Футбольна академія Лужного обійдеться Львову у 15 млн. євро. 14-04-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Завершити роботи зі створення академії планується не пізніше початку 2011 року
Общие новости
14.04.2008
понедельник
14:07
Футбольна академія Лужного обійдеться Львову у 15 млн. євро
Рейтинг публикации
Завершити роботи зі створення академії планується не пізніше початку 2011 року

"Ми вже подали у Львівську міську раду наш проект створення "Футбольної академії Олега Лужного" і відкрито та прозоро заявили, що він обійдеться приблизно у 15 млн євро. Завершити ж роботи створення академії плануємо не пізніше початку 2011 року", - заявив під час спілкування із журналістами директор Благодійної організації "Фонд розвитку спорту Олега Лужного" Олег Звір.

Планувалося, що затвердження цього проекту відбудеться на сесії Львівської міськради у квітні, проте представники фонду вирішили перенести це питання на травень. Олег Звір пояснив це тим, що депутати Львівської міськради захотіли ширше ознайомитися із концепцією розвитку даного проекту.

Сьогодні ж відбулася зустріч представників батьківського комітету дітей, що навчаються у львівській СДЮШОР №4 (на базі цієї школи планують створити "Футбольну академію Лужного"), з представниками фонду, на якій було одноголосно підтримана ідея створення академії.

Більшість батьків не влаштовує те, у яких умовах їхні діти займаються футболом нині. Олег Звір продемонстрував копію листа президента Федерації футболу України Григорія Суркіса до мера Львова Андрія Садового, у якій той висловив прохання посприяти створенню академії.

У разі, якщо академію таки побудують, то на базі СДЮШОР №4 буде створено сучасний спортивний комплекс з кількома трав'яними та штучними полями, новий спортзал, сполучений із гуртожитком для юних футболістів, невеликий футбольний готель.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: champion.com.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com