Тому у "Карпатах" рекомендують футболістам не займатися коханням протягом цього періоду. "За півтори доби до поєдинку секс може серйозно фізично виснажити футболіста, і це вплине на його гру. А от раніше, ніж за 36 годин до гри, любощі, якщо у міру, можуть мати позитивні наслідки. Адже після сексу в організмі чоловіка виробляються різноманітні гормони, які, зрештою, позитивно впливають на психологічний стан футболіста. Також слід розуміти, що організм гравця є особливим, і секс на кожного впливає по-різному", – зазначає пан Пастушенко.

За добу до кожного поєдинку "Карпат" у чемпіонаті чи Кубку футболісти залишають свої кращі половинки вдома і переїжджають мешкати на базу в Брюховичах. "Основна причина того, що гравців команди забирають на базу, те, що їх там намагаються психологічно налаштувати на поєдинок. Також проводять багато теоретичних занять. Вторинною причиною є утримання футболістів від сексуальних контактів до матчу", – додав головний лікар.

800 грамів щастя

Зрештою, утримуватися від сексу за півтори доби до гри в "Карпатах" лише рекомендують. Усі гравці – професіонали і самі вирішують, чи дослухатися до порад лікарів та тренерів. Наприклад, воротар команди Юрій Мартищук рекомендацій дотримується і не займається коханням протягом "забороненого" періоду до будь-якої гри. "У кожній команді по-своєму визначаються з приводу впливу сексу на кондиції футболіста. Коли я виступав в івано-франківському "Спартаку", там табу на секс було – дві доби до матчу, – розповідає Мартищук. – Заняття коханням, вважаю, відбирає фізичну силу в футболіста. Чув, що після сексу чоловік втрачає стільки білка, що потім повинен з’їсти 800 грамів чогось з м’ясопродуктів. Після сексу стаєш спокійним і розслабленим. У такому стані неможливо добре грати у футбол. Тому я відмовляюся від любощів перед матчами, аби налаштуватися виключно на гру".

Ревнощі не допоможуть

Докладніше, як саме секс впливає на стан футболістів, тижневику погодився розповісти доцент кафедри психіатрії, психології та сексології Львівського медичного університету імені Данила Галицького Богдан Кулик. За словами спеціаліста, в футбольних клубах практикують заборону на секс перед поєдинками, тому що він забирає багато фізичної енергії і розслабляє чоловіків. Впливає на їхній рівень агресивності, збудливості. У африканських племенах, до прикладу, коли точилися війни, чоловіки за тиждень перед боєм не мали права "спілкуватися" з жінками. Футбол – та ж війна. Сексуально ситий чоловік втрачає мотивацію і агресивність. Це погано впливає на його дії у спорті. "Оптимальним, мислю, є утримання протягом 4-7 днів перед стартом поєдинку. Сильне бажання сексу буде трансформуватися в енергію і силу", – каже Богдан Кулик.

У футбольному клубі "Карпати", вважає спеціаліст, дозволяють секс за півтори доби до гри тому, що сподіваються на психологічний ефект. Відомо, що зайняття коханням є допінгом для людей, адже під час сексу виробляється гормон щастя і підвищується рівень ендорфінів у чоловіків. Відбувається ейфоризуючий ефект. Та тут є одна умова. Секс незадовго до матчу не повинен бути буденним, звичайним. Лише тоді такий крок дасть потрібний ефект у плані психології, проте все ж забере фізичні сили у гравця.

Дуже важливими є ще кілька психологічних моментів. Зокрема, футболіста "окриляє", коли його кохана є на стадіоні чи спостерігає за матчем по телевізору. Ще, аби уникати психотравм в обох сторін, друга половинка гравця повинна розуміти усі тонкощі професії чоловіка і не тиснути на нього через утримання перед матчами, не влаштовувати йому сцен ревнощів. Тому було б добре, якби клубні психологи також працювали у цьому напрямі з дружинами гравців.

До теми

Сім причин, через які чоловіки вважають футбол кращим за секс

1. Тому, що кожної неділі – нові партнери.

2. Тому, що можна бути впевненим, що м’ячі справжні.

3. Тому, що за порушення дають жовті картки, а не відмовляють у сексі.

4. Тому, що ніхто не вимагає безкінечної розминки і гри після свистка.

5. Тому, що після першого тайму команди міняються місцями.

6. Тому, що легше забити гол, аніж звабити жінку.

7. А якщо ти втомлений, то можна просто дивитися, і це також "круто".

