Павленка обурює те, що фанати приходять на стадіон "під градусом". 22-04-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Міністр закликає затвердити Єдину систему безпеки проведення футбольних змагань в Україні
Общие новости
22.04.2008
вторник
13:04
Павленка обурює те, що фанати приходять на стадіон "під градусом"
Рейтинг публикации
Міністр закликає затвердити Єдину систему безпеки проведення футбольних змагань в Україні

Міністер України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко виступив із заявою щодо проявів хуліганської поведінки футбольних вболівальників на стадіонах. Зокрема, на грі "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - "Динамо" (Київ).

"Хуліганська поведінка деяких "фанів" не просто заважає справжнім любителям футболу спостерігати за грою, але й загрожує безпеці та життю глядачів. Неприпустимим порушенням вважаю вживання алкогольних напоїв під час перегляду спортивних подій, що не тільки суперечить здоровому способу життя, але й призводить до проявів агресії. Такі вчинки компрометують український футбол", - Павленко.

У зв'язку з цим, Міністр закликає затвердити Єдину систему безпеки проведення футбольних змагань в Україні. Така програма запровадить механізми запобігання випадкам проявів хуліганської поведінки вболівальників та передбачить покарання за них.

До участі в робочому засіданні запрошуються керівники Міністерства внутрішніх справ України, Федерації футболу України, Професійної футбольної ліги України, Молодіжного футбольного союзу України, представники футбольних клубів та фан-клубів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: champion.com.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com