"Медіа Спорт Промоушен" приносить вибачення . 12-03-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Прес-реліз відносно організації телевізійної трансляції матчу "Нафтовик" "Дніпро" на Першому Національному, яка відбулася девятого березня
Общие новости
12.03.2008
среда
17:48
"Медіа Спорт Промоушен" приносить вибачення
Рейтинг публикации
Прес-реліз відносно організації телевізійної трансляції матчу "Нафтовик" "Дніпро" на Першому Національному, яка відбулася девятого березня

Прес-реліз

Відносно організації телевізійної трансляції матчу

"Нафтовик – Укрнафта" (Охтирка) – "Дніпро" (Дніпропетровськ)

на Першому Національному телеканалі, яка відбулася 09.03.08

Шановні вболівальники!

Шановні телеглядачі!

Згідно телевізійної програми та умов відповідного контракту з Національною телекомпанією України пряма телевізійна трансляція матчу "Нафтовик – Укрнафта" (Ахтирка) – "Дніпро" (Дніпропетровськ) повинна була розпочатися 09.03.08 (неділя) у прямому ефірі о 16:00.

Одночасно, в цей день в Україні відзначалася 194 річниця з дня народження великого національного письменника Тараса Шевченка.

Враховуючи загальнонаціональне значення цієї відзначної події, керівництво НТКУ прийняло рішення забезпечити внепланове висвітлення відповідних урочистостей в цей день в період з 15.00 до 19.00 в єфірі Першого Національного телеканалу.

З урахуванням вище визначеного трансляція матчу "Нафтовик – Укрнафта" (Охтирка) – "Дніпро" (Дніпропетровськ) було перенесено і вона відбулася цього ж дня в ефірі Першого Національного в період з 19.15- 21.00.

Пряму трансляцію цього матчу телеглядачі могли спостерігати на супутникових телеканалах "Інтер+" та "НТВ ПЛЮС Наш Футбол".

Ми глибоко розуміємо переживання всіх телеглядачів , які не змогли в прямому ефірі Першого Національного телеканалу спостерігати за цим матчем та приносимо вибачення нашому футбольному вболівальнику.

Компанія "Медіа Спорт Промоушен", як маркетинговий партнер Федерації футболу України, Професіональної футбольної ліги України та усіх футбольних клубів –учасників «Біола -Чемпіонат України з футболу» в своїй роботі робить все можливе для уникнення подібних форс-мажорних ситуацій і докладе максимум зусиль для їх виключення у майбутньому.

Розраховуємо на розуміння ситуації.

З глибокою повагою до всіх шанувальників футболу,

Виконавчий відділ МСП

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com