Шандор Варга: "У відставці Блохіна не бачу нічого екстраординарного". 23-04-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

У разі звільнення Олега Блохіна з поста головного тренера він отримає півмільйона доларів
Общие новости
23.04.2008
среда
10:08
Шандор Варга: "У відставці Блохіна не бачу нічого екстраординарного"
Рейтинг публикации
У разі звільнення Олега Блохіна з поста головного тренера він отримає півмільйона доларів

Як вже повідомлялося, у разі дострокового звільнення Олега Блохіна з поста головного тренера ФК "Москва" він отримає грошову компенсацію у розмірі півмільйона доларів. "Ця сума була передбачена наперед, - розповіло джерело. - Ще на стадії початкових переговорів Олег Володимирович виставив обов'язкову умову - солідну компенсацію у разі дострокового розірвання контракту. Спочатку розмова взагалі йшла про суму в мільйон доларів, але потім Олег Володимирович погодився зменшити цю суму удвічі".

Агент 55-річного українця Шандор Варга не став детально коментувати інформацію про грошову компенсацію українському тренерові у разі звільнення. "Питання компенсації передбачені в контракті, але я б не хотів про них поширюватися, - розповів Варга. - Тим більше що Олег Блохін поки що чинний тренер "Москви". Я в курсі всіх чуток навколо його нібито майбутнього звільнення, але, навіть якщо це і станеться, нічого екстраординарного не трапиться. Керівництво клубу має право вирішувати питання про зміну тренера, якщо він його чимось не влаштовує".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Жизнь как она есть"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com