Общие новости

На 44-му році, після тривалої хвороби обірвалося життя колишнього футболіста
Общие новости
05.02.2008
вторник
23:25
Помер Андрій Чікало
Рейтинг публикации
На 44-му році, після тривалої хвороби обірвалося життя колишнього футболіста

Чорна звістка надійшла з далекої Америки де на 44-му році, після тривалої хвороби обірвалося життя колишнього футболіста Андрія Чікала.

За роки проведені на футбольних полях Андрій запам’ятався надійним гравцем, який ретельно виконував свої функції. Він не був багатослівний, волів свою правоту доказувати майстерністю. Його спортивна кар’єра пройшла в командах Західної України, але для справжніх симпатиків копаного м’яча це прізвище відоме на всій території нашої країни. Андрій був одним із першим серед гравців відроджених «Карпат», рекордсменом за кількістю ігор у «Прикарпатті», допомагав у становленні ФК «Львів» на початках 90-х років. Також намагався передавати свій багатий досвід юнакам, однак життя внесло корективи…

ЧІКАЛО Андрій – народився 21. 01. 1964 р. у Львові. Вихованець львівського футболу. Зріст 182 см, вага 79 кг. Захисник. матчів. Виступав за команди: «Політучилище» (Львів), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Карпати» (Львів), «Газовик» (Комарно), ФК «Львів». Працював у дитячій школі ФК «Рава» (Рава Руська). Помер в США 4 лютого 2008 року.

Співчуваємо родині та близьким.

Вічная пам'ять і спочинок Тобі Андрію!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com