Зірковий статус для України . 31-01-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

На засіданні УЄФА в Загребі Україні присуджено п’ятизірковий статус у рамках Хартії масового футболу
Общие новости
31.01.2008
четверг
10:23
Зірковий статус для України
Рейтинг публикации
На засіданні УЄФА в Загребі Україні присуджено п’ятизірковий статус у рамках Хартії масового футболу

У середу, 30 січня, на засіданні Виконкому Європейського футбольного союзу (УЄФА) в Загребі Україні присуджено п’ятизірковий статус у рамках Хартії масового футболу.

Були одними з перших

Виконком УЄФА прийняв Хартію в 2004 році. Україна приєдналася до неї однією з перших. Керівники організації намагаються дати зрозуміти членам УЄФА, що, підписуючи Хартію, федерації немовби входять до одного великого клубу, де можуть ділитися досвідом і отримувати допомогу від Європейського футбольного союзу.

Мотивація та підтримка

«Ідея Хартії − у стимулюванні розвитку програм із масового футболу національними асоціаціями, − відзначає технічний директор УЄФА Енді Роксбург. − Завдання Європейського футбольного союзу − забезпечити федераціям у цьому відношення мотивацію та підтримку. Хартія спрямована на активізацію розвитку масового футболу в національних асоціаціях, вона має стати інструментом, який торкнеться політичного, адміністративного й технічного рівнів гри».

Нарівні з Англією

Національні асоціації, що приєднуються до Хартії, отримують одну зірку, після чого їм нараховуються додаткові зірки за розвиток масового й дитячо-юнацького футболу. Асоціація може набрати до семи зірок, що свідчитиме про поглиблений підхід до політики розвитку масового футболу. Досі найвищий рейтинг мали «п’ятизіркові» Англія, Німеччина, Нідерланди, Шотландія та Норвегія. Разом із Україною до них приєдналася Фінляндія. Чотири зірки присуджено Данії. По одній мають Росія, Швейцарія, Ірландія та Північна Ірландія, Уельс і Мальта.

І кількість, і якість

Другу зірку Федерація футболу України здобула за свої соціальні програми в масовому футболі. Це, зокрема, співробітництво з державою в рамках соціальної реабілітації через впровадження футболу у виховних колоніях для неповнолітніх засуджених; змагання для людей із розумовими вадами та обмеженими можливостями. Третя зірка віддзеркалює кількість постійних зареєстрованих учасників змагань із масового футболу − 664 433. Четверта − кількість жінок, задіяних у масовому футболі: 38 667 (5,8%).

П’ять зірок − не межа

Нарешті, п’яту зірку присуджено за масові футбольні заходи та прогрес у кількості учасників. УЄФА відзначає турнір «Шкіряний м’яч» для хлопчиків 10-13 років (295 084 зареєстрованих учасники) та дівчаток 13-14 років (3 200), футбольний фестиваль сільських школярів − хлопчиків та дівчат 14-17 років − «Подаруймо радість дітям!» (75 000), а також «Турнір 1000 команд», що охоплює Харківщину (1 224). Прогрес у кількості учасників масових змагань становить 0,2% − з 1,2% від загальної кількості населення у 2003 році до 1,4% на сьогодні.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com