Дивитися футбол корисніше за секс

Британські фахівці зі спортивної медицини провели дослідження і виявили, що під час перегляду футбольного матчу згорає більше калорій, аніж під час сексу. Раніше вважалося, що сидіння на дивані перед телевізором шкодить фігурі, оскільки в процесі перегляду вболівальники вживають велику кількість різних закусок і запивають усе пивом. Проте медики з'ясували, що витрати енергії футбольних фанатів перед телевізором можуть у декілька разів перевищувати кількість калорій, які чоловіки втрачають під час сексу. Виявляється, за 1,5 години футбольного матчу в уболівальників згорає стільки калорій, скільки витрачається за три години безперервного пристрасного статевого акту. В середньому кожен шанувальник гри під час перегляду одного матчу витрачає 1145 калорій. А якщо стежити за футбольною грою на стадіоні, то ця цифра збільшується у півтора раза.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (19)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
EastFootball (Харьков)
Карпаты не пиарятся, они позорятся, как обычно. То медведь у них на базе, то ещё что-то. Наигрались уже. В первую лигу, ребята, счастливого пути!
Ответить
0
0
Легионер (Севастополь)
Да понятно, что организм от секса физически сильно утомляется, но психологически ништяк и можно горы свернуть.............. хотя я однажды такое провернул - после этого ночного удовольствия с утреца пошел с пацанами в футбик гонять часа на 2 - потом еле домой дошел..........лучше так не шутить:)
Ответить
0
0
Panas-Dnepr (Днепропетровск)
"Оптимальним, мислю, є утримання протягом 4-7 днів перед стартом поєдинку. Сильне бажання сексу буде трансформуватися в енергію і силу", – каже Богдан Кулик. -------------------------------------------------- Да, а потом выведут их на поле, и начнут друг друга ловить и - "1. Тому, що кожної неділі – нові партнери.":)))
Ответить
0
0
Kip (Харьков)
Та всё давно известно, секс мужиков расслабляет, а женщин стимулирует. Конечно бывают уникалы, но у 95 % физиология одна. А Карпаты просто вочередной раз пиарятся.
Ответить
0
0
Дима(Киев) (Киев)
karpaty (Львів) 20.12.07 21:01 +1
Ответить
0
0
ГСМ (Донецк)
Секс перед футболом это дело сугобо индивидуальное для каждого игрока! А Карпаты мочат вместо того чтобы игру налаживать и думать как усилить команду, то медведя в клуб купили то разбираются всем коллективом трахат..я ими или нет! Еще пару таких новостей и займу карпаты почетную строчку чудаков вместе с Арсеналом!
Ответить
0
0
leandr (київ)
AlexM (Kiev) а-а-а-а ЛОЛ)))))))))) посміхнуло по дорослому
Ответить
0
0
AlexM (Kiev)
Все это фигня - до футбола....после него...одни разговоры. Вон ДК в этой ЛЧ показало, что этим можно заниматься прямо во время футбола :)))
Ответить
0
0
andriy2004 (Одесса)
dynbaychel (Bonn) Ну если б результат был хуже, их бы перестали водить в след. сезоне в бордель, вот и старались, а те кто на первом месте, наверное, все же воздерживались. Я вот считаю, что сексом надо заниматься футболистам после матча, если они проиграли - то отдавать на растерзание грузинам, если выиграли - можно и в бордель! Тогда, я думаю, это принесет результаты!
Ответить
0
0
Lenka (Kiev)
Чув, що після сексу чоловік втрачає стільки білка, що потім повинен з’їсти 800 грамів чогось з м’ясопродуктів ---------------- Надо побаиваться мужчин, теряющих 800 грамм белков за один раз... На них предупредительные знаки какие-то устанавливать надо, причем внести установку отдельной строкой в бюджет министерства здравоохранения - во избежание психологических травм у "широких верств населення"
Ответить
0
0
Dimonych (-)
zagar (одесса) fignya, sex pered igroy samoe to
Ответить
0
0
dynbaychel (Bonn)
Я вот месяца два назад передачу смотрел и там все наоборот разказывали. Што секс ето супер стимулятор для футбола. Потом еше одну студентическую команду с Америки показали, то там тренер с пацанами у кого подружек не было за денъ до игры в борделъ все время ходил. И они сезон на втором месте закончили, до етого команда выше 4-ого места никогда не поднималасъ.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Вот де "корінь зла" поганої гри Карпат в першому колі.Мучать гравців Карпат "ні па дєцкі". Мені і раніше здавалося, що деякі гравці на трьох ногах бігали, але я то спихав на літр пива, який на момент перегляду матчу переварював.
Ответить
0
0
B$ (Augsburg)
По ходу в ДК перед каждой игрой привозили проституток, что они такими мямлями становятся на поле
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
всё верно. как бывают разные люди так и мнения, комуто это наоборот перед игрой, иначе он не может, но большенство должно за день два придержать.
Ответить
0
0
PBB (Днепропетровск)
Какой бред...
Ответить
0
0
jay (Munich)
Nautika (Одесса) 20.12.07 19:32 Не угадал: глаза!
Ответить
0
0
Nautika (Одесса)
а если игрок заимается анонизмом,то что ему перед игрой руки на 36 часов завязуют????
Ответить
0
0
zagar (одесса)
секс полезен всегда, только не непосредственно перед игрой. ну а после футбола больше хочется пивка, нежели секса....)))) а уж потом....
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус