Зірковий статус для України


На засіданні УЄФА в Загребі Україні присуджено п’ятизірковий статус у рамках Хартії масового футболу

Зірковий статус для України


У середу, 30 січня, на засіданні Виконкому Європейського футбольного союзу (УЄФА) в Загребі Україні присуджено п’ятизірковий статус у рамках Хартії масового футболу.

Були одними з перших

Виконком УЄФА прийняв Хартію в 2004 році. Україна приєдналася до неї однією з перших. Керівники організації намагаються дати зрозуміти членам УЄФА, що, підписуючи Хартію, федерації немовби входять до одного великого клубу, де можуть ділитися досвідом і отримувати допомогу від Європейського футбольного союзу.

Мотивація та підтримка

«Ідея Хартії − у стимулюванні розвитку програм із масового футболу національними асоціаціями, − відзначає технічний директор УЄФА Енді Роксбург. − Завдання Європейського футбольного союзу − забезпечити федераціям у цьому відношення мотивацію та підтримку. Хартія спрямована на активізацію розвитку масового футболу в національних асоціаціях, вона має стати інструментом, який торкнеться політичного, адміністративного й технічного рівнів гри».

Нарівні з Англією

Національні асоціації, що приєднуються до Хартії, отримують одну зірку, після чого їм нараховуються додаткові зірки за розвиток масового й дитячо-юнацького футболу. Асоціація може набрати до семи зірок, що свідчитиме про поглиблений підхід до політики розвитку масового футболу. Досі найвищий рейтинг мали «п’ятизіркові» Англія, Німеччина, Нідерланди, Шотландія та Норвегія. Разом із Україною до них приєдналася Фінляндія. Чотири зірки присуджено Данії. По одній мають Росія, Швейцарія, Ірландія та Північна Ірландія, Уельс і Мальта.

І кількість, і якість

Другу зірку Федерація футболу України здобула за свої соціальні програми в масовому футболі. Це, зокрема, співробітництво з державою в рамках соціальної реабілітації через впровадження футболу у виховних колоніях для неповнолітніх засуджених; змагання для людей із розумовими вадами та обмеженими можливостями. Третя зірка віддзеркалює кількість постійних зареєстрованих учасників змагань із масового футболу − 664 433. Четверта − кількість жінок, задіяних у масовому футболі: 38 667 (5,8%).

П’ять зірок − не межа

Нарешті, п’яту зірку присуджено за масові футбольні заходи та прогрес у кількості учасників. УЄФА відзначає турнір «Шкіряний м’яч» для хлопчиків 10-13 років (295 084 зареєстрованих учасники) та дівчаток 13-14 років (3 200), футбольний фестиваль сільських школярів − хлопчиків та дівчат 14-17 років − «Подаруймо радість дітям!» (75 000), а також «Турнір 1000 команд», що охоплює Харківщину (1 224). Прогрес у кількості учасників масових змагань становить 0,2% − з 1,2% від загальної кількості населення у 2003 році до 1,4% на сьогодні.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Nasik_dp (Dnepr)
ВАДИМ(АНТРАЦИТ) (Антрацит) Думаешь в миллионном Днепропетровске намного лучше?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 4
Nasik_dp (Dnepr)
ВАДИМ(АНТРАЦИТ) (Антрацит) Думаешь в миллионном Днепропетровске намного лучше?
Ответить
0
0
ВАДИМ(АНТРАЦИТ) (Антрацит)
Знали бы в УЕФА в какой глубокой заднице этот самый массовый , а особенно детский футбол в Украине , пришли бы в ужас . Поездил осенью с сыном по разным футбольным школам , насмотрелся (( А пустить пыль в глаза , это мы умеем . Создать урок футбола , который в моем 80-ти тысячном городе никто никогда не проводил . Мячики дешевые раздать . А в городе между тем не проводится даже первенство города по футболу . И не думаю , что мой город в этом одинок . А между тем г.Антрацит родина деятеля ФФУ Бандурко ... А вы говорите звездочки ((
Ответить
0
0
strannik_au (Brisbane)
а толку с этих звезд.... лучше б на ЧЕ попали
Ответить
0
0
-=Ig@ryOk!=- (Слов'янськ)
I тут кацапiв обiшли *)Аж на чотири зiрочки*)
Ответить
0
0

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус