А судді хто?. 19-03-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Останній тур чемпіонату України з футболу приніс низку критичних висловлювань на адресу арбітрів
Общие новости
19.03.2008
среда
17:26
А судді хто?
Рейтинг публикации
Останній тур чемпіонату України з футболу приніс низку критичних висловлювань на адресу арбітрів

Останній тур чемпіонату України з футболу приніс низку критичних висловлювань на адресу арбітрів. Президент "Арсеналу" Вадим Рабінович розкритикував суддю матчу з "Ворсклою", заявивши, що він убив футбол. "Коуч" "Карпат" Валерій Яремченко невдоволений роботою судді гри з "Динамо", а тренер "Нафтовика-Укрнафти" Валерій Городов роботою рефері у двобої із запорізьким "Металургом".

Спробуємо розібратися з тими суддями, які будуть обслуговувати ігри другого кола чемпіонату України. На весняну частину першості затверджено до роботи 20 суддів. Здебільшого, це стара гвардія, але й з`явилася молодь. Серед "новачків" молоді і вже відомі прізвища - 31-річний Юрій Вакс, який за свій арбітраж у грі "Динамо" - "Металург" відсторонений від змагань до закінчення сезону.

Ще один дебютант 32-річний Анатолій Абдула скандально відомий по грі "Арсенал" - "Ворскла". Свій арбітраж суддя розпочав у першій лізі у 2006 році і вже в цьому сезоні був допущений у вищу лігу, відсудивши лише сім ігор...!

Ще одне нове обличчя із неновим для суддівства прізвищем - 29-річний Олександр Дердо. Син голови Комітету арбітрів України Віктора Дердо, розпочав суддівство у 2005 році, провівши 14 матчів і ось, він в елітному дивізіоні, де за одну гру суддя отримує більше 2 тисяч доларів гонорару, офіційно...

За інформацією нашого джерела усі три судді стали наслідком реформи, яку забажав президент ФФУ Григорій Суркіс. Утім, відбір проводився не за професійними якостями, а за їх прихильністю до тієї чи іншої людини.

Усі інші рефері у цьому списку - це відомі футбольній громадськості люди. Кожен з них неодноразово отримував покарання у виді дискваліфікації, але вони продовжують судити і помилятися.

Раніше у суддівському корпусі працювала одне потужне суддівське угруповування, яке очолював екс-голова комітету арбітрів України Сергій Татулян. Зі своїми суддями вони працювали на результат замовника, і гроші дерибанилася порівну між босом і суддею, який виконував замовлення. До людей, які віддані Татуляну, з нинішнього списку можна віднести Віталія Годуляна, Ігоря Подушкіна, Юрія Грисьо та Олега Зубарєва.

Після приходу на посаду керівника голови комітету арбітрів України Віктора Дердо, він трохи зменшив вплив Татуляна на арбітрів. Хоча до сих пір можна з упевненістю сказати, що Татулян впливає на українських рефері, оскільки є віце-президентом ФФУ і людиною дуже близькою до Григорія Суркіса.

Що стосується Віктора Дердо, то джерела відзначають, що він дійсно намагається зробити суддівство більш-менш чесним, але дуже багато людей вставляють йому палки в колеса, оскільки нинішня ситуація в українському арбітражі їх цілкоми влаштовує.

Судді затверджені на друге коло чемпіонату України.

Абдула Анатолій, арбітр (Харків, 31 рік, 7 матчів станом на 01.01.2007 року)

Вакс Юрій, арбітр (Сімферополь, 31 рік, 32 матчі)

Венгер Євген, арбітр (Київ, 43 роки, 12 матчів)

Геренда Євген, арбітр (Калуш, 43 роки, 11 матчів)

Годулян Віталій, арбітр (Одеса, 40 років, 112 матчів)

Грисьо Юрій, арбітр (Львів, 34 роки, 27 матчів)

Дердо Олександр, арбітр (Іллічівськ, 29 років, 14)

Деревінський Олег, арбітр (Київ, 41 рік, 21 матч)

Жуков В'ячеслав, арбітр (Донецьк, 40 років, 56 матчів)

Задіран Сергій, арбітр (Дніпропетровськ, 45 років, 9 матчів)

Зубарев Олег, арбітр (Донецьк, 41 рік, 53 матчів)

Іщенко Ігор, арбітр (Київ, 41 рік, 169 матчів)

Мосейчук Юрій, арбітр (Чернівці, 36 років, 20 матчів)

Орєхов Олег, арбітр (Київ, 41 рік, 54 матчі)

Подушкін Ігор, арбітр (Харків, 44 роки, 68 матчів)

Сіренко Володимир, арбітр (Сімферополь, 45 років, 42 матчі)

Шандор Андрій, арбітр (Львів, 41 рік, 78 матчів)

Швецов Віктор, арбітр (Одеса, 39 років, 12 матчів)

Шебек Сергій, арбітр (Київ, 47 років, 230 матчів)

Шмигельський Орест, арбітр (Львів, 39 років, 14 матчів).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Іван Сірко, champion.com.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com